רכיבים ישנים ל-HTPC - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכיבים ישנים ל-HTPC

spitzi

Recommended Posts

הכרטיס מסך שלך לא תומך בהאצה גרפית, כך שהוא לא יעזור לך בסרטים. המעבד שלך מריץ סרטי FHD בלי בעיה.

עם אתה מתכוון לשחק קצת, אז אלו משחקים לא כבדים ואפילו מאוד קלילים.

אבל יש לך דרישות מסוימות מימנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט נהדר, יריץ 1080P בקלילות.

איך שזה נראה כרגע החוליה החלשה אצלך במערכת היא הכרטיס מסך שלא יריץ משחקים כבדים/חדשים בהנחה ותרצה לשחק על המסך הגדול. אני לא מכיר את הכרטיס מסך שלך, אבל אם אינו מכיל יציאת אני ממליץ להצטייד בכרטיס עם חיבור כדי שתוכל לחבר את המחשב בקלילות ל-TV.

תדחוף את כל הרכיבים למארז קומפקטי וקטן ותוסיף גם HDD עם נפח גבוה ותתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך שלך לא תומך בהאצה גרפית, כך שהוא לא יעזור לך בסרטים. המעבד שלך מריץ סרטי FHD בלי בעיה.

עם אתה מתכוון לשחק קצת, אז אלו משחקים לא כבדים ואפילו מאוד קלילים.

אבל יש לך דרישות מסוימות מימנו?

מה זה "האצה גרפית" ? חשבתי שזה מה שכל כרטיסי המסך עושים -- מאיצים חישובי גרפיקה.

הדרישות שלי הן בסך הכל לראות וידאו באיכות FullHD ולגלוש בדפדפן, לא ממש משחקים. אכן, ל7600GT אין יציאת .

אם אתה מעוניין אני מוכר כרטיס מסך של גיגהבייט HD5450

שכולל יציאת

תן פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "האצה גרפית" ? חשבתי שזה מה שכל כרטיסי המסך עושים -- מאיצים חישובי גרפיקה.

הדרישות שלי הן בסך הכל לראות וידאו באיכות FullHD ולגלוש בדפדפן, לא ממש משחקים. אכן, ל7600GT אין יציאת .

האצה גרפית היא יכולת של הכרטיס מסך להשתתף בפעולות חישוב, למשל לעזור למעבד בעת הצגת סרט, תוכן באינטרנט וכו... הכרטיס שלך מנוצל רק בזמן משחק ולא מעבר לזה. למזלך המעבד שלך מספיק חזק בשביל לא לגמגם בדברים האלו והוא יסתדר לבד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...