עבור לתוכן
 • צור חשבון

spitzi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  455
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  71יום 15ש' 53דק' 31שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות spitzi

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אהבתי! כתבתי סקריפט סלניום שפשוט נכנס לממשק האדמיניסטרציה ולוחץ על כפתור חידוש DHCP. עכשיו אני אתזמן אותו לרוץ פעמיים ביום ומשם זה אמור לעבוד יופי. תודה על עוד רעיון יפה ופשוט.
 2. כן, הבנתי בדיעבד שזאת היתה טעות לקנות DLink, נדמה לי שכבר עשיתי אותה פעם עם חרטה דומה. הראוטר הזה פשוט לא עושה renew אוטומטי, שזה מאוד משונה בשביל תוכנה שהחברה הזאת כבר מתעסקת איתה הרבה זמן. יש כפתור renew ידני. הרעיון עם שעון שבת יפה! כבר חשבתי לכתוב משהו שיעשה את זה תוכנתית מ-raspberry pi שיש לי, אבל חבל על ההתעסקות. לחלופין, אני חושב שפשוט אקנה עוד ראוטר, כזה שהאונ' בדקה והמליצה עליו (לו ידעתי שיש כזה, הייתי קונה מראש), ואזכור לא לקנות יותר DLink. לגבי DDWRT, ניסיתי את זה פעם עם ראוטר אחר ויצא רע, ניתוקים כל הזמן. אני חושב ש-DDWRT יותר בטוח לשימוש עם ראוטרים חזקים יותר חומרתית, לא low-end במחיר. דרך אגב, הראוטר הזה הוא מסדרת ייצור A3, ומעיון אונליין נראה שהם פתרו את הבעייה בסדרת ייצור B ואני סתם קניתי צ'יקמוק.
 3. אלכס, זאת לא קונפיגורציה של שרת ה-DHCP בתוך הראוטר, מדובר על ראוטר כקליינט DHCP ברשת האוניברסיטה.
 4. IVAN, יכול להיות שהייתי לא ברור לגבי מבנה הרשת הביתית שלי: הראוטר מחובר לאת'רנט האוניברסיטאי מצד אחד, ומצד שני נותן גישה אלחוטית ב-WiFi לשאר המכשירים שלי: לפטופ, אייפד, סמרטפון. כך שהקליינט של ה-DHCP האוניברסיטאי זה הראוטר עצמו, ולא הלפטופ שלי שמחובר אליו ב-WiFi. לכן גם לא הגיוניות לי ההצעות לעדכן דרייבר של כ. רשת, לחדש כתובת IP וכו'. לצרכי דיאגנוסטיקה, כיביתי את הראוטר וחיברתי את הלפטופ ישירות לאת'רנט, כך קיבלתי את הסקרינשוט למעלה שמראה ששרת ה-DHCP של האוניברסיטה מחכיר כתובת ל-24 שעות. אני מניח שמה שנכון ללפטופ נכון גם לראוטר. בסופו של דבר, אני צריך שהראוטר יהיה זה שמחובר כל הזמן. לכן אני שואל האם יש מצב לקנפוג שגוי בראוטר. אני יכול לשלוח סקרינשוטים מתוך מסכי האדמיניסטרציה של הראוטר אם זה יעזור. תודה.
 5. אחרי 24 שעות, הראוטר מאד קישוריות לרשת האוניברסיטאית ולא מחדש אותה, אלא נשאר במצב שהממשק הגרפי שלו מראה נתק מ-DHCP, ואז כל המכשירים שמחוברים אליו אלחוטית גם מאבדים קישוריות לאינטרנט. אני לא יודע אם זה באשמת הראוטר או באשמת הרשת האוניברסיטאית. אם אני מאתחל את הראוטר, הקישוריות חוזרת ל-24 שעות, ושוב יש נתק. בתמיכה הטכנית של האוניברסיטה מסרבים בתוקף לתת IP סטטי. הראוטר מעודכן לקושחה הכי עדנית ש-D-Link מספקים עבור הדגם הזה. אני לא מבין בשביל מה "לעדכן את הדרייבר של כ. הרשת". אם הכוונה היא לעדכן את הדרייבר בלפטופ שלי, מה זה קשור לראוטר? יכול להיות שמשהו בקינפוג של הראוטר לא נכון?
 6. צודק, שרת ה-DHCP שלהם מחכיר את הכתובת רק ל-24 שעות, לפ התמונה המצורפת. מצחיק שלא בדקתי בעצמי. זה מה שקורה כשסומכים על ילדי תמיכה שרק עוברים על רשימת מכולת. הם אפילו לא הצליחו להבין שאני מחובר כל הזמן למעט ניתוק אחד ביום. עכשיו אני תוהה אם אני יכול לקנפג את הראטור המחורבן של D-Link כך שפשוט יבקש כתובת חדשה כשהקודמת פגה. הוידאו ששלחת הוא כפי הנראה עבור שמירת כתובת ב-LAN האלחוטי, אז אני לא רואה איך זה רלבנטי לבעיה שלי. תודה.
 7. שלום, אני נמצא בסינגפור במעונות של אוניברסיטה. יש לי כניסת את'רנט בקיר, וחיברתי אליה ראוטר שקניתי: D-Link DIR-809 כל 24 שעות כמעט במדויק, הראוטר מאבד קישור לרשת האוניברסיטאית, ואז ממשק האדמיניסטרציה שלו מראה ציור של אובדן קשר עם שרת ה-DHCP של האונ'. בתמיכה הטכנית של האונ' טוענים ששרת ה-DHCP שלהם מקצה כתובת לנצח (ולא נניח רק ל-24 שעות). אז קודם הם ביקשו שאחליף כבל רשת. החלפתי כבל והבעיה המשיכה. אח"כ בלבלו במוח שזה תקלה בתווך שבין השקע שלי לסוויץ'. שוב טעות: באו טכנאים, בדקו עם ציוד ונתנו דו"ח מפורט שהתווך הזה תקין. עכשיו הם עברו לפריט הבא ברשימת המכולת שלהם, וחושדים שמקור הבעיה בראוטר שלי. אשמח אם תייעצו לי איך לקנפג את הראוטר כראוי, בהנחה שמקור התקלה בראוטר עצמו. אציין שהוא כבר מקונפג ב-Dynamic IP(DHCP) וב-router mode לפי דרישת האונ'. בנוסף, יש לי לפטופ ו-RaspberryPi שאני יכול לחבר ישירות לשקע האת'רנט במקום הראוטר, כדי לאבחן אם גם הם מאבדים קישוריות בתדירות דומה. תודה מראש!
 8. שלום, אני נמצא בסינגפור לתקופה ממושכת ולא מצליח לקבל אף אסאמאס למספר הישראלי שלי. חשוב לי לקבל אסאמאסים גם לצרכי תפעול שירותים ישראלים, כגון קבלת קוד חד פעמי להחלפת סיסמה. המספר שלי משויך אל we4g ומהם גם הסים שלי. הטלפון שלי הוא ASUS ZenFone 3 עם דואל סים, ובתוכו הסים הישראלי וגם סים מקומי של Singtel. ניסיתי ללא הצלחה לקבל אסאמאסים כשרק הסים הישראלי פעיל וגם כששני הסימים פעילים, עם העדפת אסאמאס לסים הישראלי. יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של we4g בפייסבוק וניסינו לסדר את הבעיה באמצעות הגדרות של Sim Toolkit, גם לא עבד. אני לא יודע אם הבעיה היא בהגדרות, בספק המקומי (סינגטל), בספק הישראלי או במשהו אחר. אודה לעזרתכם.
 9. קיבלתי את הטלפון לפני כמה ימים. עד כה, הוא מתעלה על הציפיות שלי: מגיב מהר במיוחד, סים כפול עובד יפה, ניווט טוב, וחיי הסוללה טובים במיוחד. התמיכה ב-4G כאן בדנמרק טובה כמו ב-S5 הקודם שהיה לי. הטלפון הגיע עם הרבה אפליקציות Bloatware של אסוס, שהסרתי או ניטרלתי, ועכשיו הן לא מורגשות. איכות הצילום לא מזהירה, על אף עדשה כפולה וחיישן לייזר. כנראה, צריך להתפשר על משהו במחיר של 1000 ש"ח. אני מקווה שהחוויה הטובה תימשך כמה שנים עד המכשיר הבא.
 10. נחום, עצות מצוינות, תודה! מה שהכי מצא חן בעיני באסוס זה סוללה 5000mAh בצירוף גודל מסך 5.5" ומשקל סביר 170 גרם, ונפח אחסון 64 ג"ב. בנוסף, יש לי ולבני משפחתי לפטופים מסדרת אולטרהבוק של אסוס כבר כמה שנים, ואנחנו מרוצים מאוד מהביצועים ומהארגונומיקה, אז אני מקווה שזה משליך גם על הסמארטפון של אסוס. אני כבר לא ממש מסכים עם זה. אצלי ובמשפחה עברנו כבר כמה וכמה סמראטפונים, גם דגמים מובילים של מותגים גדולים כמו אל ג'י וסמסונג, וגם של סינים כמו שיאומי או מותג חדש מאוד. כל טלפון והשגעונות שלו, וברובם החומרה הלכה לעזאזל אחרי שנה או שנתיים גם בשימוש זהיר. אז מבחינתי, כל טלפון זה צ'אנס בערך באותה רמת סיכון, ובסוף אני הולך לפי ביקורות אונליין.
 11. עריכה: אאל"ט, בישראל, בדנמרק ובסינגפור פועל FDD-LTE Band 3 (שידוע גם בשם 1800), ובזה תומכות גם כל הגרסאות של Asus ZE553KL: https://www.asus.com/Phone/ZenFone-3-Zoom-ZE553KL/Tech-Specs/ חקרתי טוב? הסתכלתי על נוקיה 7 פלוס ועל Redmi Note 5, אני חושב שהם פחות קולעים למה שאני מחפש מאשר האסוס הנ"ל.
 12. בדקתי שוב, אני חושב שהטלפון הבא קולע לכל הדרישות שלי, אם כי אני לא בטוח לגבי תדרים. במינימום, אני צריך תאימות 4G לדנמרק ולישראל, רצוי ביותר גם לסינגפור. תאימות לארה"ב תתקבל גם בברכה, אבל לא חובה. https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_zoom_ze553kl-8509.php עריכה: אני חושב לקנות מהספק הבא. בהנחה שרשימת התדרים נכונה, זה עונה על הדרישות? (והספק נראה אמין?) https://www.eglobalcentral.eu/asus-zenfone-3-zoom-ze553kl-64gb-4g-dual-sim-sim-free-unlocked-black.html תודה.
 13. תודה, לא ידעתי לגבי התאימות. אם כך, יותר חשובה לי סוללה מאשר תאימות, מה שאומר שאני למעשה מכוון לשוק הביניים ומטה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close