כרטיס מסך (GTX570) חדש לא עובר בדיקת OCCT+תמונה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך (GTX570) חדש לא עובר בדיקת OCCT+תמונה

OR2OOO

Recommended Posts

היות ואפליקציות כמו OCCT וכמו furmark מבצעות פעולות סינטטיות "חריגות באופיין" (במטרה לחמם את המעבד הגראפי למקסימום האפשרי)

זאת באמצעות טכניקה שאיננה מיושמת ע"י אפליקציות תלת מימד נורמטיביות, כל נסיון לביצוע בדיקות טרמיות באמצעותן אינו ראוי

ואינו מדמה שמוש נורמטיבי.

מטרת מאיץ תלת מימד הינה לצייר תמונה תלת מימדית תחת אפליקציות רגילות בזמן אמת, ולא לבצע רינדור סיננטי "לצרכי חימום",

אלא אם התנור בבית התקלקל וישנו צורך למצוא ממלא מקום זמני.

הנני ממליץ בחום רב, על מנת לבדוק טמפ' מעבד גראפי באופן "נכון", יש להריץ אותו באפליצקיה תלת מיימדית נורמטיבית,

אפילו מתאימה, ולבדוק טמפ' ממוצעת ומקסימלית.

הרצה של כ- 15-30 דקות מספיקה מעל ומעבר, על מנת להתקל בטמפ' המקסימלית שקרובה דיה למקסימום התאורטי שקורה בזמן שמוש.

אם הכרטיס בהרצה זו מגיע לטמפרטורה תקינה טיפוסית, דיינו. זה כל מה שצריך לבדוק.

נ.ב

אם מישהו מתעקש לעשות מהמעבד הגראפי טוסטר, חבל על האנרגיה והזמן שהוא מבזבז על OCCT,

לא יותר יעיל פשוט להשתמש בברנר על גז :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קירורי הרפרנס לא כ"כ גרועים, למעשה עם יעילים יותר לדעתי, הם זורקים את החום מחוץ למארז, ולא מפזרים אותו בתוכו - יעיל במיוחד כשיש כמה כרטיסים.

לגבי הטמפ', זה לא הקירור "דפוק", אלא מפת הקירור (עוצמת המאוורר כתלות בטמפ').

אני בניתי מפה חדשה בMSI AFTERBURNER שעושה אחלה עבודה, יש גם תוכנה לEVGA.

אני לא עובר את ה67 מעלות במאמץ, עם סטוק, וצמד כרטיסי 580 בSLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ואפליקציות כמו OCCT וכמו furmark מבצעות פעולות סינטטיות "חריגות באופיין" (במטרה לחמם את המעבד הגראפי למקסימום האפשרי)

זאת באמצעות טכניקה שאיננה מיושמת ע"י אפליקציות תלת מימד נורמטיביות, כל נסיון לביצוע בדיקות טרמיות באמצעותן אינו ראוי

ואינו מדמה שמוש נורמטיבי.

מטרת מאיץ תלת מימד הינה לצייר תמונה תלת מימדית תחת אפליקציות רגילות בזמן אמת, ולא לבצע רינדור סיננטי "לצרכי חימום",

אלא אם התנור בבית התקלקל וישנו צורך למצוא ממלא מקום זמני.

הנני ממליץ בחום רב, על מנת לבדוק טמפ' מעבד גראפי באופן "נכון", יש להריץ אותו באפליצקיה תלת מיימדית נורמטיבית,

אפילו מתאימה, ולבדוק טמפ' ממוצעת ומקסימלית.

הרצה של כ- 15-30 דקות מספיקה מעל ומעבר, על מנת להתקל בטמפ' המקסימלית שקרובה דיה למקסימום התאורטי שקורה בזמן שמוש.

אם הכרטיס בהרצה זו מגיע לטמפרטורה תקינה טיפוסית, דיינו. זה כל מה שצריך לבדוק.

נ.ב

אם מישהו מתעקש לעשות מהמעבד הגראפי טוסטר, חבל על האנרגיה והזמן שהוא מבזבז על OCCT,

לא יותר יעיל פשוט להשתמש בברנר על גז :2gunsfiring:

:hizuk:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המטרה היא לבדוק טמפ' במאמץ נורמטיבי, נכון שאילו לא הכלים המתאימים.

התוכנות האילו (Furmark / OCCT וכו') אינן מתימרות לדמות שימוש "נורמטיבי". ואני חושב שהן בהחלט ראויות למטרות אחרות, כגון בדיקת טמפ' מקסימלית אפשרית לטובת כיול נכון\מושלם של פונקצית מהירות סיבוב מאוורר ביחס לטמפ', או בדיקת הספק מקסימלי לטובת התאמת ספק כח שיחזיק בתנאים מחמירים. בדיקות יציבות במאמץ חריג. בשני מילים - כיסוי תחת.

תמיד יש יוצאים מן הכלל, וכדאי לוודא חסינות מנזק רלוונטי.

תשאלו את כל אילו שנשרף להם כרטיס המסך כש-starcraft 2 בגרסאת ההפצה לא הגביל את רינדור הפריימים בתפריטים הדו מימדיים,

כאשר ללא vsync הגיעו ל-FPS מטורף שגרם להתחממות יתרה במהירות.

כשמשתמשים בכלים המדוברים, מנטרים טמפ' ודואגים לעצור במידה והטמפ' מתקרבת למקסימום המקובל או מוצהר לאותו כרטיס.

באותו הרגע, אתם עלולים להבין שאינכם חסינים לנזק מסוג זה, וכשמכירים בבעיה הפוטנציאלית, ניתן להקדים תרופה למכה.

זה בין הדברים הראשונים שאני מוודא כשאני מכניס כרטיס חדש למערכת, ובמיוחד כאשר אני OC,

כי אני יודע שכשאני מוגן במקרי קיצון - אני מוגן תמיד. טמפ' במשחק X לא בהכרח מספרת על טמפ' במשחק Y.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...