לאן הגענו? - הצבא מגביל את הנסיעות באוטובוס לחיילים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הגענו? - הצבא מגביל את הנסיעות באוטובוס לחיילים

liran2003

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, אפשר להירגע.

מדובר צהל:

"אני רוצה להרגיע את כולם כי הפרסומים בנוגע להגבלת נסיעות חיילים באוטובוסים אינם נכונים. חיילים במדים ימשיכו לנסוע באופן חופשי באוטובוסים וללא הגבלה. בצה״ל בודקים אפשרות לחלק כרטיסים חכמים לחיילים אשר יציגו אותם בכל נסיעה בכדי שיהיה אפשר לעקוב אחרי הנסיעות. המטרה שנבחנת היא שנפסיק לשלם כסף באופן גלובלי לחברות האוטובוסים ונשלם רק בעבור הנסיעות המבוצעות בפועל על ידי החיילים. מדובר בחיסכון והחיילים לא יפגעו כלל וימשיכו בנסיעות כפי שהיה עד כה".

מקור: http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=5731

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לקרוא את זה. קשה לי להאמין שדבריו של דובר צה"ל היו זמינים ללאטמה אך לא לכלי התקשורת, מה שמעלה בי את הסברה שכלי התקשורת העדיפו להתעלם מהבהרה זו (ולהתבסס על הדלפה בלתי רשמית) כדי לנגח את צה"ל, משרד התחבורה וכל צמרת השלטון. הרי גם אחרי שהתגלתה ה"טעות", YNET לא פרסמו התנצלות או אפילו הבהרה, אלא שכביכול הלחץ עשה את שלו וצה"ל "התקפל" - כלומר, כיסו שקר אחד בשקר נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל בכייני ה"אנחנו עבדיםםם ולא מקבלים מספיק כסף לחודששש" שלום,

אתם כנראה שכחתם כמה דברים.. התגייסות לצה"ל זה לא דבר של בחירה אחרי הכל. זה דבר שחובה לעשות כי המדינה שאנחנו נמצאים בה נמצאת באיום ביטחוני תמידי.

אני עשיתי את זה, אחים שלי עשו את זה, ההורים שלי עשו את זה ויש מצב שסבא וסבתא גם. ולפי הסיפורים ששמעתי - צה"ל מפנק את החיילים שלו הרבה יותר ממה שהוא היה מפנק לפני 20 שנה.

לגבי ה350 שקל - תגידו תודה שאתם מקבלים גם את זה.. שנה לפני שהתגייסתם ישבתם בבית ולמדתם. מישהו שילם לכם על זה? במשך כל ה18 שנים האלו שלפני הגיוס קיבלתם שכר חודשי? לא.. לא ממש..

אבל קבלו משהו - אתם מקבלים בגדים בחינם מהצבא, אוכל בחינם ונסיעות בחינם. אוי... אין את הסמל של נייק על הכומתה.. הנעליים לא נוחות.. הנשק דופק על הרגל וזה עושה סימן כחול..

תתבגרו, אתם כבר ילדים גדולים אז תפסיקו להיות מפונקים ותפנימו שכל אחד עושה וכל אחד עובר את זה ואין מה לעשות. אז כן, אתם לא תצאו כל שישי לפאב ותשתו וויסקי של 200 שקל לכוס. אוי אוי אוי!! זה לא גן ילדים והחיים שם לא יפים כמו באזרחות ויש שם הרבה דברים חסרי היגיון לחלוטין שאין לנו ממש כוח לעשות אותם כי בדיוק שבוע לפני הגיוס החייל טייל עם חברים בקפריסין ושתה עד המוות.

אז מה כן אפשר לעשות במקום זה? במקום להלחם בצבא אתם מוזמנים להלחם במי שלא עושה כי הוא חושב רק על עצמו ולא על כל השאר שסובלים איתכם.

ברגע שאחוז המתגייסים יעלה - אתם תסבלו פחות כי סה"כ התפקידים יתחלקו ליותר אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשמנסים להשיג "סקופ" על חשבון בירור ואימות הידיעה.

במקרה הטוב. במקרה הרע (והמצוי לצערנו) זה מה שקורה שמביאים חצאי אמיתות בכוונה כדי ליצור סקופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה נכון אולי אם היה מדובר על הצבא הרוסי.. אבל צה"ל כבר מזמן הפך לקייטנה.

אתה לא יכול לצפות מחייל שמשחררים אותו ב2 בצהריים להישאר כל היום בבית וגם יש הוצאות מחיה.

ברור לך שהוא היה ציני, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zinger777

אתה מודע לכך ש-50 אחוז מסך לא מתגייסים?

ומתוך אלה שמתגסיים רק אחוזים בודדים הולכים לקרבי?

אז כן צבא בהרבה מובנים זה קטיינה ועל הדברים שעשיתי בכל מקום אחר זה היה מרוויח לי כדור בראש

אבל פה מדובר על נסיעות כאשר הרבה מהן יכולות להיות מהבסיס, חשובות וכן לחייל לא תהיה דרך לשלם.

מצידי שלג'ובניקים כן יעשו זאת כי הם יכולים לעבוד אבל אלה שמשרתים ברמת פעילות של נגיד א/ א' פלוס כן יקבלו נסיעות חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. זאת בדיוק הכוונה - להלחם בזה שחצי לא מתגייס ולא להלחם על התנאים (תחשבו עליהם טוב טוב ותגלו שהם לא כאלו רעים - אלא שהפינוק הביתי מפריע..)

לגבי נסיעות - פעם לא היה את עניין החוגר ואם היה לך נסיעה מיוחדת - היה שלם שתפקידו היה להחזיר לך את הכסף הזה בהינתן קבלה.

אני אישית נגד ביטול של הנסיעות חינם כי צה"ל לא צריך עוד טרמפיסטים.

מצד שני, אם היו עושים את זה - אז שיעשו את זה רוחבי (כולל הקצינים למיניהם שיש להם דלקן חינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון להעלות את אחוז המתגייסים ע"י הרעת התנאים (הגרועים ממילא) של חיילי חובה?

אכן, תוכנית מבריקה.

מי שואל אותם בכלל? בפעם האחרונה שבדקתי בישראל יש חוק גיוס חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...