לאן הגענו? - הצבא מגביל את הנסיעות באוטובוס לחיילים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הגענו? - הצבא מגביל את הנסיעות באוטובוס לחיילים

liran2003

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. המטה הוא עצום, לא קטן בכלל.

ב. "פרוטה ועוד פרוטה בסוף שווה מיליארד". אתה יודע מה שול הרווח של שופרסל? בערך 4%. אבל מדובר בסכומים עצומים ולכן זה גם מיתרגם לרווח נאה.

ג. אני לא זוכר את המספר המדוייק, אבל רק עלותה של הפנסיה של איש קבע(שכידוע יוצא לפנסיה כבר בגיל 45) היא בערך מיליון ש"ח בשנה. אז לא - זה ממש לא כסף קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר ברית המועצות.. בדיחות:

בברית המועצות, אם רצית , היית צריך לבקש המון אישורים בירוקרטיים, לשלם, ואז להמתין 10 שנים.

אחד, לאחר שהוציא את כל האישורים, בא ומזמין ומשלם.

אומר לו הפקיד: טוב, תבוא עוד 10 שנים.

הקונה: באיזו שעה ?

הפקיד: מה זה משנה?

הקונה: אני שואל, כי בבוקר צריך לבוא האינסטלטור.

עוד אחת:

2 במוסקבה ממתינים שעות בתור לקנות לחם.

לבסוף, לאחד מהם נמאס: "נמאס לי. אני הולך להרוג את היושב ראש ברז'נייב." והולך משם.

לאחר 3 שעות הוא חוזר.

החבר: נו, הרגת את ברז'נייב?

- לא. התור שם הרבה יותר ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לדעתי יש דרך פשוטה יותר.

היום לרוב האנשים יש סמרטפון מחובר לאינטרנט.

אפשר פשוט לפתח שמתעדכנת דרך הGPS של האוטובוס ומראה נתונים, מתי האוטובוס יגיע, איפה הוא על המפה וכו'....

אפשר אולי גם לעבוד ב SMS

אתה שם מספר קו, מספר תחנה, והוא אומר לך כמה ק"מ האוטובוס הכי קרוב ומספר דקות משוער להגעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח יום ראשון בלי חיילים איזה כיף, איך לא חשבו על זה קודם.

לא קראתי את הדיון, אבל התגובה שלי מזלזלת בכוונה, היא לא באה לזלזל באף חייל אז סליחה אם מישהו נעלב.

היא באה כדי לזלזל בכול הצבועים, הפוליטיקאים הקטנים, והכתבים המאוסים.

היום היה יום ראשון הראשון מתחילת הסימסטר שהצלחתי להכנס לרכבת בלי להלחם, היום היה היום הראשון שראיתי את כול האנשים המבוגרים, הזקנים, ושאר האזרחים יושבים ולא עומדים אחד על השני.

ותודה לאמיצים שהחליטו על כך.

למען הסר ספק שירתתי 3 שנים בתור חייל קרבי, יצאתי פעם בשבועיים הביתה, ואני גם מחר הולך למילואים, ובכול זאת אני חושב שנעשתה החלטה נכונה ואמיצה.

החיילים כבודם במקומם מונח, אבל צורם מאוד לעלות לקרון מפוצץ באנשים, לראות עשרות אזרחים עומדים חלקם מבוגרים וזקנים, ולעומת זאת חיילים זרוקים וישנים על הכסאות, או דחוסים עם שאר האזרחים במצב שזועק לשמיים, חס וחלילה אם תיהיה תאונה כשהרכבת ככה.

אם כול הכבוד התחבורה הציבורית באה לשרת את האזרחים ולא את צה"ל, וכן חייל לובש מדים הוא לא אזרח מה לעשות(אזרח זה דרגה שאין בצה"ל), חובתו היא קודם כול לאזרחים, ואם זה אומר שהוא הצטרך לקום שעה יותר מוקדם אז שיקום שעה יותר מוקדם!

אם זה אומר שהוא הצטרך ליסוע באוטובוס(אויי מסכן אוטובוס אתם קולטים את הזוועה!!) שיסע באוטובוס.

נמאס לי כבר לפתוח את החדשות ולשמוע על "ההחלטה המקוממת" של שר התחבורה, או על השרה מירי רגב, הפוליטיקאית הקטנה, שלא מוכנה להשלים עם ההחלטה ומבחינתה שיבטלו בניה של כיכרות וכבישים(אתם קולטים את הטמטום!) כדי שהחיילים לא יעלו על האוטובוסים עם המסמרים בכיסאות, ונחשים במשענות.

נמאס לי לשמוע על חוסר השוויון שזה גורם כי מי שיש לו כסף יסע ברכבת ולמי שאין יסע באוטובוס שומו שמיים.

אז אולי נסגור גם את כול השקליות בצה"ל? למי שיש כסף יש דוריטוס ירוק ונסטי ולמי שאין יש מים מהברז?

חלס עם הפופוליזים הזול, חלס עם הצביעות, חייל שרוצה לשלם כסף ולנסוע שישלם פראייר בעיה שלו, יש לו אופציה לינסוע בחינם באוטובוס והוא בוחר לשלם לבריאות.

מה לעשות הסידור שחל בשנים האחרונות לא עובד, הרכבת לא מסוגלת לשנע את צה"ל ואת האזרחים בו זמנית, וצה"ל צריך לדאוג לפתרון אחר עד שהרכבת תוכל לספק את השירות.

אין פה שום קשר לכסף, ואם עושים את זה בגלל הכסף אז מצויין הגיע הזמן שסוף סוף מישהו יעשה את זה גם אם מהסיבות הלא נכונות.

מקווה שאף אחד לא נפגע מדברי, חוץ ממירי רגב שמבחינתי יכולה להתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...