מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס

schumi

Recommended Posts

אני לא רוצה להשמע גס ובוטה אבל כל הבולשיט(עלק בולשיט אני מת על זה ;D)שאתם מדברים עליו נוגע בכם בגלל?

מי פה נוסע על גיר רגיל בכלל?

חחח ועוד משהו, ההוא עם הבורה הרג אותי חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי להסביר מה זה פורמולה 1 אולי הגזמתי בכמה פרטים ואז באו תגובות חכמולוגיות ולא רציניות כמו השוואות עם מכוניות משפחתיות ומכוניות משופרות ניסיתי בעיקר להסביר לאנשים פה מה זה פורמולה 1 כניראה שהרוב לא יודעים מה זה והיתחילו לתקן אותי בכאלה דברים אידיוטים ולא קשורים למציאות (אולי יש להם מה שהם מדמיינים זה המציאות) חלק תיקנו אותי בצורה נכונה וחלק פשוט זיבלו פה את המוח לכולם

ואלה שתיקנו נכון לא בידיוק בדקו את התגובות שלהם ביחס למציאות ואמרו שאני מגזים אבל הרוב מה שאני אמרתי מבוסס על עובדות ואנשים שמבינים בזה אם הם מגזימים במה שהם אומרים אז תזבלו להם את השכל עם הבורה והפורשה שלכם ניסיתי להסביר שהנהג שנוהג באוטו הזה הוא מיקצוען ועושה את מה שהוא עושה זה כבר ניקרא כמה רמות מעל כולם הבאתי לכם גם קישור לסירטון כדי להעיף את ההשוואות שלכם עם כל אוטו שקיים בעולם כדיי להמחיש מה זה לינהוג בסוג כזה של מכונית לא עזר אז היתחלתם ליהיות עוד יותר חכחמולוגים ולהגיד פה דברים שאין להם שום קשר לפורמולה 1 יכול לבוא לפה עוד אידיוט ולעשות השוואות עם למבורגיני או עם גולף שעברה שיפורים ויש לו 1500 כ"ס

הסיבה העיקרית שפתחתי את הנושא כדי לתת מודעות שזה הספורט (מירוץ מכוניות) המהיר ביותר בעולם שקיים היום וקצת להסביר עליו ולתת עליו קצת מידע ולא כדי לקבל תגובות מטומטמות מכל חננה שחולה על האוטו של ההורים שלו ולא על האופנוע של החבר שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להסביר מה זה פורמולה 1 אולי הגזמתי בכמה פרטים ואז באו תגובות חוחמולוגיות

הסיבה העיקרית שפתחתי את הנושא כדי לתת מודאות שזה הספורט

קשה לעשות הגייה בסיסית של ההודעה לפני ששולחים אותה, קשה?

חכמולוגיות.

מודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע גס ובוטה אבל כל הבולשיט(עלק בולשיט אני מת על זה ;D)שאתם מדברים עליו נוגע בכם בגלל?

מי פה נוסע על גיר רגיל בכלל?

חחח ועוד משהו, ההוא עם הבורה הרג אותי חחחח

אני נוהג על גיר ידני אז מה?

אל תתחיל את הדיון של ידני או אוט' כי אני אבעט לך בתחת

זאת עובדה מוכחת שבעולם האמיתי אוט' יותר מהיר פרקטי ונוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בולשיט בדיון אחד........אני עדיין לא יודע למה לא נעלתי אותו, יש לפחות 2000 סיבות לכך....

אני רואה בינתיים שהרוחות נרגעו אבל לא לגלוש לפסים אישיים פעם הבא, אחרת ינעל.

ד"א דיון די מעניין לאחד שלא אוהב מכוניות כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי

אל תבעט לי בבקשה בתחת.

לדעתי גיר רגיל, הרבה יותר מהנה, והרבה יותר מהיר. אם לדעתך גיר אוטומטי יותר נוח אז תנהג באוטומטי

ואל תבעט לאף אחד בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על מכוניות

כמובן שלנהוג על אוט' יותר נוח אבל למה יש אצלי בביצפר ילדים שחושבים שהם COOLS ואומרים שהם ילכו על ידנית... מה זה מביא להם? (אין לי שום ניסיון במכוניות ועדיין לא הגעתי לגיל המתאים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטו ידני (עם נהג נורמלי) חסכוני יותר בדלק ומציג ביצועים טובים יותר (האצה וכו) מאוטו אוטומטי.

לעומת זאת אוטו אוטומטי פשוט הרבה יותר קל לנהיגה ולדעתי גם הרבה יותר נוח, כל מה שצריך זה ללחוץ על דוושות ולהזיז את ההגה.

אוטומטי מושלם לבטלן המצוי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוטו ידני יש לך יותר שליטה על האוטו ברמת העיקרון, והוא הוא מאיץ מהר יותר.

אוטומט כפי שנאמר הרבה יותר נוח לנהיגה, ויש גם תיבות אוטומטיות מהירות כמו ידניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...