מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס - עמוד 11 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס

schumi

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלפא זה נחמד אבל אתה בטח מתכוון ל 33... אני לא מוכן לסיים תחיים שלי בעץ אז אני לא אקנה אותה באותו סכום אפשר לקנות AX לשים קרבורטורים כפולים של מיקוני 47מ"מ" סט בולמים+קפיצים של קוני וH&R ופילטר שהאוטו ינשום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני מדבר על אלפא ספרינט ולא על 33 ואני מדבר על זה כי יש לי אחת כזאת עם בולמי קוני צהובים אגזוז פתוח ראשים 324 מעלות 2 קרבורטורים כפולים דיזות קדוחות קראנק מצופה קלאצ' קרמי וכו' ומכוניות כמו ה AX זה בדיחה לאומת האלפא שלי לאוטו יש 180 כ"ס ושוקל פחות מטון מה שאומר שהיא נוסעת גהנום והיא יושבת ממש טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. פרט איזה בולם יש כמה וכמה דגמים של בולם צהוב

ב. איזה קרבורטורים

ג. דיזות קדוחות- מכמה לכמה

ד. ראשים 324 מעלות? הסבר

ה. ספרינט גם ככה סובלת מתת היגוי מפחיד... היא נחשבת לאגדה רק בישראל ורק כי לא היה שום דבר אחר באותו תקציב...ועכשיו אתה בא ונותן לה עוד קצת כוח לקדמיים שגם ככה הם לא אוחזים... ועכשיו אתה בח תגיד לי שהם אוחזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.classiccar.co.il/forum/viewtopic.php?t=675

א. אני מקנא.

ב. לא נעים לחשוב מה המכונית הזאת תעשה ל-AX או לאלפא ספרינט.

אחרי השנה באיטליה (שולחים אותי מהעבודה) אני מקווה לחזור עם מספיק כסף לפרוייקט חביב כזה בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאוטו הזה א. הוא כבר לא יהיה אמריקאי

ב. הוא יהיה הרבה יותר דינמי מקאמרו אבל לא מAX

ג. אין לך מושג מה AX או 106 היו מעוללות עם היה מושקע בהן אותו התקציב

נ"ב הכותב ציין במפורש שהמטרה זה שיהיה רק אמריקאי במראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה...

הקרבורטורים הם ווברים 40MM X 4 דיזות קדוחות ממש ממש הרבה אני רק אגיד ש האוויר מעל 400 מהדלק מעל 300

קמשפטים 324 = זוג ראשי מנוע כפולים ( 16V ) שמעלים את ההספק של המנוע מ 140 כ"ס שהיצרן מצהיר ל 180 כ"ס ( זה עוד בהזרקה שלי קרבורטורים )שלי ב 9,350 סלד המנתק הצתה שלי הוא ב 9,500 הצמיגים הם פירלי P600

205-40-15

ואני לא אגיד לך שהגלגלים לא מחליקים ההפך הם מפרפרים בכל שלושת ההילוכים הראשונים... אבל עם כל זה האוטו יוצא חזק מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה...

הקרבורטורים הם ווברים 40MM X 4 דיזות קדוחות ממש ממש הרבה אני רק אגיד ש האוויר מעל 400 מהדלק מעל 300

קמשפטים 324 = זוג ראשי מנוע כפולים ( 16V ) שמעלים את ההספק של המנוע מ 140 כ"ס שהיצרן מצהיר ל 180 כ"ס ( זה עוד בהזרקה שלי קרבורטורים )שלי ב 9,350 סלד המנתק הצתה שלי הוא ב 9,500 הצמיגים הם פירלי P600

205-40-15

ואני לא אגיד לך שהגלגלים לא מחליקים ההפך הם מפרפרים בכל שלושת ההילוכים הראשונים... אבל עם כל זה האוטו יוצא חזק מאוד

אוקיי נתחיל לטפל בבולשיט

איך בדיוק אתה שם זוג ראשים על מנוע 4 בטור? אני רוצה לראות את העולם שאפשר לעשות את זה בו...

שנית אם אתה יכול על ספרינט עם 180 כוח לפרפר ב שלישי למען עצמך אל תנסה לפנות

שלישית...p600? יכלת פשוט להוריד את הכסף באסלה אחד הצמיגים בכי פחות יעילים למחיר שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי שלכם אודי אי 3 היא בעלת (במיקרה הטוב )מנוע 1800 סמ"ק שהמקס שהוא יכול לתת בשיפורים חוקיים זה 330 +- כ"ס

אם תסיפו את זה ל קווטרו וצמיגים טובים אין לה שום בעיה לקחת כל אמריקאית

דבר שני ה אי 3 היא לא בסיס טוב במיוחד עדיף אי 4 3000 סמ"ק שלו אפשר להוסיף שני מגדשי טורבו ועוד ים שיפורים ולהגיע ל 600 כ"ס !!!

+קווטרו = חלום :D 8)

ואם וכאשר יגיעו גירסאות ה V8 של ה S4 אז בכלל .....

אבל כמובן צריך כודם כסף :'( :'(

ולזה שאמר שהלאון היא אמיתי לנהיגה , אחי הרגתה אותי נישבע לך

אני היה אומר שרכב אמיתי הוא (במחירים שפויים ) מיאטה + טורבו

או הטויטה סיליכה שלא מגיעה לארץ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נהגת פעם על משהו? ואם כן נהגת על לאון? שתוק

ב. A3 קוואטרו? אני רוצה את מה שאתה עישנת גם

ג. למה אתה אומר יגיעו זה קיים מ 2002 אם אני לא טועה (RS4 V8 4.2)

מיאטה?הייתי משאיר אותה אמוספרית וחבל שכל הידע שאנשים מקבלים פה זה מ"אוטו"

שלא תבינו אותי לא נכון זה מגזין מעולה אבל כאשר אין לכם שום מקור ידע פרט לזה וכאשר אתם חושבים שמהי ועצבני זה מה שהולך באמת אז חבל

ואם כבר מיאטה+מגדש באותו מחיר לקנות 306GTI + ממתקים (הכל מדבר על משומשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכבנתי שהם יגיעו לישראל . והV8 ניקרא S4 ה RS4 תהיה עם אותו מנוע + 2 מגדשי טורבו = 450 כ"ס כמו ה RS6 ! http://www.motocar.co.il/motocar/news/news.asp?id=2507

ב הלאון בנויה על בסיס ה גולף כמו גם ה איי 3 והבסיס מיועד לרכב משפחתי ולא רכב !

בקשר למאיטה זאת ה מ "אוטו" בהחלט נחמדה. ואולי אתה צודק בקשר למגדש אבל חייבים לעשות משהו עם ה 140 כ"ס שלה ! זה פשות לא מספיק !

אולי שיפורים אטמוספריים ???

306GTI צודק אחלה אבל לא כיפי כמו המיאטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...