מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס

schumi

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Culandur- רואים שאתה לא מביין חצי ממה שהולך כאן בארץ וומה שהולך בכלל ממכוניות משפורות בעולם אז חלאס...

תשאל באיזה פורמים שאתה רוצה שהפורשה 993 GT2 אכן כן מהרמות העולמיות בעולם.אם היתה כל כך מביין הייתה יודע שהיא גם הוצא ממגרש מרוצים של פורשה בגרמניה והיא הייתה במלא עיתונים של מכונית חזקות בגרמניה.

ואתה אימביציל במקרה אני כן בעניין ובמקרה אני כן שוחחתי עם אנשים ובמקרה אני לא נעול במנטליות ישראלי שבה 2.5 ליטר זה מנוע גדול ו 115 כ"ס זה הספק גבוהה הספקים של 500+BHP מושגים בחול בלי הרבה בעיות ולפני שאתה מדרג אותה אני סתם זורק לך אסטון DB 7 בארה"ב בעלת 1200 BHP שיורדת מ 2 שניות ל 100 וחוקית לחלוטין לכביש עכשיו זאת רמה עולמיות לך לקופ"ח תבקש מהאחות את המחט הכי גדולה שיש שם ותפוצץ את הבועה שאתה חי בה כי כרגע יושבים די הרבה אנשים ונקרעים עליכם מצחוק בגלל הדיון האימביצילי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן המוכנית שculandor אמר קיימת ובאמת חוקית ואכן יש לה 1200כ"ס ובאמת פותחת 0-100 2 שניות.

כשאר אמרתי שהפורשה הזאת אחת מעשרות העולמיות אני מתכוון למה שאני אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חושב שאתם התבלבלתם קצת (במיוחד אתה Schumi)

מכוניות פורמולה 1 לא נועדו להתחרות בזינוקים מהמקום עם מכוניות רגילות (למרות שעם הכוונון המתאים הן גם יעשו זאת בכבוד)

מכוניות פורמולה לא תוכננו למהירות מקסימלית גבוהה/האצה מהירה מהמקום (שבזה לא נראה לי שמישהו יצליח להתעלות על מכוניות הדראג)

הן תוכננו למהירות ממוצעת מקסימלית-לשמור על המהירות הגבוהה ביותר שניתן לאורך כל המסלול.

לכן גם הן נראות כפי שהן נראות (אירודינמקיה-במיוחד אפקט ההצמדה). הצמיגים שלהם נועדו כדי לספק אחיזה (הם לא סליקס ד"א,משהו שאחר ששכחתי את שמו).

בקיצור,מכונית פורמולה 1 תוכננה כדי לקחת פניות במהירות הגבוהה ביותר שאפשר,ובזה אין שום כלי בעולם שיכול עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חושב שאתם התבלבלתם קצת (במיוחד אתה Schumi)

מכוניות פורמולה 1 לא נועדו להתחרות בזינוקים מהמקום עם מכוניות רגילות (למרות שעם הכוונון המתאים הן גם יעשו זאת בכבוד)

מכוניות פורמולה לא תוכננו למהירות מקסימלית גבוהה/האצה מהירה מהמקום (שבזה לא נראה לי שמישהו יצליח להתעלות על מכוניות הדראג)

הן תוכננו למהירות ממוצעת מקסימלית-לשמור על המהירות הגבוהה ביותר שניתן לאורך כל המסלול.

לכן גם הן נראות כפי שהן נראות (אירודינמקיה-במיוחד אפקט ההצמדה). הצמיגים שלהם נועדו כדי לספק אחיזה (הם לא סליקס ד"א,משהו שאחר ששכחתי את שמו).

בקיצור,מכונית פורמולה 1 תוכננה כדי לקחת פניות במהירות הגבוהה ביותר שאפשר,ובזה אין שום כלי בעולם שיכול עליהם.

הם כן סליק ובמזג אוויר לח/רטוב הם מקבלים חצי סליק (החצי הפנימי של הצמיג מחורץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן המוכנית שculandor אמר קיימת ובאמת חוקית ואכן יש לה 1200כ"ס ובאמת פותחת 0-100 2 שניות.

כשאר אמרתי שהפורשה הזאת אחת מעשרות העולמיות אני מתכוון למה שאני אומר.

http://www.pistonheads.com/news/spotted.asp?storyId=5061

read it and weep fool

אתה מתלהב ממנוע 3 ליטר שמפיק 930

הגולף של דהלבק מפיקה 900 כוח ממנוע 2.1 מעל 5800 סלד אין לה אחיזה עם הדינמומטר

סקייליין מחזיקה עד 1500BHP עם בלוק סטנדרתי

תפסיקו להתלהב כמו ישראלים טיפוסיים ומפגרים מדברים שבכל שאר העולם כבר מיושן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז?

וזה שהמעבד שלך הופך תמחשב שלך לאינטל?

מנוע זה משהו מודולרי השלה אסטון ההיגוי אסטון והבודי אסטון לכן זה רשום כאסטון ואם זה רשום כאסטון אז זה אסטון

וכולכם קיבלתם ממני כרגע את התואר הבא:

159efe8af8e0ad60a15aea44d14978d7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...