מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס

schumi

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא אמר כולכם וזה כולל אותך אם אתה מעדיף ליהיות אידיוט אז בבקשה

והוא לא הביא שאלה אלה תצלום אוטיסטי לגמרי והערה שמתאימה לאנשים כמוהו

סחומי, עשה טובה, אני מכיר את איגור טוב, אם הוא נכנס בך, יש סיבה מאוד טובה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאנטר אז למה הוא לא פתח נושא כזה אם הוא מבין מה שהוא אומר

כל אדם מבין את זה אחרת !!!! זה סיבה ליקרא לאנשים אידיוטים ושהם לא יודעים מה הם אומרים

גם לי יש שאלה אליך מה זה push rod ? מה זה איפה זה מורכב ואיך הוא פועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא חכם נה? פוש רוד זה בעצם כל רכיב הממיר תנועה סיבובית לקוית על הקאמשאפטים ישנם כאלה אשר מרימים/מורידים את השסתומים כאשר הקאמשפט מסתובב הם עולים ויורדים איתם עולים ויורדים השסתומים

וזה לא רק שייך לרכב אלא לכל מערכת מכנית אשר ממירה תנועה סיבובית לקוית ועכשיו תענה על השאלה שלי שנאלה קודם ומן ההגינות הייתה צריך לענות לפני גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתכוונת בטח ל Electronic Differential Lock

והינה הסבר באנגלית אני יודע למה היתכוונת פשוט אני לא יודע איך לתאר את זה במילים מיקצועיות

The electronic differential lock permits smooth comfortable starts on road surfaces that do not have a uniform coefficient of friction If a wheel starts to spin EDL brakes it as necessary so that power is transmitted to the wheel with the better traction EDL reduces tire wear and works up to about 40 km/h

חבר שלי הביא לי קצת מידע מפורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה : כל המכוניות שאתם מדברים עליהם, הכוונה ל porche GT3\2 והאסטון מרטין המפלצתית, המכוניות האלה מפיקות כל כך הרבה כוחות סוס כשהן נוסעות על דלק רגיל? הכוונה הן יכולות להתדלק בדלק רגיל מתחנת דלק רגילה? או שהן נוסעות על דלק מיוחד?.

כי לפי מה שאני יודע כל היופי הוא להפיק את מירב כוחות הסוס כשאתה מתדלק את המכוניות בדלק רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דלק רגיל (מומלץ מאוד אוקטן גבוה)

ואיגור וסכומי

סכומי.. תפסיק להציק

איגור, אנחנו יודעים שיש לך ידע יפה, אתה לא צריך לעשות תחרות בפורום של מושגים, לראות מי יותר חכם

כמה שאני נהנה לקרוא את הידע שלך זה לא צריך להיות בצורה כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...