גוגל חוגגת 10 מיליארד הורדות במרקט ואנחנו חוגגים עם אפליקציות ב- 10סנט - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל חוגגת 10 מיליארד הורדות במרקט ואנחנו חוגגים עם אפליקציות ב- 10סנט

LazyCat

Recommended Posts

תודה, אישיתי אני פחות לחוץ על זה, אז לא קריטי לי להשקיע בזה זמן\מאמץ.

אגב, בקשר ל swift key אני לא מאמין שלא ניסיתי את המקלדת הזו עד עכשיו, היא אדירה! כ"כ נוחה

(כשכל הסימנים זמינים ולא צריך כל שניה להחליף שפה או לעבור לדף של סמלים וכו')

ובמיוחד שאפשר להגדיר לה זמני "לחיצה ארוכה" קצרים יותר מהרגיל, ממש מבסוט ממנה.

בנוסף היא מאפשרת לי להשתמש בזיהוי הקולי בעברית (שזמין מאתמול-שלשום) גם במקומות שהוא לא מובנה בהם עדיין, כמו הכתבת סמסים וחיפוש אנשי קשר.

(יש בה מקש שקורא לזיהוי הקולי,

אז היא מאפשרת להשתמש בזיהוי הקולי כקלט לכל שדה טקסט שאפשר להקליד בו, כולל מציאת יעד ניווט ב למשל)

מי שחושב ש anysoft מספיקה טובה לו והוא לא צריך מקלדת אחרת - שיקנה את swift key עכשיו כשהיא עוד עולה 10 סנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שכן... כנס ל market.android.com ותנסה לקנות משהו. תכניס פרטי כרטיס אשראי במידה ואין לך checkout מוגדר בחשבון וזהו פחות או יותר. ברגע שתכניס את החשבון שלך במכשיר תוכל להוריד את כל הרכישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם - האפליקציות ששילמתי עליהם עכשיו 10 סנט ואלו שקניתי לאו דווקא במסגתר המבצע - נשמרות לי לזמן מסויים? לתמיד?

נניח ואני רוכש עכשיו במסגרת המבצע אבל אני לא משתמש בה, או מתקין ולאחר יום מוחק אותה מהמכשיר שלי. אם עוד כמה חודשים / יותר ארצה להוריד אותה, היא עדיין תחשב כאילו רכשתי אותה כבר? הבנתם את השאלה. זה פשוט מאחר וזה נחמד שאני דברים ב 37 אג' אבל יש דברים שאני יודע שאני לא אשתמש בהם בקרוב לפחות, אבל זה נחמד לדעת שתהיה לי את האופציה הזו בעתיד אם היא אכן קיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע למה אחרי שרכשתי אחת, כשאני מנסה לרכוש נוספת הכרטיס אשראי מוצג בצבע אפור ולא ניתן לבחור אותו?

אם אני מנסה לבצע את הרכישה דרך האתר אני מקבל הודעת שגיאה:

we're sorry. com.google.checkout.generic.FORBIDDEN

תודה מראש,

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...