** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

מי שבהוט ומשתמש במהירויות מעל ל12 מגה לא כולל 12 כמובן חייב את ההוטבוקס שהם נותנים, אין להם מודמים שיודעים לעבוד עם מהירויות כאלה, עוד משהו, מי שרוצה בכל מקרה חייב להיות בחיבור עם חייגן, אין אופציה אחרת ולא הייתה... הבעיה היא שההוט בוקס לא הכי טוב כ L2TP, יש לו המון ניתוקים, במיוחד במהירויות כאלה, אני ב30 מגה וחייגן מן הסתם, ההוטבוקס עשה לי מלא צרות עד שעודכנה לו קושחה ועכשיו הוא סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא האמנתי שיגיע היום בו אוכל לצפות ביוטיוב ב-1080P בלי לתת לזה להטען במשך שעה. החיים יפים.

היום הזה הגיע כבר ממזמן אצל ספקיות אחרות, ללא שום gamer. (לפחות ב ccc)

אני טוען סרט 1080P בפי 3-4 ממהירות הניגון, כבר שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ככה צריך להתקשר ולחדש חבילה וסיפורים שווה בכלל לשדרג מהירות? בנתיים אשתי מרוצה מהמהירות - היא מורידה דברים בכמויות אולי ניקח נתב של בזק או משהו ונשדרג לVDSL שמעתי שזה מוריד קצת את הפינג. בזמן האחרות התחלתי לשחק משחקי והשחקנים בארץ "לא משהו" . הבעיה שלי שאשתי בכלל לא מתחשבת ורוצה להוריד דברים גם כשאני משחק שזה קצת מפריע.

בכל מקרה מה שחשוב לי שהפינג יהיה יציב כל הזמן . לא אכפת לי לשלם יותר אם מקבלים תמורה . בכל מקרה בגלל שאני לקוח יחסית מרוצה אני לא בנקודת התחלה טובה במסר ומתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה הצליח להתחבר לשירות הזה בלי חייגן?

לפי מה שהבנתי חייב לשים חייגן מי שמנוי בכבלים.

זה נכון?

אח שלי בכבלים התחבר היום לשירות. אומר שהוא בלי חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

אשמח לענות על שאלות בנושא. אם פספתי מישהו, אני מתנצלת- עדכנו אותי :)

Sharon_B

ההתנסות בשירות היא ללא עלות.

Sphere,

ההתנסות פתוחה לגולשים במהירות 10 מגה ומעלה המנויים בחברת הוט או חברת (בהתאם לפריסת התשתית).

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ל014 כדי לבדוק מחירים על מנת להצטרף. בלי .

12Mb ביקשו 40 שח לאחר התמקחות בסיסית.

30Mb ביקשו 50 שח - מחיר לחצי שנה. (כמובן ללא התחייבות)

האם יש למישהו מחירים טובים יותר?

אח שלי בכבלים התחבר היום לשירות. אומר שהוא בלי חייגן.

הוא חייב לעבור לחייגן כדי להנות מזה כרגע. יכול להיות כשיעבירו את כולם לניתוב בחדש עוד מספר חודשים, גם אלו שבלי-חייגנים (MPLS) יהנו מהשיפור.

זה תקף רק למקומות שיש פריסה של NGN?

אין קשר לתשתית. אבל 014 נותנים זאת כרגע רק לחבילות של 10Mb ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי, בדקתי והאמת התאכזבתי! לי כל מה שבאמת משנה ומצריך שיפור זה הLATENCY ולאחר שקראתי שאצל טמרס יהיה שיפור של 50% ציפיתי לשיפור כלשהו גם מבזב"ל. שיפור אין אפילו לא קטן. הסטרימינג יותר טוב מזה של הגיימר אבל גם ככה הוא רץ די חלק לרוב. בקיצור, נחכה לחודש הבא ונקווה לטוב... :xyxthumbs:

מה 50%? מישהו שם שתה נוזל אנטי-פריז? ה- latency היום לאירופה הוא כ- 75ms למעט מצבי עומס קיצוניים, אני לא חושב שאפשר טכנית להוריד את זה ל- 50ms - לא בלי להזיז יבשות, מה שלוקח קצת זמן.

היתרון הגדול של הסיב הוא רוחב הפס ולא זמני התגובה. לשחקנים זה יעזור כיוון שתמיד הם יוכלו לקבל את ה- RTT הנמוך ולא יסבלו בשעות העומס. מעניין מה זה יעשה לחשבונות הגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק. הקווים הבינלאומים החדשים לא ישפרו מעבר לגיימר, לגביי latency. אלא יבטלו את הצורך בגיימר. לפחות לכמה השנים הבאות.

(שיפור תראה אולי רק לעומת מקרי קיצון בעבר של עומס כבד, שאפילו לא היה מסוגל לכסות לחלוטין על העומס הכבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפגישה בין שר התקשורת משה כחלון לשר התחבורה כץ, שר התחבורה הציעה להחיל מס גודש גם על כבישי האינטרנט.

בתגובה הודיע ראש עירית תל אביב רון חולדאי על תוכנית חדשה לחלוקת קנסות ודוחות חניה באינטרנט לכל מי שמשאיר את הדפדפן על דף הבית ואתרי קניות ובילוי.

האם הצרות לגולשי האינטרנט הסתיימו ?

או שהם רק מתחילות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...