קניה קבוצתית - דל U2412M - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית - דל U2412M

tommy5000

Recommended Posts

קצת עלה לך המצב רוח מאז שהצלחת למכור פה. אני מהרהר האם זה בגלל העלאת המשכורת שלך או סתם בגלל שאתה משועמם.

אנחנו גם יכולים ליצור קשר עם CMS ולבצע מהם הזמנה של מסכי ישירות

אתה אומר את זה כאילו אתה עושה לו טובה..

סביר להניח שהוא לא היה מגיב ככה אם לא היה לו הסכם מול CMS שאין שיווק מצידו.

מעבר לזה - אכן לא השירות הכי טוב שיש אבל המחיר בהתאם (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, הכל פה נאמר ברוח טובה אז אל תוציאו דברים מפרופורציה.

קיריל בחור על הכיפק והוא לא יכול לעשות הרבה עם מחיר ה-2312 מכיוון שמרווח השיווק שם נמוך.

המחיר של ה-2412 מאוד אטרקטיבי למי שמעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך דיבור איתו, אז תגיד לו שהוא מרוויח יפה על ה- 2412 וכשנתן את המחיר לא חשב על יותר מ 10 מסכים (ואנחנו כבר ב- 15)...

אז שיעשה מאמץ ויוריד עוד 5% בשביל החברה של ה- 2312 שלא ירגישו שנדפקו, ככה כולם יצאו בהרגשה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אותו רק מכך שהוא הציע לעזור בקניה הקבוצתית פה בפורום.

הוא נתן לנו מחיר מצויין ל-2412 שכבר קמה ימים של חיפושים אף אחד לא מצא מחיר טוב יותר ואגב גם ל-2312 אף אחד לא הביא מחיר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה:) הכל נאמר פה באמת ברוח טובה. אין לאף אחד דיבור איתי כל אחד יכול לפנות ולדבר איתי בדיוק כפי שעשה תומר.

מסך זה - 2312 נמכר ב1000 ש"ח במקומות אחרים. לצערי לא מתאפשר פה מחיר נמוך יותר מ-950 ש"ח. צריך להתחשב שדולר רק עולה בזמן האחרון (דל מתמחירים מוצרים בדולרים).

כמו כן לא מבין איך אנשים הגיעו למסכנה ששרות גרוע - בסה"כ נאמר שמי שמחיר לא מתאים לו לא חייב לקנות.

משלוח על בסיס UPS ולכן לא ניתן להגיד שעה מדוייקת של חלוקה מראש - זמנים שבהם יש חלוקה זה מ-9 עד 18. אפשר לשלוח גם למקום עבודה. ניתן לקבל את המספר מעקב במייל או בטלפון לכל מי שרוצה.

למה לא השבוע. זאת החלטה שלכם מתי לסגור את המכירה קבוצתית. אני חושב שצריך לתת זמן לאנשים להחליט. כמו כן שיהיו יותר מ-10 פניות למייל לא תהיה לי בעיה להתחיל להוציא את המשלוחים כבר השבוע. עד עכשיו קיבלתי פניה על 6-7 יחידות משתי הדגמים בכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן הכוונה גם ליום. יום רביעי\שישי אני אוכל לקבל את המוצר בכל שעה שהיא. תוכל לשנות את היום לרביעי?(פשוט חבל שהם יגיעו ולא יהיה מי שיפתח להם את הדלת->ואתם תשלמו סתם על משלוח בלי שתתבצע קניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן לא מבין איך אנשים הגיעו למסכנה ששרות גרוע - בסה"כ נאמר שמי שמחיר לא מתאים לו לא חייב לקנות.

לא אמרתי שהשירות גרוע חלילה. אני אומר שיש שירות טוב יותר.

ואת זה אני אומר אחרי ניסיון של שנתיים בתחום השירות לקוחות שכלל בין היתר לקוחות "מיוחדים בצרכיהם".

אני בטוח שהכוונות טובות לשני הצדדים אבל בתור נותן שירות אני יודע שיש דרכים יפות יותר לדבר עם הלקוח.

אני לא חלילה בא להאשים אותך, אתה בסדר גמור (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת עלה לך המצב רוח מאז שהצלחת למכור פה. אני מהרהר האם זה בגלל העלאת המשכורת שלך או סתם בגלל שאתה משועמם.

אנחנו גם יכולים ליצור קשר עם CMS ולבצע מהם הזמנה של מסכי ישירות

חוצפן.

אם אתה יכול ליצור קשר ישירות עם CMS ולקבל מהם מחיר טוב יותר, למה לא עשית את זה עדיין?

הקבוצה קיבלה פה הנחה יפה. אם משווים למחיר הכי נמוך בZAP, מדובר על הנחה של כ-7.5% על ה2312 וכ10% על ה2412.

להזכירך, אף אחד לא חייב לך כלום. היה משא ומתן - התקבל מחיר. מי שלא מרוצה מהמחיר, יכול לצאת מהעסקה ולעשות את המשא ומתן עם מישהו אחר.

אני מבין שיש לך דיבור איתו, אז תגיד לו שהוא מרוויח יפה על ה- 2412 וכשנתן את המחיר לא חשב על יותר מ 10 מסכים (ואנחנו כבר ב- 15)...

אז שיעשה מאמץ ויוריד עוד 5% בשביל החברה של ה- 2312 שלא ירגישו שנדפקו, ככה כולם יצאו בהרגשה טובה...

עוד חוצפה ישראלית במיטבה.

אתה חושב שבמחיר של הU2412 הוא מרוויח יפה? נכנסת לו לספר החשבונות? אם היית קונה ישירות מDELL זה היה עולה לך יותר. כנ"ל לגבי הU2312. ברור שכמו שאתה מקבל פה הנחה על רכישה גדולה, ככה גם היבואנים הגדולים מקבלים הנחות, אבל אם אתה חושב שהוא קונה את זה "5 ב100", אתה חי בסרט.

החבר'ה של 2312 מרגישים שנדפקו? קיבלו הנחה של 7.5% בלבד מהמחיר הנמוך ביותר, מסכנים - רצו 20%. ממש דפקו אותם.

עד כאן. תשאירו את הדיון הזה לענייני הרשמה ושאלות על הקנייה / משלוח בלבד. אם אתם רוצים לנהל משא ומתן נוסף, תעשו זאת בערוצים אחרים. אחרת הדיון פשוט יינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...