קניה קבוצתית - דל U2412M - עמוד 16 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית - דל U2412M

tommy5000

Recommended Posts

שאלה כללית לכולם\ סקר!

כמה תוחלת חיים יש למסך מחשב ממוצע?

לי היה CRT של MAG 17 אינצ' החזיק 6-7 שנים כרגע עם LCD של BENQ 19 אינצ' זה כבר שלוש שנים!

קניתי את ה 24 של דל כי הוא היה זול בקנייה הקב' וכדי להוות גיבוי למסך הנוכחי, לא הייתי לחוץ על מסך חדש. זה למה אני שואל את הנ"ל

Haravovadia- אתה שם לב לצלליות רפאים או משהו כזה במסך החדש? מה שדובר עליו שכביכול אפשר לבטל את זה מתפריט מסך דל? איזה טריק טכנולוגי שאמור לשפר זמן תגובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרקורד- גם שלי הגיעו עם 2 כבלים בתקן בריטי.

אגב LOSNIR, אם אתה מתכנן משהו כזה כדאי לך להוסיף את האתר הזה מעכשו למועדפים, יש שם מדריכים איך לגרום למשחקים שלא תמוכים בEYEFNITY לעבוד http://widescreengamingforum.com/

סתכל גם פה http://www.kegetys.net/SoftTH/. אבל זה כאב ראש וצריך להגדיר פר משחק. EYEFINITY מומלץ בחום!

הכפתורים מלפנים, לא בולטים כמעט בכלל.

המסגרת דקה יחסית, בערך 2 ס"מ.

מלפנים בצבע שחור, בפרופיל בצבע כסף.

תודה. נשמע טוב אבל המסגרת קצת שמנה - במסך הנוכחי שלי זה 1 ס"מ ואני מעוניין להפחית את זה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה שום צלליות, שיחקתי עד כה dirt3,, mw3 והכל עובד מעולה. מה שכן הופתעתי לגלות, שלמרות שהצבעים במסכים החדשים נראים הרבה יותר טוב מאשר במסך הישן, השחור בו הרבה יותר.. "שחור", למסכים החדשים יש "הילה" לבנה כזו. אבל זה לא נורא :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך זה נראה הגיוני שאתה קונה מסך ולא מקבל כבל לחשמל?

אם היית קונה מקרר בלי כבל חשמל זה גם היה הגיוני? אולי היית קונה מחשב קומפלט והיה מגיע לך כולל שליח הביתה אבל אין לך איך לחבר אותו לחשמל אז זה היה גם הגיוני?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שרכשו מסך - אפשר גם להודות לקיריל.

אני קניתי 2311 ברכישה הקבוצתית הקודמת, ואח"כ פריטים נוספים אצלו, ומנסיוני השירות מצוין וקיריל קשוב לכל בעייה ובקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שצריך כבל. שירשום לי מייל. נשלח לן כבל חשמל.

יש גם מבצע זמני על מסכים של באתר:))

קיריל עדיין מחכה לתגובתך.

ביום ראשון אני מוכר את המסך הקודם ואני נשאר בלי כבל.

שלחתי לך אמייל והודעה פרטית ובינתיים לא קיבלתי תשובה.

זה ממש דחוף אני לומד ואני לא יכול להישאר עם מחשב בעל מסך שלא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...