The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק מה שאני עושה.

הסביבה מציעה שפע של חפצים לקחת ולמכור, אבל כדאי לעשות זאת בצורה חכמה.

השגתי גם שרשרת שמעלה את יכולת המסחר, אני עונד אותה כשאני חוזר לעיר כדי למכור את הסחורה.

אני חדש במשחק וכמות התוכן שיש לו מבלבלת עד אימה \:

מישהו יכול להסביר לי לדוגמא מאיפה ניתן להשיג חרבות חזקות או קסמים חזקים?

זה בסדר וזה מה שיפה במשחק הזה: ניסוי וטעיה.

לפעמים יש מציאות בחנויות, אבל את רוב הדברים השווים מצאתי בקווסטים או במערות שסיירתי בהן.

לגבי קסמים: המקור הכי טוב זה בערים, תסתובב בין התושבים, יש כאלה שעוסקים בכישוף ומוכנים למכור + לאמן אותה ולהעלות לך את הסקיל תמורת כסף. בינתיים מצאתי את הCollege of Winterhold שנמצא ב... טוב... בWinterhold כיעיל: הוא משמש כמו הMage Guild שהיה באובליביון. תוכל להצטרף אליהם ולעשות עבורם קווסטים. יש שם הרבה קוסמים שמוכרים קסמים ומצרכים לשיקויים.

יש דרך "חוקית" ?

כן, תעלה את הStamina- היא משפיעה ישירות על כמות החפצים שתוכל לסחוב.

תשפר אותה כשתעלה שלב, או ע"י ארטיפקטים.

בנוסף, אם בPerkים תלך על כיוס, אחת היכולות היותר מתקדמות מוסיפה לך 100 במשקל לחפצים:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Pickpocket#Skill_Perks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

איפה נמצאות המערות האלו? יש זיהוי כלשהו? (אייקון על המפה?).

המערות היחידות שמצאתי היו חלק מקווסטים, אשמח אם תעזור :)

תודה!

כמו במציאות שמוצאים מערה ;D תסתובב ליד איזורי הרים.

זה אתה מויגיימס יא גיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותה במסכי טעינה. אומנם אחד הדברים שאני חושב שיהיו מאתגים בשבילי במשחק זה הניהול של הPerks. ני באובליביון עשיתי דמות אחת שאיתה עשיתי את כל הקווסטים במשחק ככה שפעם הייתי לוחם ופעם הייתי קוסם וכיוב הבעיה שפה זה יהיה קשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*הסתבכתי כאן עם הצבעים ,משום מה אני "תקוע עם הצבע הלבן

חברה אני צריך קצת עזרה (זהירות ספויילר):

באחת המשימות המאוחרות עם ulfric , הייתי צריך לשחרר כמה אסירים מבית הסהר לאחר מכן ulfric אמר לי שהוא נותן לי בית (אני לא יודע אם זה בחינם ) והוא אמר לי לדבר עם מישהו , אבל שכחתי מי , מישהו יודע עם מי אני צריך לדבר ואיפה הבחור נמצא ?

המשחק באמת מדהים עם נופים וסביבה מטורפת אני ממש מקבל את ההרגשה מאובלביון הם לא הרסו כלום מהקודם.דרך אגב מישהו עשה את הקוואסטים של הקומפניינס עם האנשי זאב?חזק רצח...

אני עשיתי משימה אחת המשימה שניה שאני מנסה לעשות איתם קשה רצח כי הטרולים העיוורים האלה שוחטים אותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה איתו , לקח לי שני שניות להרוג אותו , אגב יש שלושה אבנים שבוחרים בתחילת המשחק שנותן לכם בוסט נחמד לסקילים לפי בחירה כרגע יש שלושה warrior ,mage ,thief , אפשר לשנות את הבחירה כל פעם ככה שזה די נחמד , האבנים האלה נמצאים קרוב מאוד ל riverwood אני לא יודע איך פיספסתי אותם על ההתחלה (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה נלחם בעכביש, אתה לא חייב להתמודד מולו ישירות:

אתה יכול להיכנס לחדר שהוא נמצא בו, להכות ולסגת לדלת שבאת ממנה- הוא לא יכול לעבור שם. כשהוא מתקרב תכה שוב.

אם אתה קוסם אז זה אפילו יותר קל לפגוע בו מבחוץ.

אגב, על איזה רמת קושי אתה משחק? אני העלתי לExpert ולא התקשיתי שם עם הטקטיקה שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...