The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק רץ טוב למרות שהוא פורט מהקונסולה הבעיה היחידה שאני יכול לציין כאן זה שהשליטה מאוד מבולגנת , בתפריטים אני צריך לפעמים ללחוץ על העכבר ולפעמים לחיצה על ההעכבר לא עובדת אז צריך להשתמש בenter , הזוי לגמרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפריטים זוועה. מהבחינה הזאת אין ספק שהם חשבו בראש וראשונה על שחקני קונסולות. גרפיקה שופרה משמעותית בהשוואה לאובליביון מים, תאורה, צללים, אנימציה, קרבות, תווי פנים, אווירה הכל שודרג ונראה יותר טוב מאי פעם. טקסטורות עדיין עלובות אם מתקרבים, אבל לא משהו שלא ניתן לתקן עם HD Texture pack שתיצא עוד מספר חודשים.

המשחק מקרטע אצלי לפעמים על אולטרה. כרטיס מסך 460GTX + E7500. כנראה המעבד כבר לא מספק את הסחורה. אשדרג ל- עוד מספר חודשים.

בקיצור בינתיים נראה משחק מאוד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתבכתי קצת עם EQUIP של קסמים ונשקים כאשר בחירת היא קלה פשוט משתמשים בעכבר השמאלי והימני בהתאם. בקסמים זה נראה ששני המקשים שמים בדרך כלל על היד השמאלית ובמסך ה-BOOKMARKING של המשחק המקש הימני בעכבר בכלל לא עובד ויש כאוס מוחלט עם הידיים, לפעמים יד שמאל ימין - בלאגן טוטאלי. מישהו יודע אולי למה?

בכללי דווקא אהבתי את סגנון התפריט, כליל ויפה, אפילו עם הוא נועד בעיקר על מנת להיות חביב בקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות לפיסי (7 בינתיים) מהללות ויותר מעודד זה ביקורות השחקנים. כמעט מושלמות.

באקסבוקס אגב, 60 ביקורות עם ממוצע ציונים של 96 , נדיר בהחלט

בינתיים אני מצדיק את הביקורות לחלוטין. העיצוב ואווירה פשוט מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה נראית מצוין, אני באמת לא מבין על מה אנשים מתלוננים. היא אולי לא המקסימום שהפיסי מאפשר היום כמו בבאטלפילד 3 נניח, אבל המשחק נראה מעולה ואין מה לדבר שהוא שיפור עצום על אובליביון (אין לי מושג גם איך הם דחסו את כל המשחק ל 5 ג"ב וקצת). הממשק של התפריט דווקא בסדר לדעתי, אולי לא מושלם אבל הוא עובד חלק וגם כן מהווה שיפור על אובליביון שבו התפריטים היו די מבולגנים והמפה הייתה ממש קטנה. גם האפשרות לקבוע מועדפים מאוד נוחה, אני אמנם מעדיף יותר את האפשרות שהייתה קודם לקבוע hot keys אבל זה היה מוגבל רק ל 8 וכאן אתה יכול לקבוע כמה מועדפים שאתה רוצה.

בגדול משחק ממש מצוין (לפחות מהשלוש שעות שיצא לי לשחק אתמול) ובהחלט מומלץ לכל מי שאוהב את הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת והמשחק לא אכזב אותי. אחרי זוועות הסטים שהיו לי אתמול, היום סוף סוף הצלחתי להיכנס ולשחק.

הגרפיקה נראית לי לא רעה יחסית, למרות שהטקסטורות לא חדות מספיק. אני מרוצה מההחלטה של בת'סדה להשקיע פחות ברזולוציה של הטקסטורות, ויותר בכל מני אפקטים, מכיוון שטקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר קל מאוד לעשות, אבל להוסיף אפקטים גרפיים קשה מאוד, מכיוון שהם מקודדים במנוע הגרפי.

אין לי שום בעיה עם התפריטים, ואהבתי את השיטה החדשה של ה-favorites. מערכת הקסם במשחק פשוט הדהימה אותי. דווקא פחות התלהבתי ממערכת הקרבות הפיזיים - בהשוואה לאובליביון התגובה היא לא מיידית, וקשה לתאם את המהלכים שלך להתנהגות היריב.

ועדיין אין לי מושג איך אני מגביר את הווליום. הגברתי עד ל-100% גם במחשב וגם במשחק, ועדיין הכל נשמע שקט מדי - כמו על 20%. בימים האחרונים שיחקתי באובליביון, ושם אפילו הייתי צריך להנמיך ל-75%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים :

א) בסירטון ב quakecon ראיתי שהיה אפשרות להיכנס לתוך פריט ופריט ואפילו לבחון אותו ולסובב אותו , איפה הם החביאו אותו פה

ב) עוד דבר דפוק שקשור לממשק בתפריטים , נגיד יש לי מגן וגרזן ,במעודפים אם אני מחליף לגרזן נגיד שהיא רק לשני הידיים ואח"כ אני רוצה לחזור לגרזן ולמגן אני לא יכול אני צריך להיכנס עוד פעם דרך טאב - לנשקים - ובחירת הנשק או המגן מחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים :

א) בסירטון ב quakecon ראיתי שהיה אפשרות להיכנס לתוך פריט ופריט ואפילו לבחון אותו ולסובב אותו , איפה הם החביאו אותו פה

ב) עוד דבר דפוק שקשור לממשק בתפריטים , נגיד יש לי מגן וגרזן ,במעודפים אם אני מחליף לגרזן נגיד שהיא רק לשני הידיים ואח"כ אני רוצה לחזור לגרזן ולמגן אני לא יכול אני צריך להיכנס עוד פעם דרך טאב - לנשקים - ובחירת הנשק או המגן מחדש .

א) תצביע על החפץ עם העכבר ותסובב את הגלגלת.

ב) אם המגן והגרזן לא נמצאים במועדפים אז כן. אני הייתי צריך לבחור רק את הגרזן (ליד אחת), והמגן מתווסף אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...