Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מאוד דומה למה שיש אצלי. לא רק עכבר, אלא גם מקלדת כאילו נתפסים. החייל מפסיק להגיב להם. הוא מסתובב לבד, מסתכל למעלה, למטה. אני לא יכול לשחק. חברים תעזרו בבקשה.

אני יודע שהמחשב שלי לא משהו, אבל בבטא שיחקתי על LOW בלי שום בעיות. כאן שמתי הכל על LOW וביטלתי את כל האפקטים, ניסיתי אפילו לשחק WINDOWED ולא מסך מלא. המשחק כילו מגיב לעכבר ומקלדת ב DELAY ופתאום אחרי כמה זמן הוא מפסיק להגיב בכלל. גם ל ESC לא מגיב וכאשר אני מגיע ל TASK MANAGER אז גם בתוכו הקורסור רק מרצד ולא זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חברים

איך אני משנה את השם שלי במשחקי ה ONLINE

ה כנראה לקחת את השם שלי מהמייל ו'תקע' את זה כשם שחקן

דרך ה BROWSER אני מצליח רק לתת לו קידומת של CLAN , אבל השאלה היא איך אני יכול להקצות כינוי חדש לגמרי

נא עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי את העלילה בסינגל?הלכתי לאיבוד לא ממש התעמקתי בטקסטים,אני מתחיל את המשחק בתור בלקבורן- חייל?? שהיה בכלא וברח? למה עצרו אותי? על מה אני הואשמתי?

אני רודף אחרי מישהו בשם אל בשיר?וארגון של פ.ל.ר?שהם הטרוריסטים למעשה?שיש להם פצצה?

אחכ אני משחק בתור רוסי אחד,ואחכ בתור מילר..די הלכתי לאיבוד בעלילה מישהו מוכן להסביר לי מה קורה?

בגדול הבנתי שאני והצוות שלי רוצים לעצור את אל בשיר,ואת הפצצה- ועצרו אותי לתחקר אותי-והמשחק לוקח חלק בטהרן בשנת 2014?תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע למה אתה לא אוהב...

קאמפרים שששוכבים עם סניפרים?

אנשים שיורים בך ואתה לא יודע מאיפה זה בה?

מת הרבה?

קורה הרבה,צריך להתרגל למשחקי BF,ככה היה לי בימים הראשונים של המשחק אחר כך התרגלתי עכשיו סבבה לגמרי.

משחק ענק.

כדי להנות מהמולטי צריך להיות שחקן סביר+

אני מסכים איתך, אבל אלדד הוא בערך כמוני, אין לו סבלנות לחכות כדי להתרגל, שיחקתי בBC2 תקופה קצרה, הייתי דיי טוב כבר במשחק השני, אבל עדיין, אני חסר סבלנות וצריך סבלנות למשחק הזה, אולי אני מפספס משהו, אחייה עם זה :xyxthumbs:

וויתרת על MW3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע למה אתה לא אוהב...

קאמפרים שששוכבים עם סניפרים?

אנשים שיורים בך ואתה לא יודע מאיפה זה בה?

מת הרבה?

קורה הרבה,צריך להתרגל למשחקי BF,ככה היה לי בימים הראשונים של המשחק אחר כך התרגלתי עכשיו סבבה לגמרי.

משחק ענק.

כדי להנות מהמולטי צריך להיות שחקן סביר+

נו מה קשור אחי.. פשוט הסגנון של המשחק הזה דפוק.יותר סימולטור מטוסים מאשר טקטיקה 1VS1,וגם את החווית טיסה בכלי הטיס הם הרסו. לא לטעמי. אני שמח שאתה נהנה במשחק הטקטי שאותו לא מצאתי.ניסיתי אבל קקי לא יהפוך לבושם.

המשחק הזה נחשב לאחד הקלים ששחקתי,ובנינו אתה יודע כי היית משחק איתנו הרבה COD.

אני לא חדש במשחקי רשת,ושחקתי כמעת בכל משחקי היריות שמצריכות סוג של מהירות וחשיבה מהירה,שב BF לא חלמו עדיין,ולא נראה שיגיעו לזה בזמן הקרוב.

נ.ב

עדיין אקטואלי למי שרוצה לקנות ממני את ה BF3 וה BC2 ב 250 ש"ח.בחשבון .

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה קשור אחי.. פשוט הסגנון של המשחק הזה דפוק.יותר סימולטור מאשר טקטיקה 1VS1,וגם את החווית טיסה בכלי הטיס הם הרסו. לא לטעמי. אני שמח שאתה נהנה במשחק הטקטי שאותו לא מצאתי.ניסיתי אבל קקי לא יהפוך לבושם.

המשחק הזה נחשב לאחד הקלים ששחקתי,ובנינו אתה יודע כי היית משחק איתנו הרבה COD.

אני לא חדש במשחקי ,ושחקתי כמעת בכל משחקי היריות שמצריכות סוג של מהירות וחשיבה מהירה,שב BF לא חלמו עדיין,ולא נראה שיגיעו לזה בזמן הקרוב.

נ.ב

עדיין אקטואלי למי שרוצה לקנות ממני את ה BF3 וה BC2 ב 250 ש"ח.בחשבון .

לילה טוב

another COD fan...

אין יותר טקטיקה מ-BF!

אתה כניראה מעריץ של COD משחק של "לרוץ ולירות".. שלא תבין אותי לא נכון אני אוהב לשחק בCOD, אבל אחרי ה-BF3 אני לא חוזר לCOD זה פשוט לרדת ברמה. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...