Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק מה27 לחודש. (משום מה זה נפתח לי יום לפני) ואני ממש חווה לאגים ובאגים מחרידים שלא היו לי בבטא.

יש לי פנום OC 4X3.7

4גיגה זכרון

560TI

המשחק רץ מעולה 50+FPS.

אבל חווית המשחק נפגעת מאוד. אני התמכרתי לשלב המטרו, אבל השקן כל הזמן נופל לי מתחת לאדמה, דברים מעצבנים מאוד. תקיעות של המשחק לשניה ועוד הרבה דברים מעצבנים. פינגים גבוהים בשעות מסויימות.

מישהו מכיר, נתקל בבעיות אלו? (דרייבר 285.62)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה באמת אחת הטובות. אבל AA גם על X4 לא מרגיש חלק מידי .

אתה יכול להפעיל TrSSAA או SGSSAA מהדריבר (עם inspector), אבל זה לא שווה את פגיעת הביצועים (לפחות 4xSGSSAA מקצץ לי בחצי).

עוד אפשרות היא downsampling מרזולוציה גבוהה יותר (צריך להגדיר רז' custom בדריבר).

אבל אני "מתפשר" על 4xAA + FXAA. זה נראה לי יחס ביצועים\איכות משתלם.

אגב באשכול הקודם דיברו על console command להפעיל fxaa בשם worldrender.fxaaenable,

רק רציתי לציין ש:

1. הגדרה מיותרת מאחר ו-Post Processing AA מתפריט המשחק זה בדיוק זה - FXAA.

(הוכחה: תפעילו Post AA מהתפריט, ואז בקונסול תרשמו worldrender.fxaaenable בלי להזין ערך - הוא ידווח שזה כבר true)

2. ההגדרה מהקונסול מתאפסת בכל אתחול (ואם אני לא טועה גם בכל טעינת מפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE, תגיד, איך המשחק רץ אצלך? כי אני רואה שיש לך מפרט מוזר משהו (Q6600 מצד אחד, אבל GTX 570, מצד שני)

רוב הזמן רץ טוב מאוד ב-ultra. פה ושם נפילות ל-36-40fps~ זה בקטנה, ה-CPU דופק אותי במפות של 64 בעיקר, שה-FPS נשאר נמוך.

למשל ב caspian border זה כבר מתחיל להעיק. שחיק, אבל הרבה פחות מהנה. רציתי לקנות מעבד\לוח\זכרונות חדשים אבל המתנתי לוודא שיש טעם.

עכשיו אחרי שפתרתי את בעית הקריסות שהיתה לי (קשור בזיכרון וירטואלי לשמחתי הרבה), אני יכול להביא מחשב חדש בראש שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא משחק על מסך מלא ועדיין יש ירידות ל45 - כמובן בקטעים כבדים (ולא כל מפה ) ,אך שביטלתי מהדרייבר אני חושב שעכשיו בקושי ירד ל45 .

עד כה אני חושב שהמשחק הזה באמת הולך להיות בין הטובים... ממש הרגשה שאתה בתוך מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...