Battlefield 3 - דיון ראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

שחקנים חדשים שימו לב! בסוף ההודעה יש סרטון וקישור לערוץ ב שעוזר לשחקנים חדשים להכנס למשחק.

gami215frontq.jpg

*מפותח ע"י: DICE *מופץ ע"י: Electronic Arts = EA

*תאריך יציאה : ב-25 לאוקטובר בארה"ב וב-28 לאוקטובר באירופה

Battlefield 3 הוא משחק מרובה משתתפים מבית DICE.

המשחק תומך בכל ענקית של 64 שחקנים ועם טנקים, , מסוקים וג'יפים בתוספת מנוע ההרס המפותח אין ספק שכל שחקן ימצא את מקומו במפות הגדולות וראה עצמו מוקף אקשן בכל איזור בו ימצא את עצמו.

חווית המשחק מציעה, בנוסף לרשום, חוויות פיצוץ והרס מבנים עם מנוע ההרס המיוחד שמאפשר להרוס כמעט כל דבר במפה.

המפות עצמן מגוונות וכוללות איזורים עירוניים צפופים, פארקים וגנים, הרים ומדבריות, שלג ושמש.

יש משהו לכל אחד.

Battlefield 3 , משחק ההמשך לBattlefield 2 , מביא איתו גם מצב שחקן יחיד בו עליכם להשלים משימות. המשחק מתרחש באיזור הגבול עיראק-איראן, כאשר חיילי הנחתים האמריקאים נלחמים בארגון "התנגדות ושחרור העם" ((People's Liberation and Resistance - PLR

המשחק מציג גם את מצב ה CO OP מצב שיתוף פעולה בו אתם יכולים לחבר לשותף ולשחק ברשת כנגד המחשב ולהשלים משימות ביחד.

דרישות מערכת

מינימליות:

Processor: 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz

RAM: 2GB

Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia 8800 GT or higher.

Graphics card memory: 512 MB

Sound card: compatibl sound card

Hard drive: 15 GB for disc version 10 GB for digital version:

Hard drive: 10 GB for digital version:

מומלצות:

Processor: Quad-core Intel or CPU

RAM: 4GB

Graphics card: DirectX 11 Nvidia or ATI card, Nvidia GTX 560 or ATI 6950.

Graphics card memory: 1 GB

Sound card: compatibl sound card

Free HDD space:

Hard drive: 15 GB for disc version 10 GB for digital version:

Hard drive: 10 GB for digital version:

מצבי משחק:

Rush

משחק של עד 32 שחקנים שמחולקים ל-2 קבוצות, כל קבוצה מונה 16 שחקנים לכל היותר. לקבוצות יהיו תפקידים שונים שמתבססים על העיקרון של קבוצה הגנתית וקבוצה התקפית.

בכל שלב במפה יהיו שתי תחנות MCOM. הקבוצה התוקפת תצטרך להטמין חומרי נפץ על אותן תחנות ולהשמידן בזמן שקבוצת ההגנה תצטרך לשמור על התחנות ולהגן עליהן (במידה והתוקפים הפעילו את הפצצה אז המגנים חייבים לנטרל אותה). בזכות מנוע ההרס של המשחק ניתן יהיה להשמיד את חלק מהתחנות על ידי פיצוץ המבנים שמסביבם או להשמיד את העמדות בצורה ישירה עם C4 או AT Mine.

המשחק מבוסס על שיטת הכרטיסים (respawns), לקבוצת ההגנה כמות בלתי מוגבלת של כרטיסים. לקבוצת ההתקפה כמות מוגבלת של כרטיסים: כל חייל שמת- הקבוצה מפסידה כרטיס, כשנגמרים הכרטיסים קבוצת ההגנה מנצחת. החובש במשחק יכול להחיות חברי קבוצה ובכך להחזיר כרטיסים למונה.

Squad Rush

פועל על אותו עיקרון של Rush אך בצורה מצומצמת יותר. המשחק הולך להתנהל בין שתי קבוצות שכל קבוצה מונה 4 שחקנים ובמקום כמה תחנות תיהיה רק תחנה אחת.

Squad Deathmatch

המצב הזה כנראה הולך להחליף את ה-Team Deathmatch שאליו אנו רגילים. המשחק בעצם הולך לחלק את השחקנים לארבעה קבוצות שבכל קבוצה יהיו 4 שחקנים, 16 שחקנים סך-הכל.

בתחילת המשחק כל קבוצה תופיע באזור אקראי על המפה והמטרה של המשחק היא פשוטה- להרוג כמה שיותר אויבים כדי לצבור נקודות. כל הריגה שאתם תבצרו תקדם את הקבוצה צעד אחד קרוב יותר לניצחון. בכל מפה יהיה אך ורק אחד כך שרוב הפעולה הולכת להתרחש סביב האזור של אותו . מצב משחק זה הולך להתבסס בעיקר על שיתוף פעולה כך שלרוץ לבד בתקווה שתוכלו להרוג מישהו זה לא הדבר הכי חכם לעשות.

Team Deathmatch

מצב זה הוא מצב בסיסי בו שתי קבוצות בנות 12 אנשים מתחרות להגיע ל100 הריגות כדי לנצח את המשחק.

במצב משחק זה יהיה חי"ר בלבד ולא יהיו רכבים.

Conquest

זה המצב הקלאסי של המשחק ופופולארי מאוד בסידררת BF. במצב זה ישנם מספר דגלים המפוזרים במיקומים אסטרטגיים במפה, הניתנים לכבישה על ידי כל קבוצה.

מערכת הרמות במשחק:

לחיילים במשחק יהיו 45 דרגות, בחלק מהרמות השחקן יזכה בציוד חדש שיוכל להשתמש בו באחד מהקלאסים.

לאחר שמגיעים לרמה 45 שהיא דרגת "קולונל" ניתן להמשיך להתקדם ולקבל כוכבים עד למאה כוכבים. כלומר, הדרגה הכי גבוהה אליה ניתן להגיע היא "קולונל 100 כוכבים".

מפות המולטיפלייר:

ישנן תשע מפות במשחק. ארבע מפות נוספות יהיו זמינות בחבילת המפות Back to Karakand

מפות ראשיות:

Caspian Border

מפה גדולה באיזור מיוער. יהיו מספר דרכים ומבנים אבל היא ירוקה ברובה.

מפה זו לא אידאלית עבור צלפים אך חובבי טנקים וטיס יהנו כאן.

cbm_r.jpg

Damavand Peak

מפה גדולה באיזור הררי. מפה טובה לצלפים ולתקיפות אוייריות.

dpm_r.jpg

Grand Bazaar

מפה קנטה וצפופה באיזור השוק.

האווירה במפה זו מאוד גשומה וקצת חשוכה.

מפה טובה למצאית מחסה. השתמשו בחללים הקטנים בחכמה והישמרו ממרכז הרחובות.

Grand_bazaar_cq.png

Kharg Island

מפה גדולה מאוד על אי סלעי באמצע האוקיינוס.

המפה מצויידת בכל אמפיבי שעושה עבודה טובה במעבר מהים ליבשה.

באי עצמו נמצא כמה דרכים ותחנות קידוח נפט.

מפה טובה לצלפים אך גם לטייסים.

Kharg_island_cq.png

Noshahr Canals

מפה גדולה עם הרבה תעלות.

האיזור מלא באניות וציוד רכבות.

מפה טובה למארבים ורכבים.

Noshahr_canals_cq.png

Operation Firestorm

מפה גדולה ופתוחה הנמצאת בבית זיקוק לנפט באמצע המדבר.

המפה ברובה שטוחה ומעולה לשימוש בטנקים.

ofm_r.jpg

Operation Metro

מפה זו מציגה שילוב מעניין. המפה מתחילה בפארק עם הרבה עצים וצמחיה, ממשיכה לרכבת התחתית החשוכה ורבת דרכים צרות ומסתיימת בעיר עם בניינים אך גם רחובות חשופים.

השתמשו בנשקים לטווח קצר.

omm_r.jpg

Seine Crossing

מפצה צפופה מאוד בעיר ליד פריס.

המפה דורשת נייוט בין הרחובות כדי להגיע ליעד.

ייתכן ותרצו ליצור צוואר בקבוק ליריבים ולהשתמש ברובי צרפים או מכונות מקלע אך שיטת ה run and gun עובד גם היא במפה הזו.

scm_r.jpg

Tehran Highway

מפה גדולה באיזור עירוני בלילה.

מפה טובה לחובבי הטנקים אך גם לחובבי המוקשים.

Tehran_highway_cq.png

מפות מחבילת Back to Karakand:

Gulf of Oman

Sharqi Peninsula

Strike at Karkand

Wake Island

HOW NOT TO BE A NOOB @ 3

בערוץ של shibby ניתן למצוא עוד קטעים ומדריכים.

לכניסה לחץ כאן

המחלקה של HWzone

הצטרפו למחלקה ולקהילה שלנו בbattlelog

רשימת חברים

EgoManiacIL

gmanIL

RRRROOOONNNNI

Trumpeldor

stormrider77

ronyg

SnowShoveI

Suspect_Zero47

m1ke_isr

XTZ-Mike

*תרשמו את שמכם במשחק כדי שאוסיף אתכם כאן

שרת ה Teamspeak 3 שלנו:

*נדחה לבדיקה מעמיקה יותר של השירות המובנה ב battlelog

*בימים הקרובים אמשיך לערוך את הנושא, לשנות ולהוסיף פרטים.

** תודה רבה לרוני ולנייק שלקחתי מהנושא שלהם את הבסיס ואת תיאור מצבי המשחק.

***בנוסף, אני צריך לעשות לעצמי הגהה. קשה לכתוב בשטח הכתיבה הקטן של הפורום (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני יודע אם יש לי את הפיזיקל ווארפר?

כי קיבלתי רק 2 CD KEY, אחד למשחק ברוסית ואחד למפות, אבל בגלל שאני לא יכול לשחק עכשיו עקב בעיות במשחק אני לא יודע אם קיבלתי,

יש דרך לבדוק???

אלו נשקים שהם אקסלוסיבים לפיזיקל וואר פר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין עדיין מחשב שמסוגל להריץ אותו אבל זה בתוכניות לתחילת שנה הבאה אולי אמצע . עד אז כל המהמהרים לקנות יאכלו באגים ואיזונים. אני בנתיים משחק BFBC2 - השרת שאני אוהב עדיין מלא.

זה לא כזה נורא לא לקנות עכשיו אבל אני יודע שBFBC2 לא יחזיק מעמד לנצח ובנקודה כל שהיא כל חובבי BF יצתרכו לקנות את 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...