Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Hi Everyone,

We are rolling out a quick config patch to all servers to disable the join queue feature.

The join queue was enabled as part of the R7 patch, however shortly after it has been found that it does not work correctly and is causing issues with the EA/DICE backend.

Please understand your server will be automatically restarted by our system to apply the changes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עם gtx 570 יכול להעלות תמונה של ההגדרות video שהוא קבע למשחק?

הכל על ultra + 16x+4x לא כ"כ הולך , ואני לא יודע איזה מההגדרות מהותיות ולא כדאי להתפשר עליהם, ועל מה כן אפשר להוריד קצת בהגדרות לטובת ביצועים...

אני משחק באופן שמסך המשחק נמצא על חצי (לא מסך מלא )- הFPS קופץ . כך שמשחק על די שיא הגדרות . את הצלליות הורדתי למדיום ממלא לא שם לב .

יש מצבים שגם את הAA מגדיר על X2 . במפות הגדולת יותר מורגש האיכות בינו לX4 .מי שאומר שאין הבדל כל כך בין AA X4 לביטלו לגמרי צריך :bash: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הגיעה החבילה מ-Game.co.uk. למעשה יכלתי לקחת אותה אתמול מהדואר אבל סגרו מוקדם ולא הספקתי (הפתק הגיע שלשום).

איך מתקינים מדיסק במקום שהוא יוריד את ההתקנה? אין לי מקום לזה ולמרות שזה מהיר זה סתם בזבוז זמן. :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הגיעה החבילה מ-Game.co.uk. למעשה יכלתי לקחת אותה אתמול מהדואר אבל סגרו מוקדם ולא הספקתי (הפתק הגיע שלשום).

איך מתקינים מדיסק במקום שהוא יוריד את ההתקנה? אין לי מקום לזה ולמרות שזה מהיר זה סתם בזבוז זמן. :x

לפי דעתי למרות שהוא רושם Downloading , לא באמת מוריד שום דבר מהאינטרנט אלא מתקין מהדיסקים.

הוא גם מבקש להחליף לדיסק השני תוך כדי מה שגם מחזק את ההשערה שהוא מתקין פיזית מהדיסק.

מי אמר ש- Downloading זה אומר מהאינטנרט? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק באופן שמסך המשחק נמצא על חצי (לא מסך מלא )- הFPS קופץ . כך שמשחק על די שיא הגדרות . את הצלליות הורדתי למדיום ממלא לא שם לב .

יש מצבים שגם את הAA מגדיר על X2 . במפות הגדולת יותר מורגש האיכות בינו לX4 .מי שאומר שאין הבדל כל כך בין AA X4 לביטלו לגמרי צריך :bash: .

כן אחי עוד מעט תגיד לי שיש הבדל בין ה2 ל4 גם בגרפיקה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...