יש הבדל מורגש בין Q9450 לQ9550? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל מורגש בין Q9450 לQ9550?

VegansXe

Recommended Posts

מה לגבי סרטי הבלוריי שלא זזים בכלל? הקש של 12MB לעומת 2MB?

אל תתייחס לשום פרט במפרט המעבד כדי להסיק ממנו משהו על ה"ביצועים". כל וצווארי הבקבוק שלה והרכיבים שמשפיעים יותר ופחות.

אתה צריך להבין שניגון זה משהו יותר מורכב מסתם להגיד אני מנסה לנגן קובץ ברזולוציה X. זה מאוד תלוי איך מקודד התוכן, באיזה נגן ואיזה Renderer אתה משתמש, האם מופעלת האצת חומרה של הכרטיס הגרפי (אם תומך) או לא (לא כל הנגנים מאפשרים זאת) ועוד גורמים.

אם אתה מתכוון לסרט בלוריי מקורי אז אין שום סיבה שבעולם שהחומרה שלך לא תצליח לנגן אותו ואם יש בעיות אז מדובר כנראה בבעיות תוכנה.

טמפרטורה תנטר בעזרת RealTemp ומה שחשוב הן טמפרטורות במאמץ כי מדידית הטמפרטורות במנוחה אינה אמינה במיוחד (וגם לא כל כך רלוונטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי לגבי הRealTemp כי לדעתי המאוורר שלי אינו מאוורר אותו כראוי.

עם כמה טאבים בFF וUtorrent ברקע (לא מתאמץ כמו בהרצת סרט בלוריי) אז אני בין 68 ל70 מעלות צלסיוס.

למיטב ידיעתי הנ"ל לא תקין. אני עם מאוורר STOCK פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתחיל מבדיקת ותיקון המארז.

1. תוודא שהמארז נקי מאבד, כולל גוף הקירור, ושהכבלים מסודרים ולא מפריעים לזרימת האוויר.

2. תרענן את המשחה התרמית ותתקין מחדש את גוף הקירור תוך שאתה מוודא שהוא מותקן כמו שצריך.

3. תוודא שכל המאווררים של המארז מסתובבים (כולל זה של גוף הקירור) בצורה תקינה ושיש לפחות אחד שמכניס ואחד שמוציא (לא יזיק גם אם תפרט קצת על מיקום המאווררים במארז שלך).

לאחר שתבדוק ותתקן את מה שצריך לתקן תבדוק שוב טמפרטורות ותראה אם יש שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...