תוכן Jabberwock - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Jabberwock

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,346
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  34

כל דבר שפורסם על-ידי Jabberwock

 1. לא, מכיוון שהמשחק הספציפי הזה בנוי על DirectX 12. והנ"ל תומך מצויין בריבוי ליבות.
 2. לפי הניסיון שלי: 27 אינטץ' על FHD נראה פחות טוב מ-24 אינטץ' על FHD. חסר חדות. פאנל VA יותר נעים לעיניים מאשר פאנל IPS. הכתב בו יראה גם יותר טוב ביגלל שלרוב הוא בצבע שחור והניגודיות ב-VA יותר טובה. החיסרון בזה שבגלילה מהירה הכתב ימרח כי לוקח זמן לפיקסלים הכבויים להידלק. כדאי מאוד לקנות מסך עם סטנד הניתן להגבהה. השוני ביחס רוחב-גובה ברזולוציה נובע גם מפריסת הפיקסלים עצמם. כל פיקסל יש בו 3 לדים RGB.
 3. חצאי פיקסלים שרופים. פשוט תתעלם.
 4. נצילות מעבד כללית לא המגבילה היחידה. במשחקים עוצמת ליבה בודדת גם חשובה. וגם מהירות זיכרונות חשובה ב-FPS גבוה. כלומר, את הצוואר בקבוק לא תראה בנצילות הכללית של המעבד.
 5. בדוק צריכת חשמל ומצב סוללה עם AIDA64 Extreme יכול להיות שמשהו ברקע מונע מלהיכנס למצב חיסכון בחשמל. במצב מנוחה ניצול CPU לא יהיה יותר מ-5%.
 6. אגב, ניקית את הרשתות אבק של המארז?
 7. שינסו לתקן אותו. כנראה בעיה במשחה התרמית
 8. גם תלוי בראייה של המשתמש, אם הוא מגדיל את הטקסט
 9. זאת רזולוציה QHD. אם השימוש הוא רק לתכנות אפשר להסתפק ב-FHD בחצי מחיר ממנו.
 10. עם השהיה - לאחר הפסקת חשמל וחזרתו, המגן מחכה כמה דקות ורק אז מחזיר את החשמל למכשיר. זה טוב למכשירים כמו מקרר ומזגן. במקררים הישנים היה צורך להתניע את המנוע בעזרת זרם גבוה בהפעלתו. ומה שקרה שהיו הפסקות מרובות זה שהיו התנעות חוזרות כשהרכיבים חמים וקבלים מתפוצצים. יש מכשירים שכדאי לשים להם מגן עם השהיה גם היום כמו מיחם עם מצב שבת, לא יודע אם אתה מכיר את המכשיר אבל מה שקורה זה שהמכשיר בהפעלתו מרתיח את המים כל פעם.
 11. אולי יש לך סדקים בלוח האם או בעיה ברכיב זיכרון של הכרטיס מסך. אני לא יודע אם יש לך אפשרות בביוס להפעיל רק את הכרטיס מסך המובנה במעבד במקום הייעודי של נבידיה. או להיכנס לתוכנת overclock ולהנמיך את תדר הזיכרון של הכרטיס מסך. עוד דבר שאפשר לבדוק זה להיכנס להגדרות של הכרטיס מסך ולהפעיל פרופיל צריכת חשמל. מה שיכול להפחית את התדר.
 12. איזהו עשיר? השמח בחלקו. ברוך ה' המעבד הזה ישרת אותך נאמנה ללמוד תורה.
 13. כלומר חקרת ובדקת שזה לא מטמפרטורה גבוהה אלא מתנועה ממשית של הוזזת המחשב? כמה תכוף זה קורה?
 14. צריך לראות מה ההגדרות של הענן. כלומר, לאחר מחיקה מקומית של קובץ מסויים, עד כמה זמן הענן שומר את הגיבוי של הקובץ המחוק. פחות סביר שהוירוס ידע להיכנס לחשבון הענן ולהתחיל למחוק משם את הקבצים.
 15. אתה יכול לקנות מחשב. אבל לקנות כרטיס מסך תהיה לך בעיה. מה המטרות של המחשב?
 16. ומה לגבי טמפרטורות? רענון של המשחה התרמית גם יכולה לעזור
 17. Arctic Cooling Freezer 34 או Cooler Master Hyper 212 שים לב שאתה מפרק את הקירור הישן, ביגלל שהמשחה הישנה היא דביקה, תצטרך להיות זהיר שלא תשלוף ביחד עם הקירור את המעבד. אם הוא יפול הפינים יתעקמו ויכול להיגרם נזק בלתי הפיך. בנוסף יש לנקות את המשחה הישנה עם אלכוהול ולמרוח חדשה על המעבד.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

התרחבות מרשימה ל-DLSS, תמיכה בהשקות הגדולות ועוד: NVIDIA מוכנה ל-Windows 11

מפתחת מוצרי ה-GeForce לא מבזבזת זמן ומשיקה מנהלי התקנים חדשים עם תאימות לחלונות 11, למשחקים מובילים שיושקו רשמית בקרוב מאוד ולעשרות משחקי אינדי חדשים שיהנו משירותי מנגנון שיפור הביצועים המתקדם של החברה בכרטיסי RTX מודרניים

מפתחים משחקים לקונסולה מתה – ומנצחים: הסיפור המפתיע של Goodbye Galaxy

מיזם צנוע לפיתוח משחק חדש עבור מערכת ה-Game Boy Advance של נינטנדו, 11 שנים אחרי שהפסיקו לשווק אותה רשמית, הפך לסיפור הצלחה מלהיב ב-Kickstarter - עם גרסאות משופרות שיהיו זמינות גם לאלו שאין בבעלותם את הקונסולה הניידת המצליחה מהעבר

חדש באתר