עוגמת נפש ומסע טרטורים לאחר רכישה ברשת KSP - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוגמת נפש ומסע טרטורים לאחר רכישה ברשת KSP

bountylord

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתם מתבקשים לא להכנס לפסים אישיים ולערב דיעות על תגובות של משתמשים אחרים. הדיון יסגר במידה והדברים ימשכו.

אפשר לסכם את כל הדיון הזה בצורה מאוד פשוטה,

בניגוד להרבה חנויות בארץ, ל-KSP יש כמות סניפים מאוד גדולה והשירות בהם לא זהה.

קיימים סניפים עם שירות טוב יותר וקיימים עם שירות פחות טוב. דבר אופייני לחברות עם סניפים רבים

אין סיבה להכנס לדיון כזה או אחר על הדיסקים הקשיחים מאחר והפתרון ניתן פרטני לכל מקרה בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני לקוח של KSP ( יש שני מכשירי ) . כל המכשירים אני רכשתי דרך רשת KSP סניף קריות .מכשיר השני- מדור חדש , הפסיק לעבוד אחרי כחצי שנה של שימוש בו. בקבלה לתיקון/ או להחלפה, בסניף KSP קריות בדקו בקפדנות את מכשיר ( זכוכית מגדלת) לא מצאו שום בעיה , ניסו לשחזר את מערכת הפעלה , אך לא הצליחו והעבירו את ההמשך הטיפול למעבדה. היום אחרי כשבועיים ביוזמתי( חשוב לציין) ניסיתי לבדוק את הסטאטוס המכשיר. דיברתי עם בחור שקרא לעצמו מנהל שרות בשם לירן שניסה לתת לי שלו שגרסאות של תקלה , אחת אחרי השנייה - כל פעם משהו אחר ,שכל אחד מהם מדברת על נזקים. במכתב שקיבלתי מסניף קריית ביאליק בזמן מסירת המכשיר לא צוין כלום ואין שום נזק פיזי. אני מסרתי מכשיר שחיצונית וגם במחבר נראה כמו חדש. אני מבקש תעזרו לי.מנתקים את הטלפון - אין עם מי לדבר ב- KSP.

במקום מתן שרות נתקלתי בחוצפה ואיומים לפסיק שיחה , כל פעם שניסיתי לא להסכים אם דברי לירן .

אייני בטוח שדיברתי עם מנהל שרות של כמושלכם .

יש לי עוד כחצי שנה אחריות .מנסים למצוא סיבה לא לתקן את המכשיר. אני מניח שאתם הכתובת ולא ארצות הברית - שום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי נסייון רע עם סניף KSP ברעננה. קניתי שם נייד של , בבית גיליתי שיש פיקסל שרוף למסך. כשפניתי אליהם הם ניפנפו אותי ליבואן. בגלל שלא הייתי במצב בריאותי להתרוצצויות, וויתרתי ונשארתי עם המחשב בסוף. גם אצלי היו שיחות שעלו לטונים גבוהים וכדומה. פשוט מגעילים.

אציין רק שקניתי בעבר בחברה אחרת מסך חדש עם פיקסל שרוף והם הסכימו להחליף לי אותו, ככה שמסתבר שאפשר להיות בני אדם גם אם החוק היבש לטובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא היה שרות טוב בסניף בילו קניתי שם מסך שחיברתי בבית ומיד ראיתי שוא מרצד ובעל גוון ירוק חזרתי למחורת לחנות אמרתי לנציג שהמסך לא תקין הוא חיבר אותו ראה שהמסך לא תקין נכנס למחסן הוציא לי מסך חדש ושיחרר אותי לדרכי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מזכירים את סניף רעננה:

לא אשכח איך מכרו שם מחשב שנמסר בניגוד לתקן המחייב (תקן רשמי) לאבזרים וחיבורים לחשמל.

היות והתקן רשמי אז מכירת מוצר עם חיבור לחשמל שאינו בהתאם לתקן הישראלי היא עבירה פלילית.

והמענין ביותר שהילד שעבד שם התעקש והתווכח בחוצפה מופתית שהוא קובע מה הלקוח יקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...