בקשה לייצוגית נגד סנדיסק - מכרה מוצרים בעלי זיכרון פנימי נמוך מהמובטח. - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לייצוגית נגד סנדיסק - מכרה מוצרים בעלי זיכרון פנימי נמוך מהמובטח.

duk4u

Recommended Posts

אף אחד. את זה יקבע בית המשפט.

ואת זה אני שומע מפיו של אדם שכבר העביר דין לפני שהיה משפט?

קישקוש. אתה מיתמם ומתעלם ממהות העניין. החברות לא עושות את זה בתום לב, אלא בכוונה תחילה ובכוונה להטעות, בכוונה.

אחד המבחנים הכי גדולים בבדיקת חשד להטעיה, הוא מבחן תום הלב.

הן נכשלות פה כשלון חרוץ (אני רק מקווה שימצאו מספיק ראיות כדי להוכיח את זה בבית המשפט). לכן זאת הטעיה, כהגדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש בדבר הטעיה ותרמית בסיסית...

אם אומרים לך שאתה קונה 100 גיגה אתה אמור לקבל 100 גיגה ולא פחות...זה שהדבר נהיה מקובל בגלל שכולם היום מוכנים לזה שעושקים אחד את השני וגונבים זה לא אומר שהדבר נכון...

לקנות 1000 גיגה ולקבל תשע מאות ומשהו זאת תרמית הכי בסיסית ושקר שיכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות 1000 גיגה ולקבל תשע מאות ומשהו זאת תרמית הכי בסיסית ושקר שיכול להיות

לא לקרוא דיון או לא להבין אותו לפני שמגיבים זה הטמטום הכי בסיסי שיכול להיות :)

(רמז: כן מקבלים 100גיגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון איש העטלף....

וזה סך הכל טריק שיווקי כמו בכל שאר הדברים שעובדים על אנשים בעיינים יום יום שכיביכול מנפחים לו תבלון להראות לו הנה אתה קונה 1000 גיגה בענק ובכוכבית ואותיות קטנות שצריך טלסקופ לראות אותם או בכל דבר ודבר את הקאצ שלו לנצל את תמימות האנשים , חוסר הידע ושלל הדברים...

בקיצור בגלל שזה ניהיה דבר מקובל ומוסכם שעושקים ועובדים אחד על השני על ימין ועל שמאל אז כבר הכל ניהיה למישור ואחרי חמישים שנה פתאום אנשים מתעוררים ואומרים בואנה איזה שניה ישנתי ויוצאים בחרם על הקוטג עם אוהל ברוטשילד ... זה שהעולם דפוק זה לא אומר שזה בסדר...אנשים חיים בבועה שלהם אבל בסוף היא תתפוצץ לכולם כי זאת רק בועת סבון במקרה הטוב...

מנצלים ועובדים על אנשים בכל פרסומת ופרסומת ודבר ודבר כמעט זה נהיה דבר פשוט לכולם {יותר בקרב המוכרים}...כי הם רוצים חיים קלים ופשוטים ויש הנחת בסיס פשוטה איש העטלף שכנראה שעם כל הידע שלך {שאני מטיל בו ספק לאור הדבר הפשוט שאני הולך להגיד שאתה כנראה לא יודע אז מימלא כולך בספק}....אתה כנראה לא יודע שרוב רוב האוכלוסיה הם אנשים פשוטים שלא מתעמקים יותר מידי בכל העיניינים {אלא אם כן הם אוהבים את הדבר ולכן יחקרו אותו אחרת}...לכן כל העסקנים למינהם תוספים על זה גל ומנצלים את המון ההעם הפשוט עושקים אותו ומרמים אותו {ןלנצל אדם תמים ופשוט זה לרמות ולשקר אותו ואין לזה שם אחר חוכמולוגים למינכם} עושים על גביהם את הכסף ושלום על ...

בקיצור אין לי כוח להאריך אבל מי שיש לו שכל ישר ויושר ביסיסי יכול לראות את כל העוולות למינהם בעיניו בחוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

{אני כן קראתי את כללללל הדיון ואני כן מודע קצת למושג ולחישובים ובכל זאת אני אומר שזה עדיין חלק מטריק שייוק ופרסום מטעה שבכוונתו להראות דבר אחר כאשר בפועל מקבלים דבר אחר... ובמילה אחד או כמה---ניצול- הונאה- תרמית...} והדוגמא הכי פשוטה וישירה היא התביעה הזאת שבגלל אנשים כמו אותו אדם {שהוא מייצג את הרוב המוחלט של העולם שלא נכנסים לאמא של החישבוים והביטים ופשוט באים ורוצים לקנות משהו מסויים לצרכים שלהם}...ואותם חברות יודעות שרוב הציבור הוא כזה ומטעות אותם ומנצלות את זה לטובתם ולרעת הלקוח ואם למישהו קשה להבין את זה זה רק בגלל שכנראה שגם הוא כזה וזה כל כך מושרש בתוכו שהוא לא יכול להבין מה לא תקין פה...

ואין ספק שגם אתה לא הבנת מה שאמרתי...

אני לא אתווכח פה עם אף אחד...

החלטתי שאני מפסיק להתווכח עם אנשים בחיים שלי ולא משנה על מה...

תהיו בריאים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד לא היה איכפת אם היצרנים היו כותבים על זה X-GB / Y-GiB.

ככה כולם היו מרוצים.

הם בחרו להציג רק חצי תמונה, כזאת שמטעה ומקשה על ציבור עצום של אנשים.

ובכך הוכיחו שמדובר במסורת רבת שנים של הטעיה מכוונת במטרה להציג נפח באופן מחמיא, ולא בכדי שהלקוחות ידעו בדיוק מה הם מקבלים וכמה נכנס שם.

יותר מאוחר חלק מתחום התוכנה התחיל גם לעשות שימוש בKILO = 1000.

וכיום היצרנים והמתנדבים שלהם המתרצים הסברים, עושים שימוש בעובדות חלקיות כדי להצדיק מעשה איוולת קדום שהפך למסורת, שאינו מיטיב עם רוב ציבור הלקוחות וגורם להטעיות אין ספור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את yanivnn.

וחושב שלהשתמש בתירוץ של "רואים שלא קראת את הדיון" בשביל להתחמק מתשובה לעניין, הוא מטופש :)

כשאתה מדבר עם אדם שחופר וחופר על דברים לא קשורים, ומסרב להתייחס למהות העניין, זו הדרך היחידה.

זה בכלל לא משנה אם האדם לא מסוגל שכלית להבין את הנקודה, או בוחר להתעלם ממנה כי היא לא נעימה לו - להתווכח עם אדם כזה זה מיותר.

לאף אחד לא היה איכפת אם היצרנים היו כותבים על זה X-GB / Y-GiB.

ככה כולם היו מרוצים.

אתה טועה (או בוחר בכוונה לטעות).

בטח שהייתה בעיה, כי אף אחד לא היה מבין מה זה GiB, מה ההבדל בינו לבין GB ולמה ככה.

אותו פוץ שמגיש תביעה היום, היה מוצא דרך להתבלבל והיה מגיש את אותה התביעה.

מה גם שGiB זו יחידה שהמציאו אותה רק לאחרונה.

ואגב, נקודה חשובה שהתעלמו ממנה עד עכשיו - מדברים פה על "תום הלב" או היעדר תום הלב של יצרני החומרה.

מישהו כאן הוא מספיק פתי כדי להאמין לתום הלב של מגישי התביעה הייצוגית הזו? אם מדברים על היעדר תום לב, בתביעה יש פי מיליון ממנה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא יש לכם בעיות הבנה קשות.

מאז ומעולם, עוד לפי המצאת המחשב, קילו = 3^10 מגה = 6^10 וגיגה = 9^10. אין פה שום דבר חדש.

ובעצם אלו המידות גם במחשבים, הדבר היחיד שנמדד בסולם יחידות 10^2 היה הזכרון והקאש של המעבד וזהו. גיגה הרץ = 9^10 הרץ לא 30^2 הרץ, כנ"ל לגבי ציוד תקשורת, 1Gbps = 10^9bps.

נפח אכסון מאז ומעולם נמדד ביחידות עשרוניות, למה שלא תאשימו את שמודדת ביחידות בינאריות? הרי הם האשמים בהבדלים בין ההגדרה בחומרה להגדרה בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהייתה בעיה, כי אף אחד לא היה מבין מה זה GiB, מה ההבדל בינו לבין GB ולמה ככה.

אותו פוץ שמגיש תביעה היום, היה מוצא דרך להתבלבל והיה מגיש את אותה התביעה.

אתה בעצם אומר שהמטומטמים ממילא לא ידעו להבין מידע מלא, ולכן עדיף לתת להם מידע חלקי ומטעה.

ואתה מעוניין להנציח את מעגל הקסמים של בורות וחוסר מידע.

מה גם שGiB זו יחידה שהמציאו אותה רק לאחרונה.

התקן היה קיים מ1998.

http://physics.nist.gov/cuu/Units/binary.html

כל התירוצים הם בדיוק זה, תירוצים.

בתכלס היצרנים מטעים ציבור עצום של אנשים, ומספקים מידע חלקי ולרוב הציבור הוא מידע מטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח אכסון מאז ומעולם נמדד ביחידות עשרוניות, למה שלא תאשימו את שמודדת ביחידות בינאריות? הרי הם האשמים בהבדלים בין ההגדרה בחומרה להגדרה בתוכנה.

מבחינתי שיתבעו גם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...