מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 59 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

ציטוט של Mercury

יש לי את ה G710+ של ואני לא מפסיק להתאכזב ממנה על בסיס יומי. היא מתפוררת לי בידיים.

חלק מהמקשים נשברו, חלקם נמחקו וכללית, אפילו שאני מאוד אוהב את ההקלדה בה, היא מרגישה פשוט שברירית. תנועה אחת לא נכונה מצד מסוים והמקש פשוט נשבר. אני איתה שנה וחצי וכבר יש לי 3 מקשים שבורים + מקש ה 0 ב NUMPAD לא נלחץ. ניסיתי לפרק אותו ולהבין למה אבל בחיי שהכל נראה שם תקין, המנגנון עצמו בפנים כנראה נשבר ורק אלוהים יודע איך. המקלדת לא נפלה, לא נשפך עליה שום דבר או שום דבר בסגנון.

יש למישהו המלצה על מקלדת עם מקשים דומים אבל אחת שבנויה כמו שצריך ואולי תחזיק מעמד קצת יותר זמן? כי זאת ממש זוועה לצערי.

בדיוק אותה בעיה אצלי (Logitech G710+)!!  וגם קראתי שזו בעיה נפוצה במקלדת הזו.

2 מקשים נשברו על התושבת הלבנה..

דיברתי עם KSP ואומרים שהאחריות לא מכסה שבר.. נבלות. 

במקלדת אחרת שלי - Ryos Mk Pro הכל מנגן חלק ועובדת נהדר כבר שנתיים

== עדכון ==

יצרתי קשר עם חברת העולמית, אחרי שהסברתי להם את הבעיה ואת הסירוב העיקש של KSP, הם שלחו לי במהירות  סט מקשים חלופיים. 

זה שירות!!

KSP - שירות של עולם שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב לקנות מקלדת מכנית וצריך המלצות, חשוב לי כפתורי מדיה, אותיות בעברית חרוטות על המקלדת, שתהיה שקטה כמה שאפשר, מתאימה גם להקלדה וגם למשחקים.

כמה שאלות:

1. מאיפה לקנות? מהארץ או מחו"ל? אתרים מומלצים?

2. מה לגבי אותיות חרוטות בעברית במידה ומזמינים מחו"ל?

3. שמתי לב לשני דגמים מומלצים:

Corsair K70 LUX cherry mx red

Corsair K70 Rapidfire cherry mx red

4. למי שמקליד ומשחק הרבה, התרגלתם לכבדות של הלחיצות ולרעש לעומת מקלדות רגילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

יש למישהו המלצה על מקלדת 10keyless עם סוויטצ'ים שחורים/אדומים במחיר סביר?

לא מעניין אותי RGB וכל הבולשיט הזה (אני לא בעיניין של מופע לייזר 24/7 :P ), אפשר תאורה אחורית פשוטה, מקשי מאקרו לא חשוב לי, אבל מקשי מולטימדיה חובה (מינימום מקשי ווליום. אין בעיה כמובן עם שילוב של מקש FN + אחד ה- Fים, אפילו עדיף...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

יש למישהו המלצה על מקלדת 10keyless עם סוויטצ'ים שחורים/אדומים במחיר סביר?

לא מעניין אותי RGB וכל הבולשיט הזה (אני לא בעיניין של מופע לייזר 24/7 :P ), אפשר תאורה אחורית פשוטה, מקשי מאקרו לא חשוב לי, אבל מקשי מולטימדיה חובה (מינימום מקשי ווליום. אין בעיה כמובן עם שילוב של מקש FN + אחד ה- Fים, אפילו עדיף...)

תבדוק בwww.wasdkeyboards.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה quickfire יש לי נסיון לא משהו. זרוקה לי במשרד אחת רק עם המקשים המלאים (נראה לי ה ultimate), היא גבוהה מידי (בכללי מקלדות מכניות די גבוהות, אבל זאת גבוהה יותר מכל האחרות שנתקלתי בהן) ומגיעה בלי משענת לידיים ככה שממש לא נוח לעבוד איתה

חוץ מזה ה- TK זה לא 10keyless, היא כן מגיעה איתם אבל איזה גאון שם החליט להוריד את מקשי החצים והבלוק של delete,insert,home שהם די חיוניים

אם כבר אז ה Rapid רק שכאן המחיר קופץ משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לא שמתי לב שאין מקשי חצים, דווקא ה-Rapid באותו מחיר רק בלי תאורה אחורית, אולי התכוונת ל-rapid-i היקרה
https://www.amazon.com/Storm-QuickFire-Rapid-Tenkeyless-Mechanical/dp/B007VDLVD4/
אישית אני משתמש ב-ducky זולה שהיתה מתאימה לך אבל זה דגם שלא מייצרים כבר והדגם המחליף עם סוויצים סיניים:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך NUMPAD? יש לי את הK95. סה"כ בסדר אם מתרגלים לסוויטצ'ים האדומים. אצלי הלכו לא מעט לדים אחרי שנה, לא יודע אם זה בעיה נפוצה. הלדים שנשארו מספיקים די והותר להאיר את כל המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נחוץ לי, זה נחמד אבל אפשר לעבוד גם בלי. אני חושב המקום שזה יחסוך על השולחן שווה יותר.

אבל עכשיו שאני חושב על זה, אולי אני אקנה מקלדת פשוטה בלי נמפאד כדי לוודא שאני מסתדר עם זה כמו שצריך לפני שאני מוציא סכומים גדולים על מקלדת מכנית. למרות שעבדתי הרבה זמן עם לפטופ בלי נמפאד ולא זכור לי שהתגעגעתי אליו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי RAPIDFIRE ואני חייב לציין שהמעבר החד ממברנה למכאנית הראה לי עולם אחר לגמרי. המקלדת מגיבה כלכך טוב והרעש של הכפתורים כלכך נעים לאוזן :).

לגבי הסוויצ' שלהם, הCHERRY MX SPEED אני חייב להגיד שהוא לא הכי נוח דווקא בגלל התכונה שמאפיינת אותו. 1.2 מילימטר זה מעט מידי לטעמי כמרחק שעובר עד שהפקודה נקלטת

וזה מגיע למצב שבאמצע קרב יריות אני קופץ בגלל שהאגודל שלי ליטף את מקש הרווח. לגבי הקלדה אפשר לקחת את זה לשני הכיוונים- אין יותר מצב שאני מפספס אות בגלל שהמקש לא 

נקלט אבל מצד שני יש לפעמים כפילויות של אותיות. לסיכום מומלץ בחום ועוד לא התחלתי לדבר על שלל האורות והצבעים, אבל למי שיש אצבעות שמנות וכבדות כמוני שלא ייקח את הסוויץ' הכסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...