מסכי LCD... מה הרעיון? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD... מה הרעיון?

UVnet

Recommended Posts

בקיצור :

מסך LCD טוב יכול לעשות את העבודה אבל כמו שהחברה פה אמרו (ואני מסכים איתם...) זה יקר מאוד ורק אם יש לך את הכסף תקנה. אם לא אז לא, עולם אכזר.

בקשר לך, עבדתי כמה חודשים פעם עם MAG XJ700T שבזמנו היה מסך מאוד איכותי וגם לו יש קרינה. פשוט מרגישים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

אתה לא יכול "להרגיש" קרינה!!!!!!

LOL !!!!!!!!!!!!

אני מניח שמה שהרגשת זה ריצוד. תעלה ל-85Hz.

ואני חוזר ואומר: בלי קשר למחיר, מסך LCD לא יכול לספק את אותה איכות שמספק מסך CRT (שאפילו עולה עשירית מחיר, אבל גם בלי קשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה - יש פה אנשים עם כוחות על-טבעיים והם יכולים להרגיש קרינה !!!

אפשר להזמין אותך אלי הביתה ? תבדוק לי מה יוצא מהמיקרוגל כשאני מחמם אוכל :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אז רק לידיעת כל הלחוצים - רמת הקרינה יורדת פי 1 חלקי המרחק ממקור הקרינה בריבוע !! כלומר, הירידה בעוצמה היא כל כך חדה ומהירה שבמרחק עבודה נורמלי מהמסך של המחשב (וזה נכון גם לצפיה בטלויזיה) הקרינה פשוט לא פוגעת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שה Thin CRT

ייכנס וייכנס יפה!

שלא לדבר על כך שמחירו יהיה זול יותר ממסכי ה LCD, לפחות נקווה שכך...

מי יודע, אולי הוא גם יעיף את הפלזמה לעזאזל.. חבל יחסית חדיש

:asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יוצא תאריך פחות או יותר מצויין לקניית המחשב שלי.

בדיוק בתקופה שמסכי Thin CRT יעמדו לצאת ואז המחירים של LCD יהיו בשפל...

ואני אבנה על איזה מסך 180T... משהו בסגנון הנ"ל. או SGI F180, הכל תלוי במחירים ומה שיהיה אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנחנו מתווכחים יותר מדיי, לך תראה מסך LCD ותראה מסך CRT

במסך LCD (ולא משנה איזה סוג יצרן - אני ראיתי מספר מסכים שהטוב שבהם היה NEC ואחד IBM) - חרא של תצוגה וצבעים המסך מציג צבעים קרים וחדים וממש לא כייף לעיניים! cwm43.gif

לעומתו קח כל מסך CRT טוב - ותראה איזו תצוגה!!!

ממש תאווה לעיניים.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"במסך LCD (ולא משנה איזה סוג יצרן - אני ראיתי מספר מסכים שהטוב שבהם היה NEC ואחד IBM) - חרא של תצוגה "

אני לא יודע איזה דגם ראית, אבל מה שאני יכול להגיד לך NEC וIBM לא נחשבות לחברות מובילות בתחום מסכי ה-LCD.

NEC- מסכים יקרים עם ביצועים נמוכים מאוד בהשוואה למסכים טובים וזולים הרבה יותר. אבל הרבה יותר.

זאת חוצפה שהם מרשים לעצמם למכור מסך LCD ב1800 דולר בארץ כשאפילו חיבור DVI אין לו... אל תשאלו אותי דגם אני זוכר שבדקתי משהו לפני חודש. - אותו הדבר, מחיר מופקע בשביל מסך בינוני.

כשתראה מסך של אחת החברות הבאות, תגיד מה אתה חושב : (150T,170T,180T) , SGI (F180), EIZO בקשר לאייזו שכחתי את הדגם. נראה לי L680 אבל אל תתפסו אותי במילה כי אני פשוט לא זוכר בדיוק.

כשתראה את אחד המסכים האלה בפעולה (בחיבור DVI) אז תתן את הדעה שלך לגבי האיכות שלהם.

חוץ מזה שהצבעים של מסכי LCD לדעתי הרבה יותר יפים...

בקשר למסכים שאמרתי, את כולם ניתן להשיג בארץ חוץ מהמסכים של . אותם (כמשוער) יהיה ניתן להשיג מסוף החודש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתראה מסך של אחת החברות הבאות, תגיד מה אתה חושב : (150T,170T,180T) , SGI (F180), EIZO בקשר לאייזו שכחתי את הדגם. נראה לי L680 אבל אל תתפסו אותי במילה כי אני פשוט לא זוכר בדיוק.

ליצן... :silly:

בוא נראה אותך קונה אחד כזה (אני מדבר על ה-Eizo)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך על ... אבל לא בזמן הממש קרוב. לא פחות טוב מEIZO, פשוט EIZO לוקחים יותר על השם ועל זה שהוא ניתן לתליה על הקיר.

חוץ מזה מה הקשר אם אני אקנה את זה או לא ? הנקודה הייתה שגם מסכי LCD יכולים לספק אותם ביצועים ואיכות (גבוהה) כמו מסך CRT ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל הם לא..."

אל תגיד את זה אם לא ראית מסך 1 כזה.

תראה, מסכי LCD עם DVI קוטלים בתמונה כל מסך CRT אפשרי. אם היה בארץ IIYAMA 512 PRO אולי היה עוד אפשר לשקול לקחת אותו על פני מסך 17" LCD של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעליו של הקודם של SGI ה-17 הידוע שלהם (SW1600 או משהו כזה, ה-18 יצא רק לפני איזה שלושה חודשים) אני יכול להעיד שזה אחלה מסך שבעולם, אחלה צבעים, וניתן בהחלט לשחק איתו, ובטח שלראות איתו , הוא גם widescreen ואחלה בשביל זה.

בהתחלה משהו היה לי מוזר כששיחקתי Q3, אבל התרגלתי, נראה לי שזה היה הבהירות.

הבעיות עם וידיאו ותנועות מהירות זה באמת היה קיים (ועדיין קיים) במסכים הישנים והלא איכותיים.

ואם הם מוכרים את ה-18 של SGI באותו מחיר כמו בארה"ב אז סלח לי אבל זו מציאה.

הוא אומנם עולה הון תעופות, אבל זה עדיף על כל חברה אחרת שמייבאים את המוצרים שלהם ועולים פי 2 ממה שהם עולים בחו"ל.

אני את שלי הבאתי מארה"ב ושילמנו מע"מ במכס.. ואז תפסו את אח שלי עם מלא שטויות (מאווררים, חלקי מחשב שונים) בתוך המזוודה (למרות שהוא אמר שהוא הביא רק מסך הטומטום) ודפקו אותו במכס עם קנס.. זונות.  cwm23.gif

Ibrow-Now , מה אתה אומר על ה- TFT 151BM, שמוכרים עכשיו בפנדה? חשבתי להמליץ לאח שלי לקנות מחשב חדש ו-15 יספיק לצרכים שלהם, השאלה עם הוא טוב מספיק ולא כמו כל הדרעק הישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואם הם מוכרים את ה-18 של SGI באותו מחיר כמו בארה"ב אז סלח לי אבל זו מציאה."

כן... זה מה שניסיתי להגיד לEnc0der...

בקשר למסך. הוא בדיוק כמו הדרעקים הישנים שלהם, סתם עיצוב חדש וטיפ טיפה יותר איכותי.

לסמסונג יש מסכים איכותיים, אלה שבאים עם החיבור DVI. קוראים להם סידרת T. הדגם שאתה רוצה בטח זה 150T, זה מסך 15" שהוא LCD כמובן שבא עם חיבור DVI כך שתקבל תמונה נקיה חלקה ואיכותית הרבה יותר.

הדגמים האלה אמורים להגיע בסוף דצמבר, לפחות לפי היבואן.....

חבל שהיבואנים בארץ של סמסונג מביאים את (רק במסכי LCD) המסכים הדרעקים של סמסונג אבל את האיכותיים לא מביאים כי הם עולים 100 דולר יותר...

דרך אגב, כשתקנה את המחשב החדש לאח שלך, תקנה כרטיס מסך עם יציאת DVI כדי שתוכל להפיק מהמסך את המיטב. הכרטיס הכי זול עולה איזה 600 ש"ח והוא של אלסה... GeForce 2 MX400 של אלסה... שם הדגם שלהם זה 511. יש 3 דגמים לכרטיס הזה, אחד מהם מגיע גם עם DVI.

אבל שתדע שהמסך 150T יעלה איזה 200 דולר יותר... המסך שאמרת של סמסונג, מתאים בעיקר לעבודה משרדית. לשחק איתו איזה משחק זה יהיה סיוט לכן חשוב מסך עם DVI. אבל אם אח שלך צריך מסך שלא נועד למשחקים חדשים ולא לצפיה בסרטי (אפשר לצפות בזה, אבל שלא יצפה למקסימום איכות) אז המסך טוב. אישית הייתי לוקח DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי אני לא יודע אם אח שלי בכלל ירצה מחשב חדש, אבל עכשיו יש להם p3 500 מאפן עם מסך proview 15 אז כמעט כל דבר יעלה על זה. והעסקים שלו ממש מצליחים בזמן האחרון אז שווא להחליף את הגועל נפש הזה.

כן אני מודע לעניין ה-DVI, אבל ממש לא נראה לי שאני אמליץ על MX למישהו, אי פעם.

אם כבר אז הראדון 8500 החדש.

ואח שלי בן 30, הוא לא ממש משחק, הוא בכלל לא משתמש במחשב, זה יותר אישתו.

אתה יודע, ל-SGI שלי אין חיבור ישיר לכרטיס מסך, הוא קודם מתחבר לקופסא כזאתי שנקראת multilink adapter או משהו כזה, ומשם יוצא עוד קבל DVI לכרטיס מסך שלי.. Hercules GF2U.

בקופסא הזאתי כאילו אפשר לחבר חיבור אנולגי רגיל במקרה ואין לך DVI על הכרטיס..

מעניין אם יש קבל לחבר אותו ישירות למחשב..

מה אתה אומר על המסכים של Sony?

איך ה-SDM-M51?

http://www.sonystyle.com/vaio/displays/sdm_m51b.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...