DAC +/- מגבר אוזניות. תקציב 500-1000 ש"ח. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DAC +/- מגבר אוזניות. תקציב 500-1000 ש"ח.

fungiman

Recommended Posts

השקעה של כמה שעות במצטבר + קבלים איכותיים ב-300-400 ש"ח לפחות (100-200 לקבלים "פושטים") + סיכון.

האם לא פשוט יותר (אם נתעלם מהערך הנוסטלגי/אספני) לקנות מגבר משולב סביר של רוטל/NAD בן 5-6 במקום כל ההתאמצות הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , עברו אצלי לא מעט וינטאג

ואני שומע מוזיקה אלקטרונית עם באס תובעני .

ולא פעם ולא פעמיים הבאס היה מרוח חורק ועמום וזה שיגע אותי והוריד לי את כל החשק .

לדוגמא ,

תשמע את השיר הזה במשהו כמו קצת יותר משליש ווליום .

הוא מתחיל עם באס נמוך ביותר . ותראה אם הבאס בהתחלת השיר , נשמע טוב או שבעצם הוא חורק ומזמזם .

http://www.youtube.com/watch?v=s9MszVE7aR4&ob=av2e

ההקלטה בשיר בסדר גמור , אם הבאס חורק , סימן שיש למגבר שלך בעיה עם הנמוכים .

ומניסיון החלפת קבלים פותרת אותה לגמרי .

בקשר לכדאות ההשקעה , אם הכח של המגבר שלך מספיק לך , אז כדאי לך להשקיע בקבלים חדשים

אם לא היית מתנגד ליותר כח ובשר תחפש וינטאג גבוה יותר .

דרך אגב גם מגברים מודרנים יכולים להישמע מעולה .אף אחד לא טען אחרת .

אז אם אין לך כח להרפתקאה מיותרת תחפש בלוחות משהו מענין ויותר חדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל DAC (לפני כן אני אפילו לא יכול לשמוע את הדוגמא שלך, אלא אם אני אשתמש בכרטיס ה-OB של ה- ר"ל).

אחר כך, מאחר שנמאס לי לראות מעל מסך המחשב, אני צריך להשקיע במסך LCD (בסגנון ה-42LD460) שזה עוד 3000 לפחות.

אחר כך - בהתאם לתקציב והצורך - שדרוג (שיפוץ או החלפה) רסיבר שבסך הכל, גם עם הקבלים הענתיקות שלו נשמע לא רע בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שתבדוק אצל הסוחרים אם ניתן להשאיל מכשיר אלייך הביתה לכמה ימים, אני יודע שעם מכשירים יקרים יותר זו מדיניות מקובלת.

התיאור שנתת לגבי הסאונד, זה אכן עונה על ההגדרה של "חמים", אפילו יותר לכיוון של "פושר". ;) אבל כדאי באמת שתבדוק מה המצב אצל המרנטז שלך ותטפל בהתאם, זה בהחלט ייתן לו boost ויאזן אותו- ראה את השירשור של אנטולי לגבי הKA7100 שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שנתת לגבי הסאונד, זה אכן עונה על ההגדרה של "חמים", אפילו יותר לכיוון של "פושר". ;) אבל כדאי באמת שתבדוק מה המצב אצל המרנטז שלך ותטפל בהתאם, זה בהחלט ייתן לו boost ויאזן אותו- ראה את השירשור של אנטולי לגבי הKA7100 שלו.

אני מאוד ביקורתי כלפי הציוד שלי, שלא תבין לא נכון - הוא בהחלט לא צורם, צרוד, מקרטע או כל דבר אחר בסגנון. למעשה - בדיון אחר לגבי מערכת של חבר, ציינתי שהסט-אפ שלי לא נופל מזה שהוא עכשיו הוציא מהאריזה (רסיבר אונקיו 609 ורמקולים BX2).

לגבי שיפוץ - אני לא אנטולי, אמנם אני לא נטול כישרון בידיים אבל גם אין לי לא את הציוד ולא את הכישורים.

בכל מקרה, לפני כשבוע הזמנתי מלחם איכותי יותר וצרכי הלחמה טובים (לטובת משהו אחר), אני גם אזמין רב-מודד ואני בהחלט אשקול להחליף את הקבלים הגדולים (10000 מיקרופאראד, 50 וולט - איפה אפשר להשיג טובים בזול?) בספק הכוח (ההחלפה היותר קלה) כאימון ואם ילך לי - אתקדם משם.

התכוונתי שתבדוק אצל הסוחרים אם ניתן להשאיל מכשיר אלייך הביתה לכמה ימים, אני יודע שעם מכשירים יקרים יותר זו מדיניות מקובלת.

אני יודע, אבל חוץ מ- BOX אין את שאר המכשירים זמינים בארץ (את ה-V-DAC אני לא מתכוון לקנות חדש ולא הגון להשאיל מוצא שאין לי שום כוונה לקנות).

אני חושב שבגדול אני לא אפול עם אף אחת מהאופציות שהעלתי. אבל אני אשמח לחו"ד בלתי תלויות של חברי הפורום שנחשפו למי מבין המכשירים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי קצת את גירסת הOEM (?) הסינית של הD1 הזה, shenzen משו, אותו מכשיר בדיוק. בעע. חסרה שם המון רזולוציה, לא הייתי צריך לעשות השוואה עם הDAC שלי כדי להיווכח בזה. מצב המנורתי נשמע מאוד מרוח, באס רופס, לא יותר מגימיק לדעתי. מצד שני, האזנה נעשתה דרך Stax Sr-202 שהן בהחלט שקופות לגמרי לציוד מתחתיהן כך שכנראה עם מע' ממוצעת זה לא יהיה כל כך מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, אין כללים/נוסחה/דוגמה, יש דעות לפה ולשם. עניין של טעם ושל הבחנה... מה כן אני יכול לומר לך, באופן כללי- אם זה DAC, משולב עם מגבר, מנורתי, זול וסיני... עדיף לא לגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...