קטעים נבחרים מהסכם התחברות לשירות WOW של בזק. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטעים נבחרים מהסכם התחברות לשירות WOW של בזק.

אורח athlon

Recommended Posts

צריך לשים לב למספר פרטים בתיבה הזאתי: בזק לא נוקפת במחיר של המודם. היא לא מתחייבת שמדובר במודם חדש. היא לא מתחייבת לדגם המודם. יש לציין, כי בשום חנות מחשבים לא מתקיים דבר כזה שבו לקוח מזמין משהו בלי לדעת מחיר כללי, בלי לדעת את הדגם שלו את הטיב שלו ולא כלום למעשה על המכישר. משיחות שקיימת עם המוקד של נאמר לי הדבר הבא: הלקוח מקבל את המודמים שיש לבזק במלאי. האם זה משומש או של לקוח שהפסיק את השירות? יכול להיות שכן תלוי מה שיש במלאי. של איזה חברה ודגם המודם? אורכית או אלקטל. שימו לב: הלקוח לא יודע בכלל מה הוא מקבל. מה שכן ענו לי זה שמחירו של המודם הוא 480 ומשהו ש"ח(לא ברור עם מע"מ או בלי מע"מ). מחירו של מודם חדש פנימי של היינו 450 ש"ח בחנות מחשבים בהרצליה בשם למיר, שבו הלקוח יודע את הדגם המדוייק ומקבל מודם חדש. מישהו אולי מוכן להסביר פה איפה ההגיון? לקוח משלם מחיר מלא על מודם חדש, ועלול לקבל מודם משומש שאתה דיגמו וטיבו או לא יודע?

אני קיבלתי מבזק מודם משומש מלא אבק, הכבל שמתחבר בין המודם לכרטיס הרוס, יש בעיה במגעים באחד הבננות.

נ.ב

איפה אני יכול לקנות כבל כזה?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשים לב למספר פרטים בתיבה הזאתי: בזק לא נוקפת במחיר של המודם. היא לא מתחייבת שמדובר במודם חדש. היא לא מתחייבת לדגם המודם. יש לציין, כי בשום חנות מחשבים לא מתקיים דבר כזה שבו לקוח מזמין משהו בלי לדעת מחיר כללי, בלי לדעת את הדגם שלו את הטיב שלו ולא כלום למעשה על המכישר. משיחות שקיימת עם המוקד של נאמר לי הדבר הבא: הלקוח מקבל את המודמים שיש לבזק במלאי. האם זה משומש או של לקוח שהפסיק את השירות? יכול להיות שכן תלוי מה שיש במלאי. של איזה חברה ודגם המודם? אורכית או אלקטל. שימו לב: הלקוח לא יודע בכלל מה הוא מקבל. מה שכן ענו לי זה שמחירו של המודם הוא 480 ומשהו ש"ח(לא ברור עם מע"מ או בלי מע"מ). מחירו של מודם חדש פנימי של היינו 450 ש"ח בחנות מחשבים בהרצליה בשם למיר, שבו הלקוח יודע את הדגם המדוייק ומקבל מודם חדש. מישהו אולי מוכן להסביר פה איפה ההגיון? לקוח משלם מחיר מלא על מודם חדש, ועלול לקבל מודם משומש שאתה דיגמו וטיבו או לא יודע?

אני קיבלתי מבזק מודם משומש מלא אבק, הכבל שמתחבר בין המודם לכרטיס רשת הרוס, יש בעיה במגעים באחד הבננות.

נ.ב

למה לקנות ? אתה נקבר עם ציוד יד-מאה של נזק ואתה עוד צריך לשפץ את זה בעצמך ? תתעקש שישלחו לך טכנאי שיחליף את זה..

הנה עוד סיבה למה אני מרוצה מהקניה באופן פרטי של מודם פנימי. הוא עובד מצוין. עלה לי פחות מ-400 ש"ח חדש באריזה מקורית עם אחריות של חנות שאני סומך עליה, מי צריך יותר מזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אני קיבלתי מבזק מודם משומש מלא אבק, הכבל שמתחבר בין המודם לכרטיס הרוס, יש בעיה במגעים באחד הבננות.

נ.ב

תתקשר ל199, תדבר בתקיפות ותדרוש את החלפת הציוד המשומש שלהם. אתה שילמת מחיר יותר יקר ממה שהיית משלם בכל חנות אחרת על מודם חדש וקיבלת משומש?

תתקשר ל199 תגיד הביאו לך מודם משומש שעושה כל הזמן בעיות, גם הכבל וגם המודם ותמשיך לנדנד ותגיד שאתה דורש מודם חדש ולא אתה הולך לבית משפט לתביעות קטנות לקבל דמי ההתקנה והסכום של המודם בחזרה. אל תחשוש מלתבוע את המונופול הזה, כי בתי המשפט הם לצד הלקוחות ואסור להם להביא עו"ד בתביעה של מתחת לעשרת אלפים ש"ח.

צריך לשים לב למה שבזק עושים, הם אמרים כך: אנחנו שולחים לך טכנאי הביתה עם מודם, אנחנו לא יודעים איזה מודם מאיזה דגם למרות שאתה משלם 480 ש"ח והוא בבעלותך(ושימו לב שזה מחיר של מודם חדש). הטכנאי מביא מודם שאתה לא רוצה, אתה יכול לבטל את העסקה בלי דמי ביטול. ומה העניין פה? שזה כמו להראות לילד קטן סוכריה שהוא מאוד רוצה, אבל לומר לו שיש לו בה מחלה והוא עלול לחלות ממנה והיא נפלה לחול בגינה. הילד לא יבין את העניין וירצה כבר לקחת את הסוכריה אליו, למרות שאם ההורים שלו יהיו לידו הם לא יסכימו לכך או במקרים מסויימים יכנעו ללחץ(וזה במקרים אחרים לא זה בהכרח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח לריב איתם על כבל מסריח, או לחכות לטכנאי , שיבוא מתיי שבא לו,(כמו ביום של התקנת הADSL ,אמרו לי שהתכנאי יבוא בין 10-14, חוצפה יש להם). שלא לדבר על זה שלקח לו שלוש שעות לכוון את הקו לADSL, את התקנת הכרטיס וההגדרות אני עשתי, כל מה שהוא היה צריך לעשות לחבר את המודם ולשים פילטרים.

המודם בסדר גמור רק הכבל דפוק, כל נגיע קטנה בכבל או שאני מזיז את המארז אי אפשר להתחבר, ואז צריך לשחק את המגעים שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

סביר להניח שהמודם יתפגר לך גם בחודשים הקרובים, אם אתה אמר שמדובר במודם משומש. אתה שילמת על ציוד חדש ואין סיבה שלא תקבל ציוד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...