Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אני לא אקנה אותו.

אבל מי שעושה נזק זה אתה וכל הפראיירים שכן קונים את המשחק, במחיר מופקע, עבור מוצר ממוחזר.

אם אנשים היו קצת חושבים, הם היו מבינים שאי קניית המשחק יוביל לירידה במכירות [בסופו של דבר זה יקרה במוקדם או במאוחר, יש גבול כמה מיץ אפשר לסחוט מהלקוחות] ומובילים את אקטויז'ין להתחיל לחשוב איך הם מייצרים מוצרים שימשכו לקוחות חדשים, ולא איך הם מייצרים מוצרים במינימום השקעה, מינימום זמן ומקסימום רווח.

וכן, מקסימום רווח הוא לא הגדלת תכנים, הוא הקטנת תכנים ללקוח, העלאת מחירים, והוספת התכנים האלה בצורת DLCים יקרים ברמות מזעזעות [15$ ל3-4 מפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

למען האמת, לפי ראיונות אחרונים עם בובי קוטיק וחבריו החזירים שם באקטויז'ין, זה כבר לא נראה להם כ"כ לא סביר לגבות תשלום חודשי עבור המולטיפלייר של ולטענתם זה ייושם בתוך כמה שנים מעכשיו.

מי הביא אותם למצב הזה?

אתם.

יום טוב וסחיטה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ACTIVISION אמרו כמה פעמים שהם לא יגבו תשלום על ה MP, הם ימצאו דרכים אחרות לגזול כסף אבל לא ידרשו כסף על השירותים הבסיסיים. במשחק הזה הם גם מנסים לתת שירותים נוספים שניראים לא רעים בכלל. ELITE על כמה שירדנו עליו בהתחלה ניראה מאוד שימושי, בטוח יותר שימושי ב BATTLELOG. כל מה ש EA נותנים בחינם גם ELITE נותן בחינם ואפילו יותר.

בקשר למה שבתשלום? התשלום הזה כולל את כל ה DLC של המשחק + גישה מוקדמת למפות החדשות + עוד הרבה דברים אחרים. יחסית למחיר, דיל לא רע, במיטוחד לא לאלה שגרים בארה"ב ויש להם הרבה בונוסים נוספים (כמו הגרלות). חוץ מזה לפי איך ש EA ו DICE מדברים, יש להם הרבה DLC בתשלום בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אקנה אותו.

אבל מי שעושה נזק זה אתה וכל הפראיירים שכן קונים את המשחק, במחיר מופקע, עבור מוצר ממוחזר.

רובם פה יודעים מה הם הולכים לקבל ואין להם בעיה עם זה. להיפך, הם סופרים את הימים.

ממוחזר או לא ממוחזר, זה הכיף של השחקנים לשחק במולטי בכותר חדש של COD.

אם יש משהו ממוחזר בתעשיה זה משחקי הספורט למיניהם כמו FIFA/PES שכל שנה משחררות משחק כמעט זהה לקודם.

כל עוד המשחק לא יצא אז יש לנו הרבה זמן לענות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממוחזר או לא ממוחזר, זה הכיף של השחקנים לשחק במולטי בכותר חדש של COD.

אם יש משהו ממוחזר בתעשיה זה משחקי הספורט למיניהם כמו FIFA/PES שכל שנה משחררות משחק כמעט זהה לקודם.

ולמרות שהמחזור גדול פי כמה ב- FIFA/PES גם השחקנים שלו ימשיכו לקנות מדי שנה את הגרסה החדשה.

הקהל של COD לא קונה את המשחק כי הוא מחפש חידושים מהפכניים, להיפך- זה קהל שאהב את הנוסחא של המשחק ושמח לשלם מכיסו עבור אפיזודה שמתרחשת במקום חדש. לאקטיביז'ן לא נותר אלא לגלם את דמות מס הכנסה ולגרוף את הרווחים אל הכיס בצורה קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על המולטי לרוב,אבל אסור לשכוח שהסינגלים של COD הם התרגשות אחת גדולה,אדרנאלין זורם בכל שניה ושניה במשחק ושעות ההנעה פשוט לא נגמרות רק הסינגל שווה קנייה בכל שנה.

והמולטי זו כבר חוויה אחרת לגמרי.

וחוץ מזה למה שישנו משהו במולטי כל כך מוצלח? הגראפיקה מספקת את רוב הקונים בכל שנה מחדש,הקונספט זה מה שחשוב.

תראה לי עוד משחק בסגנון REFLEX MULTI MODED FULL BLODED SKULL SLASHING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות שהמחזור גדול פי כמה ב- FIFA/PES גם השחקנים שלו ימשיכו לקנות מדי שנה את הגרסה החדשה.

הקהל של COD לא קונה את המשחק כי הוא מחפש חידושים מהפכניים, להיפך- זה קהל שאהב את הנוסחא של המשחק ושמח לשלם מכיסו עבור אפיזודה שמתרחשת במקום חדש. לאקטיביז'ן לא נותר אלא לגלם את דמות מס הכנסה ולגרוף את הרווחים אל הכיס בצורה קלה.

:xyxthumbs: יפה אמרת גיא!

יש נוסחה מסויימת שאנחנו (שחקני COD) אוהבים, ברגע ששינו לנו אותה קצת (ראה ערך Black Ops) במשחק אוטומטית הפך לכישלון, אז Toxin ,אני דווקא חושב בדיוק הפוך ממך ולא כי אני סתם אוהב COD, אלא בגלל שאני אוהב את המיחזוריות של הדבר הישן והטוב שלא צריך להרוס, שיפורים קטנים כמו מפות חדשות, עיצובים חדשים, נשקים חדשים, מודים חדשים וכו'.... למה צריך יותר מזה?...

ומה כל כך מופקע במחיר של 60$? אתה יודע כמה 60$ אתה מוציא על דברים שאתה לא זוכר אותם בכלל?

תראה את MW2, אני נהנה ממנו עד היום. זה כלום כסף, זה מוצר לכל דבר, אם אתה ויש לך זמן זה אולי המוצר שתשתמש בו הכי הרבה מכל מה שתקנה אז......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

נתקלתי ברשימה מלאה של כל הנשקים הפרקים והקילסטרייקים.

כמה זה רישמי אני לא יודע אבל נראה שמדובר באתר רציני ויש לא מעט חידושים

העיפו 2 נשקים שמאוד אהבתי ב MW2 כמו ה FAMAS והתבור הישראלי :pissed:

בינתיים שמתי עין על ה MK14 הזה:

mk14-1.jpg

וה FAD הזה:

fad-1.jpg

ולריצות ה MP7 נראה באחד הסירטונים האחרונים כמו בחירה טובה :)

mp7-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: חחחח..חזק. האמת טוקסין אני איתך בקטע של המסחור של אקטיביזן-אבל העובדה היא שכמו רבים וטובים כאן-ולמרות שקיטרתי עליהם הרבה-נהנתי מרוב משחקי הקוד שיצאו עד היום. נהנתי מהסינגל של כל אחד ואחד מהם ושיחקתי בהם יותר מפעם אחת-דבר נדיר אצלי בימים אלה. המולטי של MW2 זלל לי את החיים.זה של בלק אופס פותח עי חברה אחרת והיה פחות טוב משמעותית..אבל עדין נורא נהנתי מהקו אופ שלו והעברתי איתו יותר זמן מבמשחקי מולטי אחרים. אשר לתלונה על הגרפיקה-זה ענין של נקודת מבט-עדיף לי משחק סוחף ומולטי חלק על פני משחקים כבדים שההשקעה במנוע שלהם באה על חשבון משחקיות. ויופי זה גם נגזרת של עיצוב השלבים והמקומות ולא רק של המנוע.נכון שעכשיו זה רק חצי אינפנטי-אבל הסיפור(שאומרים שמגיע לסיומו נראה לי) והחויה של לשחק בפורום הוכיחו את עצמם בעבר..ככה שאני מוכן לתת להם את ההזדמנות להוכיח את עצמם. ביום שהם יכשלו-שאני אוכל להגיד שחבל שקניתי וזו לא היתה עיסקה טובה-תהיה סמוך ובטוח שאני לא אקנה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , אני COD Junkie, אני מודה.

דבר שני , נכון אין שיפורים משמעותיים ב- Gameplay והגרפיקה ב-MW3 , לפחות ממה שראיתי.

דבר שלישי , אני מסכים לחלוטין עם דגדפן וסיימון , הח'ברה ב- BF משפרים כי יש להם הרבה מה לשפר , הח'ברה של COD במקום אחר , יש כבר נוסחא מנצחת , אז פעם בשנה מרעננים אותה , עושים לה פוליש ווקס , שמים עץ ריק חדש ומחזירים את המכונה לכביש.

דבר רביעי , נכון ש-60 דולר זה תג מחיר יקר יחסית למשחקים אחרים אבל שוב , בחישוב זריז זה יוצא איזה 1.5 ש"ח לשעת משחק אם אתה משחק מעל 100 שעות , אין לזה אח ורע בכל מדיה בידורית אחרת.

דבר חמישי , מה קורה עם עלית למחשב ??? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אומר שיגעו בעיקר המשחקיות אפשר לשמור עליה ועדיין לחדש ( נוסחא מאוד קלה - משחקיות בלי חשיבה רבה ומהירה יותר שבה נמשכים רבים מילדי העולם ) ומה שכתבת על BF גם טעות .. מלכתחילה החברה חפצה ברענון רציני של הסדרה. לחדש זה הנוסחא ולא להביא בצע כסף כל שנה ושנה (כמובן לכולם חשוב הכסף אך כנראה אצל אחרים זה יותר) ולא צריך להשוות בין המשחקים -הם שונים במשחקיות שלהם... להשוות רק דברים מעבר לזה.

חשוב לכבד את דעותיהם של אחרים, אף אחד לא חייב להסכים עם הדעות של הרוב כאן ואף על פי כן יש לכבדו , לכם טוב שמשאירים כך את המשחק טיש כאלה שלא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...