Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

רוני היקר , ההבדל בנינו (נראה לי) שאני רוכש כבוד ל- BF , אני מאוד נהנתי לשחק ב- BF ובנתיים עושה רושם שסינגל שלהם הולך לתת פייט מעולה לסינגל של MW.

אני לא מבין למה אנחנו צריכים לנהל את הויכוחים האלה , אני קניתי את שני המשחקים ואני הולך להנות משניהם.

אני אישית אוהב יותר את COD כי הוא יותר מהיר ומלא אקשן , זה הכל.

צפויה לנו בקרוב תקופה נפלאה.

מה קורה עם העלית למחשב ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה רוצה ממני אחי? תנו לי ולאחרים להגיב ( הגבתי גם משהו קיצוני? לא ) .ברור שאני רוכש כבוד בעיקר למשחקיות.. וכבוד הוא בעיקר לדעות של אחרים אך עדיין איני חייב להסכים .

לא ראיתי שהבאתי וויכוח ובכלל לא השוותי, אפשר לכתוב רעה וטובה על כל משחק בפני עצמו.

לא חושב שהסינגל בBF יעלה או יהיה שווה לCOD (הוא גם הולך בכיוון שונה ) אך לפחות שיעלה על קודמו די ברצינות.

סתם כך.אני מאמין שבBF3( מולטי ) אתה הרבה יותר תהנה מקודמו( תעדכן אותי אחרי חודשיים משחק ) ראית את המפות? רובן צפופות ומלאות אקשן מאשר מפות ענקיות ופתוחות שהיו ברובן בBC2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שניתן להתמקצע על כל נשק בנפרד ולהביא אותו בסוף לרמת GOLD

בדיוק כמו שהיה ב COD4 בכלל אני בעד הנטיה לחזור לנוסחאות שעבדו בקוד4 כמו הדדי סרברס וכו.

בנוסף, האפשרות של דאבל תהיה אם הבנתי נכון נתונה לשיקול דעתנו מתי להפעיל והיא תהיה מוגבלת בזמן.

אלו הם סביר להניח הפארקים הסופיים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על המולטי לרוב,אבל אסור לשכוח שהסינגלים של COD הם התרגשות אחת גדולה,אדרנאלין זורם בכל שניה ושניה במשחק ושעות ההנעה פשוט לא נגמרות רק הסינגל שווה קנייה בכל שנה.

והמולטי זו כבר חוויה אחרת לגמרי.

וחוץ מזה למה שישנו משהו במולטי כל כך מוצלח? הגראפיקה מספקת את רוב הקונים בכל שנה מחדש,הקונספט זה מה שחשוב.

תראה לי עוד משחק בסגנון REFLEX MULTI MODED FULL BLODED SKULL SLASHING.

אשכרה?

לא יודע, למה צריך היה להוציא את הsamsung s2? הרי הs1 היה ממש מוצלח. "נוסחה מנצחת לא משנים"

:|

כתבת פה שטויות שקשה אפילו לעכל.

הגראפיקה לא מספקת. כבר ממש לא.

ואולי המולטי היה מהנה. אבל בתכלס, כמה פעמים אפשר לשחק אובר אנד אובר את אותו הדבר ולשלם על זה סכומי עתק? זה מגוחך, זה נלעג, זה לצחוק על האינטיליגנציה של כל קהל הלקוחות שלהם..

כאילו, אתה רוכש פה משחק, במחיר מלא, בידיעה שאין שינויים בו.

אתה קונה מוצר מחודש. נטול שינויים.

אז בשביל מה? תתקין מחדש את MW2, תהנה באותה המידה.

הסינגלפלייר היה מלהיב. בMW1 הוא היה מלהיב, בMW2 ממש מלהיב, בBLOPS הוא היה נחמד.

אבל בפעם הראשונה, הטריילרים של MW3 לא הצליחו לעורר הייפ, ובצדק. הם נראים מוגזמים, לא קשורים לכלום והגראפיקה נראית ממש ממש רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה לא מספקת? מי קבע את זה? זאת דעה. לי ולעוד רבים כאן המשחק בהחלט מספק במחינה גראפית.

ואם אתה אומר שהמשחקים הקודמים היו מלהיבים, איך זה שאתה אומר שהטריילרים של MW3 נראים גרפית רע? כי עברו 4 שנים ועכשיו צריך משחק שנראה כמו BF3? זאת הנקודה שלך? אתה משלם על EYE CANDY? זה מה שאתה אומר פה בעצם.

אז תפסיק לנסות לשכנע פה את כולם כמה המשחק לא מחדש כלום. אמרת פעם אחת וזה הספיק. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה?

לא יודע, למה צריך היה להוציא את הsamsung s2? הרי הs1 היה ממש מוצלח. "נוסחה מנצחת לא משנים"

:|

כתבת פה שטויות שקשה אפילו לעכל.

הגראפיקה לא מספקת. כבר ממש לא.

ואולי המולטי היה מהנה. אבל בתכלס, כמה פעמים אפשר לשחק אובר אנד אובר את אותו הדבר ולשלם על זה סכומי עתק? זה מגוחך, זה נלעג, זה לצחוק על האינטיליגנציה של כל קהל הלקוחות שלהם..

הסינגלפלייר היה מלהיב. בMW1 הוא היה מלהיב, בMW2 ממש מלהיב, בBLOPS הוא היה נחמד.

אבל בפעם הראשונה, הטריילרים של MW3 לא הצליחו לעורר הייפ, ובצדק. הם נראים מוגזמים, לא קשורים לכלום והגראפיקה נראית ממש ממש רע.

קצת לא רציני להשוות המשך של כותר לסדרה מצליחה לשדרוג סמרטפון.

לא ככ זוכר אותך מהמולטי אבל רוב האנשים כאן יודעים בדיוק מה הם הולכים לקבל ויודעים שהולך להיות כיף אדיר.

כן, כיף אדיר. מה זה אדיר... פגז!

נכון שברגע זה אתה כבר חושב על התגובה הבאה שלך? אז עצור.

חוויה של מספר אנשים שמשחקים במקביל, קרי, מולטי, במיוחד במשחק כמו COD זו חוויה שקצרה היריעה מלתאר

בשורה התחתונה, גם אם המשחק היה עולה 80$ חלק גדול מהחברים כאן לא היו מהססים וקונים.

למה? מה אנחנו עיוורים? ככה עובדים עלינו שוב? ככה.לא.לא. המשחק והחוויה שמולטי שווה כל שקל. נקודה.

בעוד שלושה שבועות כשהמשחק ישוחרר והדיון הראשי למשחק יהיה שומם מהסיבה הפשוטה שהמשחק

יעבוד פיקס ב day one לעומת משחקים אחרים שלא אנקוב בשמם ומהסיבה שרובנו פשוט נהיה שם,

אתה ועוד כמה משתמשים כאן תמשיכו לנסות ולדכא את החברים שכבר קנו את המשחק

ואולי בסוף תבין שמה שאצלך אפור אצל האחר הוא ירוק או כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: חן חן.אם כי DAY ONE נשמע לי קצת אופטימי..בלק אופס בטוח לא רץ כמו שצריך בDAY ONE..לקח להם כמה שבועות להפוך אותו לשחיק כמדומני.ואני חושב שMW2 היה בכלל נעול בסטים כשקנינו אותו..בכללי הפסקתי לצפות שמשחקים יעבדו בשבוע הראשון..אפשר רק לשמוח שכשהמשחק יעבוד-אז הוא אמור לעבוד טוב על מגוון רחב של מחשבים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מה שכתבת אפשר לכתוב גם על BF3, שהוא שילוב של BF2 ו BC2 וגם שם כל ההבדל בסופו של דבר הוא המפות ואחרי שאתה מתחיל לשחק אתה תמיד משחק באותן מפות.

בקיצור תפסיקו לחפור על כמה MW3 לא משנה שום דבר, לא יצא השנה אפילו משחק אחד שבאמת היה שינוי בהשוואה למשחקים שקדמו לו.

BLOPS פותח על ידי מפתחת מוגבלת שיודעת לפתח רק ל 360 וגם זה בקושי. אין סיבה ש MW2 לא יעבוד DAY 1 או DAY 2, כן יש סיבה ש BF3 לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: חן חן.אם כי DAY ONE נשמע לי קצת אופטימי..בלק אופס בטוח לא רץ כמו שצריך בDAY ONE..לקח להם כמה שבועות להפוך אותו לשחיק כמדומני.ואני חושב שMW2 היה בכלל נעול בסטים כשקנינו אותו..בכללי הפסקתי לצפות שמשחקים יעבדו בשבוע הראשון..אפשר רק לשמוח שכשהמשחק יעבוד-אז הוא אמור לעבוד טוב על מגוון רחב של מחשבים.

כמו שכתבו לפניי אל תשווה בין בלאקוקס למוצר של IW

לא זוכר משחק של אינפיניטי שלא עבד ביום הראשון וזה שהוא היה נעול לא קשור.

אתם גם לא לוקחים בחשבון שסביר להניח שלא תצטרכו לשדרג את המחשב שלכם וזה אלמנט ששווה הרבה יותר מה 60$ העלובים הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מה שכתבת אפשר לכתוב גם על BF3, שהוא שילוב של BF2 וBC2

לא נכון, מדובר במשחק בפני עצמו... ובמיוחד אין זכר לBC2 (בלי קשר למצבי משחק ובאגים :silly: ) . נשקים שונים וכן הרתע, פרסים ומדליות שונות ומרובות ,דמויות ממש שונות וכן התנועה ,מפות מאד שונות... אין כמעט דבר שדומה .

כל ההבדל בסופו של דבר הוא המפות ואחרי שאתה מתחיל לשחק אתה תמיד משחק באותן מפות.

את "הטראומה" שלך מBC2 אתה מפיל למשחק כאן. רק עיוור לא רואה איך המפות כל כך שונות ומגוונות גם בתוככן.

בקיצור תפסיקו לחפור על כמה MW3 לא משנה שום דבר, לא יצא השנה אפילו משחק אחד שבאמת היה שינוי בהשוואה למשחקים שקדמו לו.

למה שיהיה אסור לו "לחפור" . רק דברים טובים מותר לכתוב על המשחק. מדוע אתה חופר על BF3 כל פעם שמדברים על MW3 . אתה לא יכול להגיב על אותו משחק בלי לפזול לשני וגם לטעות על הדרך ( הרבה פעמיים ) .יש משחק אחד, BF3 שינוי קיצוני מקודמו.

BLOPS פותח על ידי מפתחת מוגבלת שיודעת לפתח רק ל 360 וגם זה בקושי. אין סיבה ש MW2 לא יעבוד DAY 1 או DAY 2, כן יש סיבה ש BF3 לא יעבוד.

אוקי אז לא יעבוד.. אחרי חודשיים יעבוד? יעבוד. מי שיתחבר יהנה? יהנה. שחקנים רבים מCOD יהנו?(כמו מBF2 ) שם כסף שהפעם כן (מפות)

סיכום:מדובר על שני משחקים מובילים עם משחקיות מובילה . מי שכתוב כאן רעה כמעט שלא ראיתי על המשחקיות פשוט רק על השיחזור של אותו משחק כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...