Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

לכל מי שבונה על הMW1-אל תשכחו שצריך שיהיה לכם אותו בסטים לפני כן,כדי לשלוח את העותק שלכם למישהו אחר,אחרת המשחק אוטומטית נכנס לחשבון סטים שבו יותקן MW3-ולא תוכלו להעביר אותו למישהו אחר.ככה שאם העותק שיש לכם כבר הוא נגיד עותק פיזי-הקומבינה הזאת לא תעבוד.(תקנו אותי אם אני טועה ומטעה)

ובכלל למה לא לחכות להזמנה המוקדמת של סיימון? בדרך כלל זה יצא מספיק זול,וקיבלנו את הדיסק בליל ההשקה -שזה טוב כפליים כי גם לא צריך לחכות שנים עד שסטים ייטרח להוריד את הכל.(או לחלופין לחכות כמה שבועות עד שיגיע מחו"ל)

DJ-איפה הם אמרו דבר כזה? היתי רוצה לאסוף את כל המקורות שמבטיחים לנו את השרתים כדי לצטט אותם בהמשך כשיתקעו אותנו עם P2P או שרתי האימה של בלק אופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל מי שבונה על הMW1-אל תשכחו שצריך שיהיה לכם אותו בסטים לפני כן,כדי לשלוח את העותק שלכם למישהו אחר,אחרת המשחק אוטומטית נכנס לחשבון סטים שבו יותקן MW3-ולא תוכלו להעביר אותו למישהו אחר.ככה שאם העותק שיש לכם כבר הוא נגיד עותק פיזי-הקומבינה הזאת לא תעבוד.(תקנו אותי אם אני טועה ומטעה)

ובכלל למה לא לחכות להזמנה המוקדמת של סיימון? בדרך כלל זה יצא מספיק זול,וקיבלנו את הדיסק בליל ההשקה -שזה טוב כפליים כי גם לא צריך לחכות שנים עד שסטים ייטרח להוריד את הכל.(או לחלופין לחכות כמה שבועות עד שיגיע מחו"ל)

DJ-איפה הם אמרו דבר כזה? היתי רוצה לאסוף את כל המקורות שמבטיחים לנו את השרתים כדי לצטט אותם בהמשך כשיתקעו אותנו עם P2P או שרתי האימה של בלק אופס.

למה שאני יבנה על MW1 אם יש לי אותו בסטים ??

העותק האחרון של BO מהקניה הקבוצתית האחרונה היה פשוט בדיחה..

דיסק בקופסה,דף עם מספר CDK.כשהכנסתי את הCDK לסטים הוא התחיל להוריד לי אחרי יומיים מיום ההשקה,ואת הדיסק יכולתי לזרוק.

כאילו מה הקטע של הדיסק אני לא מבין ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה מהירה יותר.. אם מחקת לאחר שהתקנת אז שוב, תוכל להתקין מהר יותר.

כנראה שלא הבנת.ההתקנה לא מתבצעת דרך הדיסק! כשאתה מכניס את הדיסק הוא פותח לך את הסטים ומוריד את המשחק,ואחרי זה המשחק כבר מוטמע לך בסטים ואין צורך בדיסק.

sniper יש אנשים שאוהבים את זה, כפריט אוסף..

מדהים שיש אנשים מפגרים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל משחק שמתמש ב STEAMWORKS ודורש פתוח התקנה מהדיסק תיהיה חלקית בלבד. זה מתקין חלק מהדיסק ואז עובד להוריד מהשרתים של החברה.פשוט ההתקנה מהדיסק פותחת חלון של ולא חלון התקנה רגיל.

זה גם מהיר יותר מלהוריד הכל וגם ככה יש פחות עומס על השרתים.

יכול להיות שלא עשית את ההתקנה נכון ורק הכנסת את ה CD KEY והוא הוריד הכל מהשרתים (כמו שאני עשיתי בפעם הראשונה עם ה ORANGE BOX, רק אחרי זה ראיתי שיש חלק מהקבצי התקנה על הדיסק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של משחק סטים דרך דיסק, לא כוללת עדכונים, ועוד כמה דברים שצריך להוריד, נניח MW2, לקח לי להתקין מהדיסק (לפני שבוע) כמעט חצי שעה אם לא בדיוק, לכן חוץ מערך "אספנות" אין לדיסק כמעט שום יתרון, אבל זה תמיד נחמד שיש קופסא ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקופסא כשלעצמה לא נותנת כמעט כלום..במיוחד במשחקים של אקטיויז'ן-אין בקופסא כלום חוץ מדיסק..עדיין יש הבדל בין להתקין 10 גיגה או לא יודע כמה שזה היה(MW2 הגיע על 2 דיסקים) -או להתחיל להוריד את זה מסטים-כשכל העולם רוצה לעשות את אותו הדבר. אם אחרי זה הסטים מוריד לך פצ'ים שיהיה לו לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש, אבל לא בטוח שברמה שלו, עזוב שהוא מוזיקאי מחונן בקנה מידה קיצוני, כמובן שיש עוד אמנים מוכשרים מאוד, אבל הוא כבר שם, מכיר את האווירה, מבין מה אנשים רוצים ומחפשים לשמוע בכל סצנה , אז אני לא ממש מסכים איתך לגבי זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jeremy Soule עשה הרבה דברים מרשימים בשנים האחרונות (במיוחד TES).

חברות אחרות גם מצאו מישהו קבוע שיעשה להם את הפסקול.

ל יש את Mike Morasky שעושה עבודה מצויינת (בפורטל גם יש את Jonathan Coulton שעוזר טיפה).

ל Guerrilla Games יש את Joris de Man (למרות שהוא עובד גם עם אנשים אחרים).

Insomniac עובדים הרבה עם David Bergeaud שגם עושה עבודה מצויינת.

בקיצור לא חסר אנשים אחרים שיודעים את העבודה שלהם לא פחות טוב (וחלקם לדעתי עשו עבודה יותר טוב מזימר ב MW2 ו CRYSIS 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל דבר שטוב יותר ברמה הטכנית בהכרח טוב יותר מזה שברמה טכנית פחות גבוהה, יש מה שנקרא רגש שמותאם לסצנה עצמה, אני מנגן המון שנים ברוב הכלים, אני יודע למה אני מתכוון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...