אם מישהו פה שקל פעם לעבור למדינה אחרת, ממליץ לו לקרוא את הכתבה הבאה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם מישהו פה שקל פעם לעבור למדינה אחרת, ממליץ לו לקרוא את הכתבה הבאה

card

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

card,

אני מסכים אבל אתה צריך לשים את זה בפרופורציות.

אני יכול להגיד לך שזה לא סוף העולם לחיות בישראל.

אמא שלי היא אם חד הורית שפירנסה אותי ואת אחותי יופי ולא היה חסר לנו כלום אף פעם.

בפעם הראשונה שהייתי בארה"ב, ראיתי איך איכות החיים שלנו השתפרה לעומת .

אבל לא צריך להגזים. זה מקום אפשרי לחיות בו עם סטנדרטים נורמלים.

מי שיש לו אזרחות זרה, אפשרות להגר למקום אחר, אני אומר למה לא?

אצלי כרגע זה מקום המפלט שלי, אם לא ילך או לא יסתדר או חס וחלילה משהו אחר אני יודע שאני יכול לחזור לישראל.

שמע כרגע לי יש בעיות בארה"ב עם עבודות, אחוז האבטלה פה יותר מי פי 2 בישראל.

אני מדבר על עבודות הכי פשוטות בעולם כמו להפוך המבורגרים במקדונלדס אי אפשר להשיג פה.

זה גם דבר שהוא מאוד מאוד חשוב אפילו יותר ממכוניות.

עכשיו שלא תבין אותי לא נכון, זה לא שזה הופך את זה ליותר גרוע או אותו דבר.

אין ספק שאיכות החיים בארה"ב פי כמה וכמה על איכות החיים בישראל.

אבל לכל מקום יש את הבעיות שלו.

כמו שהשוואתי לחבר שלי מה שיש פה ואין בישראל ואמרתי לו שרוב הדברים האלו זה בגלל שישראל נמצאת במלחמה 7\24 365.

והוא אמר לי שהוא מעדיף שלא יהיה לו א', ב', ג', ד' מאשר פגיעה בבטיחון האזרחים.

lev-27,

הכבישים בארץ כן נוראים.

הנהגים בארץ כן נוראים.

חוקי התנועה בארץ מטומטים ורק מוסיפים לתאונות.

לימודי נהיגה עושיים בצורה הכי ביזיונית, רק לקחת כסף מתלמידים.

ואני אחזור ואומר שלפי דעתי מי שיש לו אפשרות לרדת מהמדינה לטובת חיים שונים וטובים יותר. למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שפה זה חרא מדינה ובמקום אחר יותר טוב אי אפשר עד שאדם לא חי תקופה מסויימת באותה מדינה.

על פניו מדינת אכן מדינה זוועתית: ערבים, פיגועים, שירות צבאי חובה, מיסים,שחיתות, אין משטרה. צריך להמשיך?

בגיל שלי במקומות אחרים יש לאנשים כבר תואר ואני רק עובד על הראשון שלי

בכל מקרה לפתוח על זה דיון לא יתרום הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תמיד כולם רוצים לעזוב?

אולי ננסה לשפר את המקום במקום לברוח?

אם היה אפשר, זו בהחלט הייתה האפשרות העדיפה.

הבעיה היא, שלדמוקרטיה יש פירצה קטנה, שפועלת נגדנו:

כשיש לך בדמוקרטיה שתי מפלגות(ימין ושמאל) ושתיהן בערך באותו גודל,

מה שקורה הוא, שהן מקזזות אחת את השנייה,

ואז מי ששולט, הוא המיעוט.

זה מה שקורה בארץ.

רשמית אנחנו מוגדרים כדמוקרטיה.

אבל מעשית, לא משנה אם תבחר ימין או שמאל, מי שמנהל את המדינה זה ש"ס.

אם אני זוכר נכון, ש"ס היא המפלגה עם הכי הרבה מורשעים בעבירות של נוכלות, גניבה, ושוחד.

למה אין בשבת?

למה אתה/ההורים שלך משלמים כל כך הרבה מיסים, במקום לחיות ברמת חיים הרבה יותר טובה וקלה?

למה אומרים לך מה לאכול, מה לעשות, ומה לא לעשות?

התשובה, כאמור:

על אף שהמדינה שלנו היא רשמית דמוקרטיה,

אנחנו בעצם דיקטטורה של אנשי כת פרזיטית של אנשים שרובם מתחזים לדתיים,

כדי לסחוט כסף מאנשים שמוכנים שיירקו עליהם.

אלה שמוכנים שיירקו עליהם נשארים פה..

אלה שלא, בורחים על נפשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס ושאר המפלגות הדתיות\חרדיות קיבלו את כוחן החזק מבחירות דמוקרטיות, והן מייצגות את חלקם היחסי של בוחריהם באוכלוסיה, פחות או יותר.

זוהי דמוקרטיה.

(הבעיה היא שיש מספיק כוח ומושבים בכנסת בשביל להתנגד להם - ולא עושים זאת מסיבות שונות, אבל זה משהו אחר).

בנוגע למכונית:

יתכן בהחלט שאדם שחיי בישראל יוכל לרכוש אך ורק מכוניות נחותות במשך כל חייו, לעומת אדם שחיי בארה"ב. יכול בהחלט להיות בכל מוצרי האלק' שהוא ירכוש במשך חייו יהיה מיושנים במקצת מאדם שחיי בארה"ב.

אז מה?

יש עוד דברים שחשובים בחיים. במדינות סקנדינביה ישנו אחוז התאבדויות אדיר. אלו הן המדינות עם רמת החיים הגבוהה ביותר בעולם, כביכול.

בשאר מדינות העולם לרכוש סלסלת פירות יעלה לך פי כמה-וכמה מבארץ. בשביל משפחה שלמה שאוכל כל יום 2 מנות פרי לבן אדם, זה יוצא אלפי שקלים בשנה.

כשאתה הולך בארה"ב בערים גדולות אתה רואה ערמות על ערמות של קבצנים שחיים ברחובות. נכון שיש אנשים אחרים במדינה הזו שקונים מכונית תוך 4 משכורות, אבל האם זה אומר שזה משנה משהו לערמות הקבצנים שקיימים שם?

אני מרחם על מי שחושב שרמת הפאר של המכונית שהוא יוכל להרשות לעצמו בחיים משנה משהו. לכו מפה - זו רק ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אחזור ואומר שלפי דעתי מי שיש לו אפשרות לרדת מהמדינה לטובת חיים שונים וטובים יותר. למה לא?

אין שום סיבה. אני רק אומר שצריך לקחת דברים בפרופורציה. מי שחושב שבחו"ל פורסים שטיח אדום לרגליו של צעיר חסר מקצוע/השכלה/ניסיון ואחרי שנה הוא יגור בבית מפואר עם טיוטה סקויה בחנייה פשוט ראה יותר מידי אמריקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס ושאר המפלגות הדתיות\חרדיות קיבלו את כוחן החזק מבחירות דמוקרטיות, והן מייצגות את חלקם היחסי של בוחריהם באוכלוסיה, פחות או יותר.

זוהי דמוקרטיה.

הן מיוצגות על ידי חלקן היחסי באוכלוסיה,

אבל הן לא תורמות את חלקן היחסי לעוגה, מבחינת עבודה, תשלום של מיסים, שירות בצבא, ועוד.

אז זה נחמד להגיד "היי אני מהווה 12% מהעם, תנו לי 12% מהתקציב",

אבל למה אותם 12% מהעם לא עושים כלום?

לא משרתים בצבא,

לא עובדים,

ולא כלום?

מצד אחד לא עושים כלום,

אבל מצד שני דואגים לבקש את חלקם היחסי..

דרך אגב,

בכל פעם שיש בחירות, עולה התופעה שחרדים מצביעים עם תעודות זהות של אנשים אחרים שמתו כבר.

וקשה מאד לזהות את זה.

תחשוב שאתה משגיח בקלפי, ומגיע אליך בן אדם לבוש כולו בשחור, ועם זקן,

והוא בא עם תעודת זהות של מישהו שנפטר, ושבתמונה שלו האיש לבוש כולו שחור, ועם זקן,

האם תוכל לזהות?

כך יוצא בעצם, שהם מקבלים מקום בכנסת, יותר מהמשקל האמיתי שלהם בעם :)

דרך אגב 2:

הם לא מקבלים את חלקם היחסי, הם מקבלים הרבה יותר.

את הסחטנות של החרדים הפרזיטים רואים בכל שנה כשיש את הדיון על תקציב המדינה.

ולראשי הממשלה אין ברירה אלא לתת את כל המיליארדים שהם מבקשים,

פשוט מהסיבה שהזכרתי קודם - הפירצה שיש בדמוקרטיה בה שני המפלגות הגדולות מקזזות אחת את השנייה,

והמיעוט הוא זה שמרויח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם משעשעת העבודה שאנשים שוכחים שארה"ב היא מדינה עצומה בה יש עוד מקומות חוץ מניו-יורק ומקליפורניה.

יש שם מדינות שלמות של שממה, של ערים מלאות rednecks ומדינות שפשטו את הרגל ואחוז האבטלה בהן הוא בסביבות ה 15% (כאשר בפועל, לפי כתבות בעיתון, כמעט בלתי אפשרי למצוא בהן עבודה).

^

מה זו האמירה הזו? ולכל היהודים יש אף גדול והם מוצצים דם - אי אפשר להבדיל בינהם.

לא נראה לי הגיוני שהם מקבלים יותר מושבים באופן מובהק בגלל הצבעות כפולות. יש לך סימוכין לכך ולא סתם עלילת דם?

אני לא אומר שזה מוצדק ואני לא אומר שזה טוב וכן הלאה (אני חילוני אדוק וגם הצבעתי שינוי בעבר). אני פשוט טוען שזה לא קשור ל"דמוקרטיה".

הבעיה היא שרוב העם מתנגד למצב הזה, אבל פוחד להצביע בקלפי באופן ראוי לצורך שינוי המצב הזה. העם שלנו טיפש.

חצי מהמדינה היא אנשים שמצביעים למפלגה שהמדיניות שלה הורסת להם את החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם משעשעת העבודה שאנשים שוכחים שארה"ב היא מדינה עצומה בה יש עוד מקומות חוץ מניו-יורק ומקליפורניה.

יש שם מדינות שלמות של שממה, של ערים מלאות rednecks ומדינות שפשטו את הרגל ואחוז האבטלה בהן הוא בסביבות ה 15% (כאשר בפועל, לפי כתבות בעיתון, כמעט בלתי אפשרי למצוא בהן עבודה).

כן ואני באחת מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב נמצאת במיתון.

לא חייבים להגר דווקא לארה"ב.

יש על כדור הארץ מלא מדינות,

ולא מעט מהן דוברות אנגלית, בגלל הקולוניאליזם הבריטי :)

כמו כן, מיתון, מסתיים אחרי כמה זמן.

מנגד, המיסים בארץ, והמצב עם החרדים הפרזיטים, לא הולך להשתנות באותה מהירות שהמיתון בארה"ב יסתיים.

כך שצריך לזכור גם את זה.

אפילו עם המיתון שיש עכשיו בארה"ב,

לטווח הארוך, היא בחירה יותר חכמה מאשר .

וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבישים בארץ לא מחרידים. אתה לא חי בכפר בזימבבואה. נהגים מטומטמים כן, אבל זה קשור לאופי לא להכשרה. גם אם היו מחייבים תלמידים ב-200 שיעורי נהיגה עדיין היו פרחחים מפגרים שקונים עונדה סיוויק שנת 93 ב-25,000 אלף ונוהגים בתנוחת חצי שכיבה עם סיגרייה.

גיל הרכב בארץ גבוה מאירופה, אבל מכאן ועד מדינת עולם שלישי יש דרך מאוד, מאוד ארוכה. חוץ מזה אף אחד לא מחייב אותך לקנות מאזדה 3 מהניילונים. זה שציבור בארץ קונה מכוניות משיקולים של פוזה זו בעיה של אותם רוכשים. אתה לא חייב ללכת עם העדר. למה שלא תקנה פיג'ו 107? זריז, חסכוני, אמין, בטיחותי וזול. ציון מכובד במבחני הריסוק. למה שלא תקנה מכונית משומשת בת 3 שנים ב-60,000 ש"ח? זה לא ישן וממש לא סובל מכל הבעיות שציינת.

אתה מתעלם מהמציאות אם זה מה שאתה חושב. להאשים את ה'פרחחים בסיוויק' זה סבבה. אבל הממשלה והמשטרה כבר שנים מאשימה בדיוק אותם ומגבירה את האכיפה והעונשים והמצלמות בצורה קיצונית, הכל בדיוק בשביל להלחם בפרחחים בסיוויק, ומי היה מאמין, לא חל שום שיפור במצב התאונות. ממש פלא :kopfpatsch:

ברגע שיבינו שתאונות זה לא רק בגלל הנהגים ויתחילו לתקצב את המאבק בתאונות בהתאם, מצבינו יהיה הרבה יותר טוב. כמובן שבלי נהגים אין תאונות. אבל יש עוד מספיק גורמים. וכן, חדש יכול להמנע מתאונה שרכב ישן לא יוכל להמנע ממנה. וזה עוד לפני שמדובר על ההבגדל בפגיעות כשכבר כן יש תאונה.

בצורה הכי פשוטה, ישירה וניתנת להוכחה: הורדת גיל הרכב הממוצע יוריד את התאונות, ויפחית את חומרת הפגיעה בתאונות שכן יתרחשו.

לגבי ה-107. זה מאד נחמד על הנייר, אבל קצת בעייתי אם יש לך ילדים למשל. או אם אתה צריך לעשות נסיעות ארוכות כמה פעמים בשבוע. האופציה השפויה למשפחה בארץ היא משומש, אין מה לעשות. כל עוד ככה נראים המחירים, זה המצב.

אגב, זה די מצחיק איך אתה מנסה לשכנע שלא כ"כ גרוע פה, אבל בעצם כל הטיעונים שלך מסתכמים ב'ישראלים זה חרא, לא יודעים לנהוג, עושים הכל בשביל פוזה, פרחחים'. האנשים זו הסיבה מספר אחת להשאר באיזהשהו מקום או לברוח ממנו, אם הישראלים כאלה חארות, מה כ"כ בוער לך להשאר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרחם על מי שחושב שרמת הפאר של המכונית שהוא יוכל להרשות לעצמו בחיים משנה משהו.

הכתבה לא באה להראות שבמדינה אחרת תוכל לקנות אוטו יותר טוב.

הכתבה באה להראות קצה קרחון מתופעה יותר גדולה, שבה בארץ אתה תעבוד קשה

(לא רק עבור אוטו, אלא גם עבור בית, עבור , ועבור מה לא).

בישראל אתה פשוט תצטרך לעבוד יותר, ולקבל רמת חיים נמוכה יותר.

ברוב המדינות המערביות(שבאמת מערביות, ולא כמו ישראל), לא תהיה כזה מסכן.

לא תצטרך משכנתא של 30 שנה בשביל לקנות דירה מסכנה בבניין ישן בקומה רביעית בלי מעלית חחחח

מבין?

זה לא "שיט, שם הייתי קונה אוטו יותר טוב!"

אלא זה "שיט, אני הולך להיות מסכן, כי אני הולך לממן משפחות שלמות של אנשים שלא עובדים, שהכסף עבורם צריך להגיע מאיפהשהו".

כמעט כל דבר שתקנה בחיים לך, בישראל, תשלם יותר. הרבה יותר.

מבין ת'בעיה?

בישראל, גם אם אתה רוצה לקנות אוטו פשוט קטן ונחמד, אתה תשלם עליו 10% מס קנייה.

דרך אגב,

מזדה 3, זה לא מכונית פאר.

בכל מדינה נורמלית זו נחשבת מכונית סטודנטים.

בישראל, הי-טקיסטים נוסעים במכונית כזו, ומשלמים עליה הרבה.

גם כ-3 אלף שיורד להם מהברוטו,

וגם כשווי מס של 2800שח, שעוד יותר מוריד להם את המשכורת.

(מה שהיה יכולללכתלמשל לקניית דירה וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם רמת החשיבה שלי מסתבר שאני מבין בחיים *קצת* יותר ממך. אם היית באמת רציני לגבי הגירה לא היית פותח דיון פרובוקציה ומאשים את כל העולם בכישלונות האישיים שלך. אני מוכן להתערב שגם עוד עשר שנים תחייה בארץ ותעשה פרובוקציות באיזה פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...