אם מישהו פה שקל פעם לעבור למדינה אחרת, ממליץ לו לקרוא את הכתבה הבאה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם מישהו פה שקל פעם לעבור למדינה אחרת, ממליץ לו לקרוא את הכתבה הבאה

card

Recommended Posts

ציונות לא אומר שקבוצה אחת של אנשים, צריכה לממן קבוצה שנייה של אנשים עצלנים שחיים כפרזיטים.

וציונות לא אומר שקבוצה אחת צריכה לשרת בצבא ואפילו לההרג שם, בזמן שהקבוצה השנייה פחדנית ועצלנית וטוענת שהיא "לומדת תורה" ולכן לא יכולה לתת את חלקה.

וציונות לא אומרת שבן אדם צריך לעבוד 30 שנה בשביל פאקינג דירה פשוטה.

לא ארמון, דירה פשוטה.

לא הגיוני שבן אדם יעבוד פי 4 בישראל בשביל דירה, כשברוב המדינות המערביות בעולם עובדים רבע מהזמן שהוא עובד בשביל להשיג דירה.

אם זו המשמעות של ציונות, אז אתה מוזמן להמשיך אותה בעצמך, ועל חשבונך ועל חשבון ילדיך.

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובזה הסגרת את עצמך^^

:lol: :lol:

בשביל זה לאחרונה הרבה ישראלים מהגרים דווקא לקנדה.

בקנדה אין את הבעיה הרפואית כמו שיש בארה"ב,

אלא מצב הרפואה שם יותר טוב מאשר אצלנו אפילו.

קנדה מדינה מאד סוציאלית, והיא מצליחה לעשות את זה בלי לקחת מאנשים את רוב המשכורת כמיסים.

חבר, מערכת הבריאות בישראל, למרות הבלאגן בבתי החולים היא עדיין מהטובות בעולם, בטח ובטח שיותר טובה מקנדה.

אני מעדיף לשכב במסדרון או בחדר האוכל, אבל שבסוף יצליחו לרפא אותי.

מה גם שפה בארץ כל דביל עם חום ונזלת הולך למיון ואחרי זה מתפלאים שחדרי המיון מפוצצים.

אנשים מנצלים את טיב מערכת הבריאות שלנו.

מעבר לכך, רמת הרופאים המומחים בארץ היא מהגבוהות, אנשים מכל העולם מגיעים לכאן לטיפולים וניתוחים.

כמו כן, שכחת שלאף אחד בעולם לא איכפת מקנדה, לעומת שמוקפת אויבים.

נ

במקרה יש לי אזרחות לארה"ב,

ודרך אמא אני מוציא אזרחות לאירופה.

אני דיי מכוסה =]

נו, אז אתה מסודר. תסע לארה"ב ותעבוד כקופאית/מתדלק ותהיה מבסוט מהחיים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה לאחרונה הרבה ישראלים מהגרים דווקא לקנדה.

בקנדה אין את הבעיה הרפואית כמו שיש בארה"ב,

אלא מצב הרפואה שם יותר טוב מאשר אצלנו אפילו.

קנדה מדינה מאד סוציאלית, והיא מצליחה לעשות את זה בלי לקחת מאנשים את רוב המשכורת כמיסים.

אני שוקל ברצינות את האופציה הקנדית אבל אני חייב לתת כמה הערות --

ראשית - ההשוואה לא הוגנת, קנדה משופעת במחצבים ומאז 1812 לא הייתה מלחמה על שטחה (אם כי קנדה שלחה צבאות לעימותים צבאיים מאז).

שנית - מערכת הבריאות בישראל עדיפה, הזמינות של רופא בישראל גבוה בהרבה, העלות נמוכה משמעותית.

שלישית - קנדה לא לוקחת הרבה מיסים והיא מדינה מאוד סוציאליסטית (יחסית) - אבל כאמור הוצאות ביטחון+משאבי טבע ובנוסף הגרעון של ממשלת קנדה גדול משמעותית מזה של - יש על כך הרבה ביקורת שם.

רביעית - בקנדה יש עליה משמעותית במחירי הנדל"ן לאחרונה - המילה "בועה" בהחלט הוזכרה בהקשר זה. לציין שזה לא גרוע כמו בישראל - בטח לא בהשוואה למכורות הממוצעות שם.

חמישית - הקנדים מרוויחים טוב וחיים טוב, אפילו טוב מאוד. אולם יש שם בעיה רצינית של הרבה מאוד אנשים שלא מכוסים פנסיונית, מה שעלול להתפוצץ להם בפנים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכל פה כזה גרוע אתה מוזמן להתעופף מפה. איזה סוג של אדם אתה - אגואיסט ואגוצנטרי, חומרני וחסר ערכים. אני מבטיח לך דבר אחד - לא תהיה מאושר בשום מקום כי אתה לא יודע להיות מאושר, זה עניין של אופי. אתה מאלה שחיים את חצי הכוס הריקה. כל הזמן רע להם... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכל פה כזה גרוע אתה מוזמן להתעופף מפה.

אבל אתה נשמע בן אדם גס.

זה שבן אדם מעלה נושא שהוא בעיה קריטית במדינה שאנחנו גרים בה,

לא אומר שאתה צריך לדבר כמו בהמה.

ואכן, אני את חישוביי עשיתי, והיום אני עומל על השגת המטרה.

תודה שאתה מאשר לי..

הרי, לא הייתי יכול להמשיך בלעדיך..

איזה סוג של אדם אתה - אגואיסט ואגוצנטרי

אני אגואיסט ואגוצנטרי?

אני שירתתי בצבא כשקבוצה אחרת של אנשים לא משרתת בצבא בגלל שהם צריכים "להתפלל",

אני עובד ומשלם הרבה מיסים, בזמן שקבוצה אחרת לא עובדת, לא משלמת מיסים, ואף מקבלת קצבאות,

אני עולה על מדים פעם בשנה, והולך למילואים, בזמן שהקבוצה האחרת מקבלת אבטחת הכנסה(מהמיסים שאנחנו משלמים.. לא הם),

אני אצטרך לעבוד 30 שנה כדי לשלם משכנתא, בזמן שהם מקבלים דירות בהתנחלויות, במחיר מסובסד מהמדינה,

ואני אגואיסט ואגוצנטרי?

או שאתה ממש לא חכם, או שאתה פשוט פולט דברים בלי לחשוב.

אנא, נסה לחשוב לפני שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שירתתי בצבא כשקבוצה אחרת של אנשים לא משרתת בצבא בגלל שהם צריכים "להתפלל",

אני עובד ומשלם הרבה מיסים, בזמן שקבוצה אחרת לא עובדת, לא משלמת מיסים, ואף מקבלת קצבאות,

אני עולה על מדים פעם בשנה, והולך למילואים, בזמן שהקבוצה האחרת מקבלת אבטחת הכנסה(מהמיסים שאנחנו משלמים.. לא הם),

אני אצטרך לעבוד 30 שנה כדי לשלם משכנתא, בזמן שהם מקבלים דירות בהתנחלויות, במחיר מסובסד מהמדינה,

ואני אגואיסט ואגוצנטרי?

או שאתה ממש לא חכם, או שאתה פשוט פולט דברים בלי לחשוב.

אנא, נסה לחשוב לפני שאתה כותב.

מה זה "קבוצה אחרת"? בפעם האחרונה שבדקתי כל תושב זכאי לקצבאות ילדים והבטחת הכנסה אם הוא עומד בקריטריונים של הביטוח הלאומי. כל תושב שמרוויח מתחת ל-5,000 לא משלם מיסים למעט כמה גרושים ביטוח לאומי

אני לא אומר שהמצב טוב, אבל להאשים קבוצה קטנה בכל הבעיות במדינה זה פשוט בורות וגזענות. עם כל הכבוד אתה ממש לא נשמע כמו אקדמאי בהייטק. מקסימום ילד מתוסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מסכים עם הדיעה של card, אני לא חושב שזה הזמן הכי בטוח לעבור למדינה אחרת.

קנדה ואוסטרליה זה יפה מאוד ונחמד, אבל בימינו שלנו אף מדינה לא מבוטחת ממשבר כלכלי פתאומי, דבר שפחות סביר שיקרה בישראל.

עם זאת, אני גם לא מוכן לזרוק 3\4 משכורת בחודש על מיסים ואני ממש, אבל ממש לא רוצה שהילדים שלי יקבלו את החינוך הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי מסודר כאן, נולדתי בארה"ב, יש לי אזרחות, בלי בעיות אני קופץ לשם, חוזר משם, מטייל לי בעולם (עדיף לוותר על אירן ;))

ויש שם אפשרות שבן אדם אחר עם רישיון יוכל ללמד אותך, הוא לא צריך להיות מורה, אז אבא שלי ילמד אותי. הכי סבבה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...