Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 171 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אחלה בטה ! נכון יש גליצ'ים אבל עדיין מאוד מהנה. רק חבל שזה מפה אחת .. לא ממש רואים מזה BF מהמפה הזאת, אין רכבים אין כלום ..

אבל עדיין כיף

מה זה כיף אטרקציה! אתה אוהב למות מהר ולהרוג מהר ולא לשרוד אפילו שנייה אחת? מה הקטע? מה הכיף בזה? המשחק גרוע בגלל הדמג' הגבוה אין טעם לשחק בכלל, יצאתי מהמשחק אחרי 3 משחקים.. זה עד כדי כך גרוע,זה לא מזמין לשחק בכלל. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם פשוט צריכים לאזן את הנשקים (חלק חזקים מידי וחלק חלשים מידי), לשפר את הזיהוי פגיעה, למקם מחדש את ה HIT BOX ולנסות להוריד את ההפשעה של הפינג. זה דברים שלא אמורים להיות קשים במיוחד, במשחקים אחרים שפרו את הדברים האלה בעבר בזמן קצר יחסית (לא משחקים של DICE).

לדעתי זה טוב שחיזקו את הנשקים, ב BC2 זה היה נוראי, 30 כדורים בשביל להרוג מישהו. הם צריכים ללכת על 3-5 בהתאם למרחק ואיזור הפגיעה.

רק לשם השוואה, אני עם LMG, גדול וחזק, פוגע במישהו פעמיים ויש לו 100% חיים, פוגע בו 4-5 ויש לו 25-45%, רק כי זה רושם את הפגיעות, רק מראה לי Xים על המסך...

נ.ב.

מצאתי מיקרופון, רק צריך לבדוק שהוא עובד כמו שצריך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש VGAMES.

אבל זה לא כזה משנה, רוב הישראלים משחקים מגעיל, יש את אותם לאגים ואותן בעיות שיש בשרתים של אירופה ובאירופה יש הרבה יותר שרתים ומקומות פנויים.

הרגע שיחקתי בשרת של VGAMES, ניסיתי עם רובה צלפים, 2 פגיעות במישהו והוא לא מת, מסתובב והורג אותי עם Mשקרכלשהו, זה ממש מפריע לשחק הדברים הקטנים האלה. אם זה היה שרת עם פינג גבוה הייתי מבין אבל זה שרת שממוקם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיין אותם לפי פינג ושרתים ישראליים יהיו ראשונים, אבל אני מסכים שמזעזע לשחק שם. אז עדיף כבר באירופה. שרתים בריטיים, גרמניים או הולנדיים נותנים פינג יחסית טוב ומשחק יותר מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון כרגע יש בעיקר מפת RUSH, כשיש לך A ו B בצבע כחול, סימן שאתה צריך להגן עליהם, הקבוצה שנגדך תנסה להטמין פצצה, ואם היא תצליח תצטרף לנטרל, במידה ולא תצליח הנקודה A/B תתפוצץ וכאשר גם A וגם B יתפוצצו עוברים לאיזור אחר וכך עד שלקבוצה המתקיפה יגמרו הכרטיסים (כשאתה מגן והורג מישהו מהקבוצה היריבה יורד להם כרטיס, מתוך 100 סה"כ, אם החאיה לחייל תוקף שנהרג הכרטיס חוזר, אם מפוצצים שני נקודות ועוברים איזור התוקפים מקבלים מספר כרטיסים בשביל להמשיך הלאה) ואם הקבוצה התוקפת תשמיד את שני הנקודות האחרונות - הפסדתם.

כשאתה מתקיף, A ו B יהיו בצבע אדום, תצטרף להטמין פצצה ע"י שתעמוד בצמוד לאחת מהמקומות שיש להטמין בהם וללחוץ E ארוך, יופיע מד עגול שיראה לך עוד כמה זמן אתה צריך ללחוץ E, אתה תקבל נקודות על ההטמנה (וגם על ניטרול) ובמידה והפצצה תתפוצץ תקבל עוד נקודות, פיצצת שני מטרות? יופי, ממשיכים לאיזור הבא וכך על מנת לנצח להשמיד הכל.

במצב השני, הלא הוא Conquest , יש איזורים שצריך לכבוש אותם ע"י כך שתעמוד ברדיוס מסוים מהדגל, ברגע שלקבוצה שלך יש נניח 2 מתוך שלושה איזורים כבושים, הכרטיסים של הקבוצה שלך ירדו לאט יותר מאשר של הקבוצה היריבה ובעצם הראשונה שמגיעה ל0 כרטיסים מפסידה.

אם פיספסתי משהו או טעיתי, נא לתקן.

האמת שרציתי שמישהו ישחק יחד איתי ותוך כדי יסביר לי מה עושים, אבל גם מה שכתבת פה מאוד מאוד עזר לי, תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HuGeMouTh

''מומחה'' למשחקים או לא, אתה ממש מספים פה את כל העמודים בבכי האישי שלך

אני נהנה מהמשחק וכל הזמן שאני משחק אני נהנה ללא קריסות/לאגים או כל דבר כזה.

מה שמציק לי זה הBLOG וקצת הDMG

אבל היי כנראה שאף אחד פה לא שיחק משחק שצריך קצת SKILL בשביל לנצח שנקרא CS ושם המצב קצת יותר קשה מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש לא בוכה, הוא רק מציג באגים נפוצים שקורים לו ואני לגמרי מסכים איתו. אתה מדבר על סקיל אבל במשחק הזה אני רואה כל כך הרבה פחות סקיל מזה שדרוש בשביל לשלוט במשחק COD או UT3 למשל. כל מה שאני רואה זה randomness של כל דבר אפשרי, הכל random.

בואו ואגלה לכם סוד, כשיצרנית משחקים פותחת ביטא לכולם חודש לפני השקת המשחק, הוא אמור להיות ברמת גימור מאוד גבוהה עד שלמה כדיי שאנשים יוכלו לקחת איתם את החוייה ואת הארנק ולרכוש את המשחק המלא. מה שמקבלים פה הוא קטסטרופה קולוסאלית של באגים ומוזרויות.

אני שמח ששיחקתי בביטא רק כדיי להבין שאת המשחק המלא אני לא אקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש לא בוכה, הוא רק מציג באגים נפוצים שקורים לו ואני לגמרי מסכים איתו. אתה מדבר על סקיל אבל במשחק הזה אני רואה כל כך הרבה פחות סקיל מזה שדרוש בשביל לשלוט במשחק COD או UT3 למשל. כל מה שאני רואה זה randomness של כל דבר אפשרי, הכל random.

בואו ואגלה לכם סוד, כשיצרנית משחקים פותחת ביטא לכולם חודש לפני השקת המשחק, הוא אמור להיות ברמת גימור מאוד גבוהה עד שלמה כדיי שאנשים יוכלו לקחת איתם את החוייה ואת הארנק ולרכוש את המשחק המלא. מה שמקבלים פה הוא קטסטרופה קולוסאלית של באגים ומוזרויות.

אני שמח ששיחקתי בביטא רק כדיי להבין שאת המשחק המלא אני לא אקנה

לא יכלתי להסכים יותר. לא מבין את האנשים שאומרים "זה בטא זה בסדר" וכל שאר החרא. עוד פחות מחודש המשחק יוצא, הם לא יתקנו את כל זה. הם צריכים לשלוח כבר בעוד שבוע את כל העותקים לחנויות. תפסיקו לחיות בסרט שהגרסא המלאה תהיה מתוקנת, BC2 היה במצב נוראי כשהוא יוצא וכך גם BF3 יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...