Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 170 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

[בכי]זה פשוט מדהים. אני משחק כמה דקות עם 560Ti והמשחק קופא וקורס לאחר כמה שניות לדסקטופ. אני לא מאמין שאני צריך לשים 4870 מסכן ששוכב לי כאן בשביל להצליח לשחק בזה.[\בכי]

יאפ, קורה לי אותו דבר עם אותו כרטיס מלא פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חרא של משחק, הרבה זמן לא התעצבנתי ככה בגלל משחק מחשב !!!

מלא קאמפרים!! עד שאני מצליח להפתיע מישהו אני נכנס חצי באדמה !!!!!

מלא גליצים עם הכוונת, בקושי מצליח לכוון.

ובקושי רואים את האנשים !!!

חוץ מהסאונד שמאוד אהבתי, כל השאר מגעיל

בקיצור לא שווה שקל

אגב, קרה לי גם שהמשחק קפא (הסאונד נתקע)

והייתי חייב לעשות הפעלה מחדש למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים המושלמים ששיחקתי בחיי

ולא שיחקתי בהרבה !

אהבתי את התנועתיות, שטף המשחק, התגובתיות, הבאלאנס, הכל !!!

את המשחק החלטתי שאני קונה מזמן

היום החלטתי שאני קונה מחשב חדש בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :s05: :s07:

אלוהים ישמור איתכם לאיזה שרת נכנסתם, פינג גבוה, חרא שחקנים, קבוצה שלא עוזרת. על ההתחלה היה לי DC ועד שנכנסתי הייתי ב SQUAD אחד שכולם בו AFK או קמפרים, כל פעם הייתי צריך לרוץ את כל המפה >:(

אני יורה למישהו 3 פעמים בראש ובסוף עוד יש לו 100% חיים והוא הורג אותי :facepalm:

אפילו דבר פשוט כמו לעשות שאם הפצצה עובדת הקבוצה לא נפסלת הם לא הצליחו לעשות, כתבו שיעשו והשאירו את זה ככה חרא אבל כן עשו שאם הפעילו פצצה היא לא תתפוצץ בזמן שמישהו מנסה לעצור אותה.

משחק עלוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא גרועה יותר מהאלפא, אני חושב שאני לא קונה את המשחק בכלל ברצינות.יש באג שמאפשר לקליעים לעבור דרך הסלע שאמורה לספק מגן קובר ואפילו שהייתי מוחבא ממש ממש טוב מאחורי הסלע האוייב הצליח להרוג אותי! אם אי אפשר אפילו לשרוד מאחורי סלע אז מה נשאר! המשחק ממש שבור מה שנקרא וזה תסכל אותי כל כך שיצאתי מהמשחק ללא רצון נוסף בכלל של להכנס למשחק ולשחק

ושיחקתי ב BC2 - משחקיות הרבה יותר טובה. בBC2 הדמג' הרבה יותר טוב מBF3 זה ממש מוגזם ולא אמין בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו רוצה לעזור לנוב שאף פעם לא שיחק בבטאלפילד? רצוי עם מיקרופון

אני רוצה להבין מה בעצם צריך לעשות חוץ מלהרוג..

מי בא לו שיכתוב כאן ונדבר כבר בהודעות פרטיות

בעקרון כרגע יש בעיקר מפת RUSH, כשיש לך A ו B בצבע כחול, סימן שאתה צריך להגן עליהם, הקבוצה שנגדך תנסה להטמין פצצה, ואם היא תצליח תצטרף לנטרל, במידה ולא תצליח הנקודה A/B תתפוצץ וכאשר גם A וגם B יתפוצצו עוברים לאיזור אחר וכך עד שלקבוצה המתקיפה יגמרו הכרטיסים (כשאתה מגן והורג מישהו מהקבוצה היריבה יורד להם כרטיס, מתוך 100 סה"כ, אם החאיה לחייל תוקף שנהרג הכרטיס חוזר, אם מפוצצים שני נקודות ועוברים איזור התוקפים מקבלים מספר כרטיסים בשביל להמשיך הלאה) ואם הקבוצה התוקפת תשמיד את שני הנקודות האחרונות - הפסדתם.

כשאתה מתקיף, A ו B יהיו בצבע אדום, תצטרף להטמין פצצה ע"י שתעמוד בצמוד לאחת מהמקומות שיש להטמין בהם וללחוץ E ארוך, יופיע מד עגול שיראה לך עוד כמה זמן אתה צריך ללחוץ E, אתה תקבל נקודות על ההטמנה (וגם על ניטרול) ובמידה והפצצה תתפוצץ תקבל עוד נקודות, פיצצת שני מטרות? יופי, ממשיכים לאיזור הבא וכך על מנת לנצח להשמיד הכל.

במצב השני, הלא הוא Conquest , יש איזורים שצריך לכבוש אותם ע"י כך שתעמוד ברדיוס מסוים מהדגל, ברגע שלקבוצה שלך יש נניח 2 מתוך שלושה איזורים כבושים, הכרטיסים של הקבוצה שלך ירדו לאט יותר מאשר של הקבוצה היריבה ובעצם הראשונה שמגיעה ל0 כרטיסים מפסידה.

אם פיספסתי משהו או טעיתי, נא לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :s05: :s07:

אלוהים ישמור איתכם לאיזה שרת נכנסתם, פינג גבוה, חרא שחקנים, קבוצה שלא עוזרת. על ההתחלה היה לי DC ועד שנכנסתי הייתי ב SQUAD אחד שכולם בו AFK או קמפרים, כל פעם הייתי צריך לרוץ את כל המפה >:(

אני יורה למישהו 3 פעמים בראש ובסוף עוד יש לו 100% חיים והוא הורג אותי :facepalm:

אפילו דבר פשוט כמו לעשות שאם הפצצה עובדת הקבוצה לא נפסלת הם לא הצליחו לעשות, כתבו שיעשו והשאירו את זה ככה חרא אבל כן עשו שאם הפעילו פצצה היא לא תתפוצץ בזמן שמישהו מנסה לעצור אותה.

משחק עלוב...

:D:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להוסיף אותי: Smi1ey.

ולעזאזל איך אני נכנס לקריספאן בורדר? (כל הזמן השרתים מלאים!)

ומה היא הסיסמא העדכנית?

shoppingcartsareagoodride

ומה שבאת הכי מפריע בבטא זה ה PING \ DELAY שהורגים מישהו זה כלל לא מתייחס וגם הגליצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...