Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק העניין, הרעיון הוא לחכות לביקורות ולראות קצת גיימפליי ולשמוע על בעיות בתקווה שאין, ורק לאחר מכן, מספר ימים עד שבועיים אחרי יציאת המשחק לרכוש אותו בלב שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הבאגים של BC2 אני לא מפחד משום דבר! רק תביאו לי מחיר סביר ואני קונה! :lol:

מצדי שהכוונת תהיה בפינה הימנית עליונה במסך ... אתה ראית את הגרפיקה של המשחק הזה ??!!!!?!?!?!?!?!?!

באגים שמאגים תביאו לי BF3!

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Video interview with 3 producer

In the video, Bach explains how 3 isn’t just gunning for , but trying to take the next step, the step beyond that. Bach makes an interesting point in DICE trying to look at their own vision rather than looking at what the competitor is doing.

“If you start looking too much at everyone else, you kind of start building what everyone else is building, and we don’t want that, we want to create a great experience, based on our own values, and vision, rather than looking at different market groups.”

This is exactly the kind of words we want to hear from DICE — that they’re not just trying to do what everyone else is doing, but are still sticking to their own vision and roots. We’ll know a lot more once 3 is fully revealed at next month.

IGN posted an interesting video interview with DICE and Battlefield 3 producer Patrick Bach, whom we’ve seen a lot of these days, giving interviews left and right.

New Battlefield 3 interview talks consoles

http://bf3blog.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה היה תקף לפרה-אורדר.

יכול מאוד להיות ש EA תנסה השנה לצבור כמה שיותר הזמנות למשחק ולהוסיף לפרה-אורדר של BF3

גישה לביטא.

אני חושב שהרבה פה היו משלמים איזה 5$ בשביל לנסות את הביטא, לא?

חבל שהחכמולוגים שם לא חושבים על על הכיוון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה היה תקף לפרה-אורדר.

יכול מאוד להיות ש EA תנסה השנה לצבור כמה שיותר הזמנות למשחק ולהוסיף לפרה-אורדר של BF3

גישה לביטא.

אני חושב שהרבה פה היו משלמים איזה 5$ בשביל לנסות את הביטא, לא?

חבל שהחכמולוגים שם לא חושבים על על הכיוון הזה

אתה מסתכל על הכיוון הלא נכון,צריך כמה שיותר אנשים שישחקו ב-BETA ויתנו פידבק על הבאגים,כדי שהמשחק המלא יהיה שחיק ולא יצטרך פאטץ על היום הראשון. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...