Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

לא מבין את הקטע של להקצין עם קללות וצעקות של מילים גסות.

לא מתחסד או משהו אבל באיזשהו שלב זה יכול להעיק.

מה גם שממתי חיילים בקרב אמיתי שואגים רק קללות?

אני רק מקווה שתהיה אפשרות לעשות לזה מיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/05/23/pwp.aspx##

מה תגידו על זה? כל כך לא אהבתי מה ש EA עשו עם MOH כאשר היו כל מיני גרסאות של LIMITED EDITION וכל אחד מהם קיבלה איזשהו אקסקלוסיבי. כאן הם שוב עושים את זה. במקרה של MOH הם פחדו מ COD ורצו לשריין כמה שיותר הזמנות לפני השקה. מה עכשיו?

ראבק, תעשו כמו ב BC 2. הזמנה מוקדמת נתנה רק גישה מוקדמת לנשקים וחבילות שום דבר אקסקלוסיבי! האם הם לא מבינים שזה גורם למשחק להיות לא מאוזן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/05/23/pwp.aspx##

מה תגידו על זה? כל כך לא אהבתי מה ש EA עשו עם MOH כאשר היו כל מיני גרסאות של LIMITED EDITION וכל אחד מהם קיבלה איזשהו אקסקלוסיבי. כאן הם שוב עושים את זה. במקרה של MOH הם פחדו מ COD ורצו לשריין כמה שיותר הזמנות לפני השקה. מה עכשיו?

ראבק, תעשו כמו ב BC 2. הזמנה מוקדמת נתנה רק גישה מוקדמת לנשקים וחבילות שום דבר אקסקלוסיבי! האם הם לא מבינים שזה גורם למשחק להיות לא מאוזן!

התוספים לא נראים לי כאלו שוס, ה-DAO12 לפי מה שאני מבין זה רק גישה מוקדמת. מה שאתה מקבל בתכלס זה רק את ה-Type88.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל נשק אקסקלוסיבי אחד TYPE-88, מוד לנשק ותחמושת. הכל פתוח רק לאלה שמזמינים.

איו לי שום בעיה כאשר הם עושים דברים כאלה ב SINGLE PLAYER כמו MASS EFFECT או DRAGON AGE, אבל במשחק כמו . אף אחד לא אמור לקבל שום , תחמושת או מוד לנשק אקסקלוסיבי. זה הורס את כל האיזון. אם למישהו יש יותר טוב רק מכיוון שהוא קנה לפניך או יש לו יותר כסף לקנות כל מני חבילות שיפור זה פשות הורס את כל הרעיון של משחקי און-ליין - שלכולם יש אותם נשקים ורק מי שטוב יותר מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מקווה שאתה לא מפריז בהערכה של השפעתה של קהיליית השחקנים על DICE. עד עכשיו היו רק תקדימים שהיו קשורים לנשקים פתוחים לכולם וDICE עשתה איזון בהם לפי המלצות של רוב השחקנים. כאשר מדובר על נשק אקסקלוסיבי אני לא חושב שזה יהיה כל כך קל. כי אם הם עושים אותו כמו כל הנשקים אחרים, אחרי PATCH נגיד, אז בפעם הבא אף אחד לא יקנה שום LIMITED EDITION או LIMITED כי הוא ידע שאחרי PATCH אחד הוא יעבד הכול ו EA רוצים לעודד אנשים לעשות PRE-ORDER.

דבר שני, אני בכלל שונה את המדיניות הזאת. מחירה של נשקים, וPOWER UPS במשחק ONLINE תחרותי זה פשוט לא נכון! לכולם צריכה להיות גישה לאותם נשקים. שום דבר אקסקלוסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי BF 2 Deluxe Edition, שכלל את Special Forces. לכן אני לא יודע איך זה לאנשים שלא היה להם את ה ADD-ON הזה מהתחלה? אתה בטוח שנשקים של SPEC OP היו אקסקלוסיביים. הייתה לי הרגשה שכל המדיקים ב BF 2 שיחקו רק עם G-36 שזה היה מ Special Forces, רק אני פתחתי אותו מוקדם, אבל אחרים גם יכלו לפתוח אותו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע הם היו אקסלוסיבים, אבל היה קטע שאם נתת למישהו עם Special Forces לשחק עם החשבון שלך, החשבון היה מקבל גישה לנשקים. אגב למי שהיה Special Forces קיבל גם 2 אנלוקים בכל רמה במקום 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צודק! שכחתי את זה בכלל. אולי אתה צודק ואני סתם מתבכיין! פשוט אני מחכה למשחק הזה כבר הרבה זמן ואני מרגיש גואל נפש מכל הטריקים ש EA עושה על מנת לחלוב לקוחות אפילו יותר. ב BC 2 היה לנו DLC שבעצם היו רק סקינים חדשים, אך כאן מדובר בDLC שנותנת לך נשקים, תחמושת מיוחדת ו מוד לרובה צלפים. אם תקרא תגובות של אנשים מתחת למידע הזאת בבלוג של EA שהבאתי כאן קישור, אז בערך 90% היו נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...