Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

כולכם מתווכחים על קופונים/שמופונים, בסופו של דבר כולכם תקנו מארקדיה דרך קנייה קבוצתית שיעשה סימון. :lol: :lol:

כי מי שקונה וירטואלית משחק זה העלבה לכותר המשחק.

BF קונים בקופסא, עם הריחות שבאים איתו וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי מי שקונה וירטואלית משחק זה העלבה לכותר המשחק.

מה זה קשור?

זה פשוט עניין של נוחות.

במקום לשמור ולהערים דיסקים, הכל נשמר באיזשהו חשבון וירטואלי וממתין להורדה והתקנה בכל זמן ומקום.

חוץ מזה, כותר המשחק מקבל מספיק כבוד עם 60 הדולר שאני משלם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשמור ולהערים דיסקים, הכל נשמר באיזשהו חשבון וירטואלי וממתין להורדה והתקנה בכל זמן ומקום.

אין הגבלת זמן על התקנה מהרשת דרך EADM? כי שמעתי שדרך יש הגבלה של שנה אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת השערה:

ראיתי באתר של המשחק סרט של 12 דקות משחק. בסוף הסרט רעידת אדמה ממוטטת כמה בניינים והורסת את העיר כליל, זה אומר שבמשחק יהיה אפשר להרוס מבנים שלמים כמו בניינים וממש למוטט אותם? (אני יודע שב- BFBC2 אפשר להרוס מבנים קטנים אבל בניין שלם זה דבר אחר!).

אם כן אז יש לנו כאן את אחד המנועים הגרפיים המרשימים ביותר שנוצרו אי פעם :o !! ואני יהיה הראשון לקנות את המשחק :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שתוכל להרוס ככה כל בניין (במיוחד ב-MP). לדעתי זה היה אירוע מתוסרט מראש ב-SP.

לצערי אתה כנראה צודק.

גם ב-BC וב-BC2 אמרו שיש מנוע הרס של בניינים וזה היה בולשיט, ברגע שבניין סופג מספיק נזק הוא קורס לפי אנימציה ולא פיזיקלית. ולכן הבניינים קורסים תמיד באותו אופן. אני זוכר גם ב-HL2 אמרו שעץ ישבר איפה שתירה בו ולא במקום קבוע מראש, גם זה היה בולשיט.

בנתיים במשחקים היחידים שהבטיחו וקיימו מנוע הרס היה Red Faction (ספציפית גארילה) וקריסיס הראשון. ועוד בגארילה היו באגים במנוע אתה רואה בניין עומד על חצי קורה בעובי סנטימטר. ובקריסיס לא היה מנוע הרס במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה יותר בולשיט מחוסר הבנה של הציבור. אני לא זוכר שאמרו שב-BF3 (או ב-BC2) כל בניין יהיה הריס לחלוטין, אמרו שהנזק מרונדר בזמן אמת (ולפי מה שראיתי הטענה הזאת נכונה, איפה שתירה פגז על קיר ב-BC2 שם יהיה החור), זה לא אומר שיש יותר מאנימציה אחת או דרך כלשהי להרוס בניין כליל. זה טריק שיווקי, פחות או יותר כמו שעל מיונז כתוב "אמיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...