רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 72 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

^^^^^^ נו, אמרתי או לא אמרתי?

עד מתי "חוקרי" מתפרת ישראל ימשיכו לתפור תיקים לחפים מפשע??????

קצת מכות....הא...........

הוא ואחיו חסיב ריצו בשנת 2005 שמונה חודשי מאסר, אחרי שתקפו מעקלים שהגיעו לביתם מטעם המועצה המקומית אעבלין.

אב המשפחה ובניו איימו אז על המעקלים, וכשאלה חזרו עם תגבורת - תקפו אותם האחים, וגם האב הצטרף לקטטה.

מפרוטוקול המשפט שנערך אז לחוסיין עולה כי הוא דקר את אחד המעקלים בידו בסכין,

וכי אחיו הטיח אבן בחזהו של המעקל. המעקל השני נדקר אף הוא, והוכה בעודו שרוע על הרצפה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4535770,00.html

בכל מקרה אינני מבין את ערך ההודאה ואת הצורך בה.

המשטרה טוענת שהרצח בוצע במונית ושהנאשם שטף אותה לאחר רצח.

אף שטיפה שבעולם לא תעלים שרידים של דם מאותה המונית.

לוקחים את המונית, מפרקים אותה, ואם הרצח בוצע בה, אז ימצאו שרידי דם של הנרצחת.

מעניין אם המשטרה ביצעה את הפעולה המתבקשת הזו.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מכיר את כל השקרים האלה, אל תנסה למכור לי אותם.... כתבות דומות יש בתקשורת גם נגד רומן זדורוב.

אין למשטרה **שום בדל ראיה נגדו** מעבר ל"הודאה ושיחזור" שהם הוציאו ממנו תוך כמה ימים. שום ראיה. כלום.

מתפרת במיטבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שאני אגיד לך? כן, המשטרה והפרקליטות משקרות, מזייפות ראיות בפוטושופ, ומעידות עדויות שקר (בכוונה תחילה) בבית המשפט. הסרטון הנ"ל זאת רק דוגמה אחת מתוך רבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לך על מקרים כלשהם מהעשור האחרון בהם שוטרים\אנשי פרקליטות הועמדו לדין באשמת שיבוש הליכי משפט, בידוי ראיות או עדות שקר (הכוונה היא למעשים שנעשו במסגרת תפקידם ביחס לנאשמים מהציבור הרחב, לא בהיותם נאשמים עצמם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לך על מקרים כלשהם מהעשור האחרון בהם שוטרים\אנשי פרקליטות הועמדו לדין באשמת שיבוש הליכי משפט, בידוי ראיות או עדות שקר (הכוונה היא למעשים שנעשו במסגרת תפקידם ביחס לנאשמים מהציבור הרחב, לא בהיותם נאשמים עצמם)?

אין דבר כזה.

זה לא קורה גם כאשר בית המשפט קובע בפסק הדין שהשוטרים עברו עבירות פליליות

כמו אלימות, עדות שקר, תיאום עדויות, וכדומה.

אפילו קביעת בית המשפט איננה עושה רושם על העבריינים במדים ובגלימות.

יש בעיה נוספת, גם שופטים לא מעטים עבירות פלילות ואתיות מבלי שיועמדו לדין.

אז מי ישמור על השומרים של השומרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לשאלה שלך במשפט האחרון של הסרטון הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כלומר המשטרה והפרקליטות ממשיכה להפיץ "עדויות" שיכולות להיות בסבירות גבוהה מאוד (לא אני יצרתי את המוניטין הזה של המשטרה והפרקליטות) שקרים בוטים - בלי שום ראיות פורנזיות.

אחלה, מה חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם כרגע מדובר בטענות המשטרה בלבד, אבל לפחות לפי דבריה לתקשורת, הפעם יש בידה לא רק "הודאה" או "עדויות" אלא גם ראיות פורנזיות ממשיות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4540304,00.html

התביעה ציינה בין היתר ששרידי DNA של הנאשם נמצאו מתחת לציפורניה של דדון ושרידי דמה נמצאו במונית.

כמובן, בהתחשב במה שמשטרתינו האהובה יודעת לעשות, ייתכן שגם זה שקר - אבל את זה נראה בבית המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התובעת בתיק, עו"ד אילנה ירושלמי, אמרה בתחילת הדיון כי הודאתו של הנאשם הייתה מפורטת וכללה מספר פרטים שרק הרוצח יכול היה לדעת, בהם פרטים שהחוקרים עצמם כלל לא ידעו. ההודאה היא רצפת הבטון שעליה יושבת התביעה, "אבל קיימת שרשרת שלמה של ראיות המובילות מגופתה של הצעירה שנמצאה דקורה ושסועה באכזריות במקום שומם, אל הנאשם. לפי המסקנה הסופית, הנאשם הוא שביצע את הרצח".

בבית המשפט יתייצבו במהלך שלב ההוכחות יותר מ-100 עדים שהגישה התביעה. הדיון יישמע בפני הרכב שופטים בראשות אב בית הדין, סגן הנשיא תאופיק כתילי, והשופטים אשר קולה ודני צרפתי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4586841,00.html

ההדגשות שלי.

לדעתי הקטע עם הד.נ.א הוא העתק-הדבק מכתבות קודמות.

אם אכן יש ד.נ.א של הנרצחת במונית, וד.נ.א של הנאשם מתחת לציפורניים, לא ברור לי למה צריך יותר מ-100 עדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...