רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 38 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

מישהו יכול בבקשה להסביר לי, מה הם אותם פרטים מוכמנים שהוא ידע?

עברתי על חומרי החקירה, סיכום המשפט וכו'.

אולי פיספתי את זה, אבל אם מישהו יסכם לי בכמה מילים מה הפרטים המוכמנים שהוא ידע,

אשמח על כך. כי אני פשוט לא מצליח להבין.

הפרט העניין הזה "פרטים מוכמנים" נשמע לי כמו שווה ערך ל"משהו פה נראה לי מסריח".

אבל בין "משהו פה נראה לי מסריח" לבין להרשיע ולשלוח לכלא, לא אמור להיות עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין שום פרטים מוכמנים, זה הכל שקרים של החוקרים. בדיוק כמו שב-PDF המצורף הנ"ל ^^^ כתוב שהוא כביכול "שיחזר את הרצח בצורה מדוייקת" כאשר כל מי שראה את צילום ה"שיחזור" יודע שהיתה שם לכל היותר הצגה דיי גרועה, בטח שלא שיחזור ובטח ובטח שלא מדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט טירוף. כל הרעש שלהם והוא לא באמת ידע משהו מוכמן שלא לימדו אותו קודם.

לפחות, היו אומרים מה הדברים המוכמנים שהוא ידע.

אבל להגיד באופן כללי שידע ולא להגיד מה, אפילו נימוק אין לזה, שלא נדבר על ראיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה נכון אז קח את זה בעירבון מוגבל, אבל אני זוכר שמתישהו באחת הכתבות שראיתי או קראתי על זה אחד מהכתבים אמר שהפרט המוכמן שהוא כביכול ידע זה שהיא לא נאנסה. חוקר אמר לו שהוא רצח אותה ואנס אותה והוא הסכים להודות שהוא רצח אתה אבל לא הסכים להודות שהוא אנס אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אני חוזר מי מכל מה שכתבתי כל השנים האלה. אם הוא הסכים להודות ברצח אבל לא להודות באונס, וזאת למרות שהחוקרים לא גילו לו שהיא בכלל לא נאנסה - אין ספק שזה מוכיח שהוא הרוצח!!!!!!!#!#$!$!$$!!!!111!!111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מקפיץ קצת את הדיון החשוב הזה כדי שיותר אנשים ישימו לב אליו ויוכלו להוסיף אותו למועדפים שלהם (מאז המעבר למערכת החדשה)..

מה גם שעוד כשבועיים אמור להיות סוג של עדכון, אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חברים, רגע של רצינות.

ביום חמישי הקרוב (13.6) בשעה 8:30 בבוקר יתקיים הדיון המשפטי בעניינו של רומן זדורוב, בבית משפט המחוזי בנצרת.

כידוע לכולנו, רומן זדורוב הוא אדם חף מפשע אשר יושב בבית הסוהר כבר שנים רבות (נעצר לפני כ-6 שנים, הורשע לפני כ-3 שנים) על לא עוול בכפו, בעקבות פרשת רצח תאיר ראדה.

בזירת הרצח נמצאו עשרות ראיות המזכות אותו מעל לכל ספק סביר - טביעות נעליים של הרוצחים (במידה קטנה של בני נוער), שערות ארוכות שנמצאו בידה של הנרצחת לאחר מאבק עם הרוצחים (עם DNA שכמובן לא תואם לזדורוב), ועוד ראיות רבות שלא כרגע המקום לפרט.

כמו כן חשוב להדגיש שלא קיימת שום ראיה - אפילו לא אחת בודדת, אפילו לא "אולי" או "יכול להיות" - שום כלום ושום דבר - שקושר את רומן זדורוב לזירת הרצח.

בשנת 2010 הורשע רומן זדורוב ברצח שלא ביצע, על סמך הודאה שהוצאה ממנו בכוח (ושהוא מיד לאחר מכן חזר בו ממנה כמובן), על סמך עדויות שקר, ועל סמך "ראיות" שזוייפו בפוטושופ - פשוטו כמשמעו - על ידי משטרת ישראל והפרקליטות.

זאת ועוד - כאשר זהות המעורבים האמיתיים בפרשה ידועה לכל, חלקם אף בשמותיהם המלאים, וכך גם מעורבות בני משפחתם של המעורבים במשטרת ישראל - מה שמטיל צל גדול על הפרשה ועל אמינות ומהימנות החקירה.

ביום חמישי הקרוב לא יחשף בעצם שום פרט חדש שלא ידענו כבר קודם. אבל כן תוגש עדות מומחה שתערער את אחת מהראיות המזוייפות ה"מרכזיות" של המשטרה - זיוף טביעות הנעליים כביכול. לפי דעת מומחים בתחום, קיים סיכוי סביר שהעדות הנ"ל תאפשר לשופטים לזכות את זדורוב מחמת הספק.

יש רק שתי בעיות:

א. לא בטוח עדיין שזה יקרה....

ב. גם אם זדורוב יזוכה מחמת הספק - זה עדיין לא זיכוי מלא, עדיין הרוצחים האמיתיים (שהיום הם כבר חיילים בצבא!) עדיין יסתובבו חופשי, ועדיין האחראים למחדל ולתפירת התיק הזה לא יחקרו ולא יועמדו לדין. כמו כן, זדורוב לא יפוצה על כל הסבל שעבר, ומשפחתה של תאיר ראדה לא תזכה סוף סוף למנוחה.

אנחנו כאן בשביל לוודא שכל זה יקרה!

יום חמישי.

שעה 8:30 בבוקר.

בית המשפט המחוזי נצרת.

הפגנה למען תאיר, רומן, משפחת ראדה, משפחת זדורוב ומשפט צדק בארצנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום דיון #1 בנושא רומן זדורוב: מתעסקים בחרא ובהתפלפלות משפטית במקום בהפללה ובשקרים של משטרת .

מתעסקים בחרא ובהתפלפלות משפטית על סוג הסכין בזמן שברור לכל ילד שיש פה הפללה ברורה של אדם חף מפשע שאין לו שום קשר לזירה בכלל, שכל אחד יודע שהרוצחים היו ילדים ושכל מה שצריך זה לבדוק של מי היו השיערות בכף היד של תאיר, ושכל ילד יודע שהמשטרה פשוט משקרת ומזייפת ראיות... במקום זה מתחילים להתווכח שעות על גבי שעות על סוג הסכין.

העובדות הן שבזירת הרצח נמצאו עשרות ראיות המזכות אותו מעל לכל ספק סביר - טביעות נעליים של הרוצחים (במידת נעליים קטנה, של בני נוער), שערות ארוכות שנמצאו בידה של הנרצחת לאחר מאבק עם הרוצחים (עם DNA שכמובן לא תואם לזדורוב), ועוד ראיות רבות שלא כרגע המקום לפרט. כמו כן העובדות הן שלא קיימת שום ראיה - אפילו לא אחת בודדת, אפילו לא "אולי" או "יכול להיות" - שום כלום ושום דבר - שקושר את רומן זדורוב לזירת הרצח.

בשנת 2010 הורשע רומן זדורוב ברצח שלא ביצע, על סמך הודאה שהוצאה ממנו בכוח (ושהוא מיד לאחר מכן חזר בו ממנה כמובן), על סמך עדויות שקר, ועל סמך "ראיות" שזוייפו בפוטושופ - פשוטו כמשמעו - על ידי משטרת והפרקליטות.

ומערכת המשפט? במקום להפוך שולחנות, להעמיד את המשטרה במקומה, לערב את מח"ש ולחקור מה לעזאזל קורה פה ועל מי הם מנסים לחפות (מי אמר "בת של קצין בכיר במשטרה"?) - מתעסקת בהתפלפלות משפטית על סוג הסכין. נו באמת!

נתראה בדיונים הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התביעה שיתפה פעולה לאורך כל הדרך.

לא רק במשטרה יצטרכו לערוף ראשים במידה של זיכוי זדורוב, אלא גם בפרקליטות שלא הגדילה ראש והעדיפה לזרום.

יום אחד האמת תצא לאור.

לא מאמין שזה יקרה בזמן כדי להוציא את זדורוב מהכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...