רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה הדבר דומה.

למפעל שמייצר חומרים רעילים.

לבדיקות מאגרי מים בסביבה שמוכיחות שהרעלים עלולים להשפיע על התושבים בסביבה.

על אחוז גבוה של מקרי סרטן אצל תושבים הממוקמים בקרבת המפעל.

ועכשיו אחרי כל זה, והכחשות החברה והפקיד של הרשויות שאוכל איתם ארוחות צהריים, גם אצל התושבים המרוחקים יותר מתלוננים על עליה בתחלואה.

ובא ידידינו ואומר: למה להתייחס לכל פיפס שאנשים אומרים.

אולי גם החייזרים חולים בסרטן בגלל המפעל.

אם נראה שאולי בגלי התהודה למקרה הרצח יכולה להיות האפשרות שהרוצח/ים או ילדים אחרים שקרובים אליהם מוציאים החוצה את מה ששמרו בבטן.

זה נראה מנותק וחסר חשיבות רק למי שקבע מהתחלה ולאורך כל הדרך שאין שום קשר בין הרעלים שהמפעל מייצר לבין התחלואה בסביבה.

מקווה שהבנתם את ההקבלה.

אולי(רק אולי...) הכל קשור אחד בשני ונובע מהמקור.

ואולי(רק אולי...) למשטרה והרשויות נוח ועדיף להתעלם ממקור הבעיה, ולייצר קורבנות ולהדביק את האשמה עליהם, ולהמשיך לעשות רווחים קלים.

אם נצא מנקודת הנחה(הנתמכת בראיות) שיש סיכוי לא קטן בכלל שהרצח בוצע ע"י ילדים.

אז אותם הדיבורים בפורום בו כותבים תלמידי בית הספר, חשובים וראוים לחקירה.

אבל אחרי שהתעלמו מראיות מרכזיות, מה הפלא שמזלזלים בחשיבות ראיות סביבתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, בואו נסקור את העניין רגע.

מה יש לנו כרגע?

1. תביעת נעל נוספת לא מזוהה שהולכת לפי מסלול הבריחה מהתא.

2. שערות בידה של תאיר, שהן בדיוק של 80% לא של תאיר ולא של זדורוב.

ולשני החורים שאתה מראה לעיל, אתה מקשר הודעות בפורום?

לא יודע, לי אישית, זה נראה קלוש.

אם יש לך עוד ראיות, אתה מוזמן להציג אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתכים על הגופה שנעשו בסכין משוננת(כמו שיש באולר נפוץ).

סימני ניקוי דם על מכנסי הנרצחת מסכין בגודל 10 סנטימטר(כמו שיש באולר נפוץ).

עדויות לחרם על תאיר שקדם לרצח(קנאה ושינאה).

עדות של ילדה שהיתה כנראה בשירותים לאחר הרצח בשעה שהרוצח/רוצחת היו עדיין בתא הנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. טביעות נעל במידה קטנה (של ילדים) שהולכות בדיוק לפי מסלול הבריחה מהתא, והן היחידות שהולכות במסלול הזה - משמע, הן בוודאות של 99.99% טביעות הנעל של הרוצח. תזכורת: הן לא מתאימות לזדורוב. תזכורת 2: הן מתאימות למידת נעל של ילדים.

2. שערות בידה של תאיר, שלא שייכות לתאיר וגם לא לזדורוב. תזכורת: לאנשים אין ככה סתם שערות של אנשים אחרים בתוך היד. אם האנשים האלה בדיוק נרצחו בתוך תא שירותים, זה כבר יותר סביר. ואז בסבירות גבוהה מאוד השערות האלה יהיו שייכות לרוצח. תזכורת 2: בדיוק של 100% (בדיקת DNA) השערות האלה לא שייכות לזדורוב.

3. הודעות שנאה נגד תאיר, גם לפני וגם אחרי הרצח, בפורום האינטרנט של בית הספר, שפורסמו ע"י ילדים מהשיכבה.

4. הודעה של ילד ש"יודע מי הרוצח" אבל מפחד להתוודות במשטרה מתוך פחד שירצחו גם אותו.

5. "קשר שתיקה" ותיאום גירסאות (עדות שקר זאת לא עבירה פלילית, אגב?) של הילדים האקראיים מהשכבה שנחקרו במשטרה.

6. עדות של אדם שהסיע טרמפ מספר ילדים סמוך לשעת הרצח, הילדים היו נסערים, אחד מהם אמר "מה עשיתי מה עשיתי", השני הרגיע אותו "זה מאחורינו עכשיו, שתוק", וחולצה עם כתמי דם שנמצאה בדיוק במקום שבו אותו ילד נסער ירד מהטרמפ. תזכורת: אותם ילדים מעולם לא נעצרו על ידי המשטרה. נעצרו ילדים אחרים אך אותו נהג העיד שהוא זוכר בבירור איך אותם ילדים נראו, והילדים שנעצרו הם לא אותם ילדים. מאז המשטרה פשוט הפסיקה לבדוק.

7. עדות של ילד בבית הספר שמעיד שזדורוב בכלל היה מחוץ לבית הספר בשעת הרצח, מה שנותן לו אליבי מוצק.

8. הוכחות שבוצע זיוף ראיות כדי להפליל את זדורוב.

אם כל זה לא מספיק לך בשביל לכל הפחות לחקור את הכיוון הזה ולא לפסול אותו כלאחר יד בטענה של "תיאוריות קונספירציה הזויות, כמו שאני אגיד שחייזרים רצחו אותה" - אז איזה עוד כינוי אתה חושב שיהיה מתאים יותר מלבד "מטומטם" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, חסרה לו כאן שרשרת ראיות מינימלית ולצורך העניין גם שכל ישר (מטומטם כבר אמרנו?). אם אתה מתעקש:

1. אתה החלטת שהטביעה שייכת לרוצח.

2. לא מתווכח איתך בנקודה זו, זה עדיין לא בדל של הוכחה לתיאוריות שהועלו כאן.

3. אז מה? אני בטוח שהיו עליך הרבה הודעות שינאה בפורום של בית הספר שלך.

4. עיין הודעתי לגבי רצח רבין, קנדי ואלטון ג'ון (מה הוא עדיין חי? לא נורא, כשירצחו אותו ידעו להתחיל מהפוסט הזה בפורום).

5. ילד אחד? ניחא. שני ילדים? אולי. בית ספר שלם שמתנהל כמו מאפיה רוסית? מד"ב.

6. מספר הסברים:

א. הילד שחט חתול והקריב אותו לשטן.

ב. הילד הוציא לחברה שלו עין.

ג. הילד נכנס לתא השירותים הסמוך בבית הספר, רצח נערה בשם תביר יאדה וברח.

כל אחד מההסברים האלו יכול להיות נכון בדיוק כמו הטיעון המטומטם שהם קשורים איכשהו למקרה.

7-8. נניח שלא אתווכח איתך בעניין.

ברוכים הבאים למציאות. כאן צריך שרשרת ראיות וקשר כלשהו למקרה כדי לחקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, אני התייאשתי מהויכוח האידיוטי הזה. אתה מביך את עצמך, ואני יותר מדיי טוב לב בשביל לתת לך להמשיך עם זה.

תגיד יש מצב שאתה פשוט מכיר את הרוצח ומנסה להגן עליו?

זה ההסבר היחיד שאני מצליח להעלות על דעתי כתגובה להודעות האידיוטיות האלה שלך ("יותר הגיוני שהוא רצח נערה בשם תביר יאדה", "חייזרים", וכו'....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שנמצאו שערות בידה של הנרצחת, ונמצא שאינן שייכות לה או למי שהורשע ברצח,

מוכיחה שמישהו התרשל בתיק. במזיד או בשוגג.

כלומר גם אם זדורוב באמת רצח, עדיין הייתה בזירה דמות נוספת.

אז אחד מהשניים:

1. זדורוב לא הרוצח - לדעתי האישית זה האופציה הנכונה.

2. היה רוצח/ת נוספים, הם משוטטים חופשי, ואף אחד לא מחפש אחריהם.

הנה תאוריה מהדמיון שלי בלבד:

יתכן ונעשה רצח בין ילדים צעירים בתוך מוסד חינוכי שהילדים שלנו אמורים להיות מוגנים בו.

גילאי המעורבים, זהות המעורבים והנסיבות הופכים את המקרה למזעזע ביותר ומישהו החליט להסיט את כיוון החקירה כדי לשמור על ה"סטטוס קוו" - דקירות מתרחשות בין נערים בבית הספר (שני מקרים רק אתמול), ההורים התרגלו לזה לצער כולנו. אבל רצח שתוכנן מראש כחלק מעליהום כיתתי נגד ילדה תמימה זה חציית כל הקווים בקשר בין ילדים ("זה רק ילדים", כך אומרים כל מיני יועצים להורים מודאגים מהחרם על ילדם) ומשהו שהיה מזעזע את כל המערכות ומביא לעידן חדש ביחס בין ההורים לצוות החינוכי - והשיפוצניק שבקושי יודע עברית מוצא עצמו אשם.

רק תאוריה.

יכול להיות שזדורוב באמת אשם,

אבל יש מספיק סימני שאלה מכדי לסגור כך את הסיפור, ואני מקווה שייעשה צדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תאוריה מהדמיון שלי בלבד:

יתכן ונעשה רצח בין ילדים צעירים בתוך מוסד חינוכי שהילדים שלנו אמורים להיות מוגנים בו.

גילאי המעורבים, זהות המעורבים והנסיבות הופכים את המקרה למזעזע ביותר ומישהו החליט להסיט את כיוון החקירה כדי לשמור על ה"סטטוס קוו" - דקירות מתרחשות בין נערים בבית הספר (שני מקרים רק אתמול), ההורים התרגלו לזה לצער כולנו. אבל רצח שתוכנן מראש כחלק מעליהום כיתתי נגד ילדה תמימה זה חציית כל הקווים בקשר בין ילדים ("זה רק ילדים", כך אומרים כל מיני יועצים להורים מודאגים מהחרם על ילדם) ומשהו שהיה מזעזע את כל המערכות ומביא לעידן חדש ביחס בין ההורים לצוות החינוכי - והשיפוצניק שבקושי יודע עברית מוצא עצמו אשם.

רק תאוריה.

איזה קישקוש!!! אעלק ילדים רוצחים!!!!!! אני יכול באותה מידה לטעון שחייזרים רצחו אותה!!!!#%^@#@#%!!!!111אחדאחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נופי גולן זה תיכון, ככה שיש שם חברה שהם כבר לא ממש ילדים...

בפורום של הבית ספר גם נרשם" ברוך שפטרנו, מתחילה עם גדולים וזה מה שקורה"

ופה יש קטעים מענינים מהספר של סדובסקי

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-68798-00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...