רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכרעת הדין אומרת כך:

קיבלנו את הראיות וההסברים שהמשטרה והתביעה מסרה וייחסנו להם משקל רב.

קיבלנו את הראיות וההסברים שההגנה מסרה והחלטנו שהם אינם בעלי משקל כמו התירוצים להם של המשטרה והתביעה.

יש כמה דברים לא מובנים אבל הם אינם בעלי משקל רב.

סך הכל משקל הטענות של המשטרה והתביעה גדול יותר מטענות ההגנה.

מה, לא?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרעת הדין אומרת כך:

קיבלנו את הראיות וההסברים שהמשטרה והתביעה מסרה וייחסנו להם משקל רב.

קיבלנו את הראיות וההסברים שההגנה מסרה והחלטנו שהם אינם בעלי משקל כמו התירוצים להם של המשטרה והתביעה.

יש כמה דברים לא מובנים אבל הם אינם בעלי משקל רב.

סך הכל משקל הטענות של המשטרה והתביעה גדול יותר מטענות ההגנה.

מה, לא?..

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי עם עניין הנעליים. הנעליים נמצאו ללא כתמי דם בעוד שנמצאו עקבות נעליים בזירת הפשע אשר לא טעמו את זדורוב. עלתה הטענה באחד הנושאים פה בפורום שזדורוב ניקה את הנעליים. מה שלא נכון כי הנעליים נמצאו מלוכלכות בגדר הסביר (גם אצלנו בבית נהוג לנקות את הנעליים לאחר שמורידים אותם) הנעליים פשוט היו ללא כתמי דם. אני חוזר. הנעלים נמצאו מלוכלות ללא כתמי דם, כלומר לא היה ניסון לנקות כתמי דם, הם פשוט לא היו שם.

שיערות ביד הנרצחת (נסיון הלגן על עצמה?) שלא קשור לזדורוב וכמובן העדות של תלמידה אחרת ששמעה קולות של נערה בשירותם.

אני כלל לא מופתע מהערכיה המגמתית של העדויות המשטרתיות, זוהי לא הפעם הראשונה ובטח שלא האחרונה. בתור דובר רוסית שפת אם, הייתה שם התחננות ש ולא רק "דחיפה" של המדובב כלפי זדורוב שיודה באשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בזמנו את התחכיר של מבט, אני לא עורך דין אבל יש מספיק סיבות לפתוח את החקירה שוב.

הייתה גם תוכנית מיוחדת שהתייחסה אל מה שהופיע במקור, ומצאו המון סתירות בביקורת שלהם שלא היו עליהם תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין את העמדה של עמריJ. צריך להביע אמון במערכת המשפט ולרוב לבטוח בהם ובהחלטותיהם,

אחרת, אין טעם לקיומה מבחינתנו.

הבעיה היא, שמלא אנשים לא בוטחים במערכת המשפט והאכיפה בישראל? אני לא מכיר מישהו שיגיד בשליפה מהמותן

"מה? השופטים שפטו אותו ל-X זמן? כנראה שככה צריך." על אדם כזה ואני עובד בחברת היי-טק, לא עם עבריינים,

היו מסתכלים בעיניים פעורות כאילו אותו אדם הרגע נפל מהירח.

למעשה, העבריינים שבאים באינטרקציה עם מערכת המשפט על בסיס יומי, זוכים לשירות הכי טוב ממנה

(עסקאות טיעון, עונשים מופתחים) והמילה הזאת "צדק" הפכה במערכת המשפט שלנו למילה גסה.

מה קרה במשפט זדורוב? כמו שאמרו לך עמריJ אלפי פעמים, זה לא שאנחנו משוכנעים שזדורוב הוא לא הרוצח,

אלא שאנחנו משוכנעים שהוא הורשע בצורה חסרת בסיס כמעט לחלוטין! השופטים בסופו של דבר אמרו "הרשענו אותו כי ככה נדמה לנו"

ולא לקחו בחשבון פרטים מסמרי שיער, שאם היו נחקרים לעומק, סביר להניח שזדורוב היה מזוכה מחמת הספק.

והדבר שהכי לא מסתדר, זה המניע! המשטרה כנראה עשתה בעצמה עבודה שראויה לחקירה:

טוענים שזה היה רצח מתוך עצבים? מצד שני, חקר באינטרנט כמה ימים לפני על שיסוף גרונות.

אז רגע, או שאתם אומרים שהיה מניע אימפולסיבי אבל מוצאים ראיות שמראות על רצח מתוכנן?

זה פשוט לא מסתדר! הסיפור של המשטרה לא מסתדר, חד משמעית.

אולי זדורוב לא פעל לבדו, אולי מחפה על מישהו מתוך איומים, אולי אפילו לא קשור בכלל לעניין.

אבל להגיד שאין דברים בגו לגבי ההרשעה הזאת, לדעתי זה פשוט לטמון את הראש בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב אוטומטית שכל מה שבית משפט פוסק הוא נכון.

במקרה הזה אני חושב שכן,

צר לי שאני לא מסכים איתכם אוטומטית.

אגב, מישהו פה קרא את תמלול השיחה שלו עם "ארתור" בתא המעצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אבל ראיתי איזה סרטון או 2 עם המדובב בתא המאסר.

כמו גם את הסרטונים מחדרי החקירות.

חתיכת תרגיל פסיכולוגי עשו לו שם.

אם תשלח לי לינק לתמליל אני אקרא אותו.

אבל אחרי מה שראיתי אני לא מייחס חשיבות להתבטאויות "מרשיעות" בשלב זה של החקירה.

אחד לאחד אותם תרגילים פסיכולוגים שמציגים בסרטון הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=6-nMA8qqhKQ&feature=player_embedded#!

רק שבמקרה שלו זדורוב הלחץ והאמצעים הרבה יותר חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי פסד הדין הזה שיקרי ומבויים.

אבל אני מניח שמאוד קל להתעלם בהפגנתיות מעובדות בשטח ומראיות חד משמעותיות, בטענה של "פסק הדין טוען אחרת".

מזכיר לי משהו שבדיוק ראיתי היום:

2012-08-25_2234.png

אז זה כתוב בפסק דין! ביג פאקינג דיל. מעניין לי את הביצה.

אתה טוען טענות חסרות היגיון ומתעלם בבוטות מראיות עובדתיות. אתה לא פחות גרוע מהקיצוניים הגדולים ביותר שבין הפנאטיים מאנשי הדת.

מעניין מה תהיה התגובה שלך.

תן לי לנחש, זה בטח יהיה משהו שקשור במשטרה וחוקרים ושופטים והרבה דפים מודפסים (או סרוקים, או כתובים ב-Word/PDF) שטוענים כל מיני טענות XYZ... בלה בלה בלה...

עזוב את כל הסיפור המורכב מסביב, בוא נלך שלב שלב.

הבחור שהסיע את הרוצחים. תראה את העדות שלו בלינק הבא. האם לדעתך הוא משקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...