רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

בלי קשר לדעה האישית בנוגע לאשמתו או חפותו של זדורוב, לכל הפחות היתה כאן שורה של מחדלים חמורים בחקירה. העובדה שגם לאור זאת זדורוב הורשע ונשלח למאסר עולם, צריכה להדיר שינה מעיני כל אזרח שומר חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בארצות הברית לא נכנסו חפים מפשע לכלא? באירופה? די כבר עם הגישה "המדינה הזו". אם הוא חף מפשע שיערער לעליון.

בארהב יש יותר חפים מפשע בכלא רק מהסיבה הפשוטה שיש שם יותר אנשים, לא מזמן שחררו אדם שישב שלושים שנה בכלא והוא היה חף מפשע

אז די להפיל על הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להצדיק מערכת מקולקלת.

צריך להצביע על הבעיה ולתקן אותה.

התירוצים שכמה אנשים פה השתמשו כדי לצמצם את חומרת המצב, תורמים לחיזוק והשתרשות הבעיה בזה שהם גורמים לנורמליזציה במצב שהוא לא נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד איתי מישהו שישב בכלא בארה"ב על חשד במעורבות בפיגועי ה-11 בספטמבר. סתם שתכנס לפרופורציות.

אני לא חושב שיש פה מקום להשוואה.

גם אני הייתי עוצר את כל מי שהייתי חושד בו אפילו קצת, בפיגוע שמתו בו כמות אנשים לא נתפסת כמו ב11 בספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מוזר ששלושה שופטים ירשיעו בן אדם והציבור יאכל את הלוקש של התקשורת שרוצה להשאיר את הנושא בכותרות כדי לגרוף קצת רווחים מהסיפור העצוב של המשפחה האומללה .

בקיצור , הוא אשם כי שלושה שופטים הרשיעו אותו ולא בגלל קשקשת של איזה איש מפוקפק הוא יהיה זכאי .

מצד אחד שלושה שופטים

מצד שני איש מפוקפק

לא יודע מה איתכם , לי אין הרבה מה לחשוב כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מוזר ששלושה שופטים ירשיעו בן אדם והציבור יאכל את הלוקש של התקשורת שרוצה להשאיר את הנושא בכותרות כדי לגרוף קצת רווחים מהסיפור העצוב של המשפחה האומללה .

בקיצור , הוא אשם כי שלושה שופטים הרשיעו אותו ולא בגלל קשקשת של איזה איש מפוקפק הוא יהיה זכאי .

מצד אחד שלושה שופטים

מצד שני איש מפוקפק

ומה אתה חושב ? הוא אשם ?

או שהצליחו לעבוד גם עלייך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד שלושה שופטים

מצד שני איש מפוקפק

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%A1_%D7%91%D7%A8%D7%A0%D7%A1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...