רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

התוכנית השיקרית מתחילה עכשיו

------------

מדהים, כבר בדקה הראשונה יש עריכות שיקריות ודרמתיות שמציגות אותו לכאורה "מדגים את הרצח" בתא עם המדובב. כולנו יודעים איך הוידאו הזה נראה בצורה המלאה, לפני העריכה השיקרית שלהם...

טוב עכשיו הם פשוט שיקרו בצורה בוטה ואמרו שהוא יצא דובר שקר בפוליגרף. זה פשוט שקר ואני מקווה מאוד שיתבעו אותם על הוצאת דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך מגוחך, שאין אפילו עקביות בטיעונים שלהם - מצד אחד בשחזור מראים שהיא קראה לו בן-זונה ואז הוא החליט לרצוח אותה, ומצד שני טוענים שמצאו במחשב שלו עדויות לתכנון הרצח (חיפוש מקרי רצח קודמים ואיך ניתן לרצוח מבלי להתפס) :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת שהוא כן יצא משקר בפוליגרף בשאלה אחת

שאלו אותו שתי שאלות:

אתה רצחת - לא. יצא צודק

אתה קשור לרצח - לא. יצא משקר

סביר להניח שמצאו אצלו דברים דומים במחשב כי הוא אמר שהוא התעניין בדברים הללו.

מפה ועד לרצח הבדל גדול אומנם >_<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התוכנית הזאת מגוחכת.

הרי הטענות המקוריות היו שהמשטרה ובית המשפט פשוט מתעלמים מעובדות מוצקות.

והתגובה? "בית המשפט קבע שככה וככה! אז זאת עובדה ואתם טועים נה נה בננה!" :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט של רוזנטל משכנע מעבר לכל ספק סביר שזדורוב הוא לא הרוצח. הוא פשוט מראה את כל "ראיות" הפרקליטות, וכל אדם עם מנת IQ סבירה יכול להבין מה קורה כאן.

בסרט הוא טוען שזדורוב ידע פרטים מוכמנים, ומייד מראה את אחד החוקרים עומד בגבו לזדורוב, ושואל אותו אם כך הוא שיסף את גרון הנרצחת :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הזמן הרגו את הבחור שהיה נגד הפרקליטות ,3 נגד 1 לא נתנו לו לדבר :kopfpatsch:

מה היה האינטרס מאחורי התוכנית באמת?! פשוט יצאו נגד מבט שני במקום לנסות למצוא את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם מישהו בעולם המערבי עדיין חושב איכשהו שתקשורת משקפת מציאות במקום ליצור אותה, קיבל היום את ההוכחה הברורה ביותר לכך שהתקשורת באבו-אבואה יוצרת מציאות ונרטיב באופן שטובי הקולנעונים לא יכולים לעשות. ואני לא מדבר על התוכן, אלא על הסגנון. השוואה מאוד פשוטה בין מבט שני לבין התחקיר בתוכנית הזאת פשוט... לכל חוקר תקשורת(או חובבן חוקר תקשורת כמוני), זה פשוט זהב.

מספר דוגמאות מעטות:

הצבע: במבט שני הצבעים די בהירים, מתוך מטרה לשוות לתוכנית מראה של "העולם האמיתי" - לעומת זאת, בתוכנית "המקור", הצבעים כהים באופן חולה לחלוטין, עם ספוט-לייטים מגוחכים על המרואיינים, לשוות לכל הפרשה מראה של משהו אפל

המרואיינים: בקלטות אנחנו רואים את השוטרים מדברים עברית עילגת, מנסים לדובב מישהו שלא באמת מדבר עברית כמו שצריך(שזה מגוחך ומצריך שינוי נהלים מצד המשטרה ללא שום דיחוי וללא קשר לפרשה) ולבושים בבגדים אזרחיים וזרוקים.

שימו לב איך הם מגיעים לריאיון! עם המדים הכי מגוהצים והכי חדשים, שניהם נראים שם כמו מינימום המפכ"ל.

בעוד שאת סודבסקי ופלג מציגים כאנשים פשוטים חסרי כל מומחיות אמיתית וכלוקים בהזיות חמורות.

מספיק עם הנושא הזה בינתיים. לגבי התוכן: העריכה מגמתית אך זה רק מראה לנו שגם בסרטון של סודבסקי ובמבט שני העריכה מגמתית. ואת זה כולנו ידענו(אני מקווה).

הדבר היחיד שהסרטון הזה חידש לי, או אולי גורם לי להטיל ספק בחפותו של זדורוב זה עניין המדובב וכך שהוא מדבר איך הוא רצח בלחש(מפחד האזנות) ואז מדבר חזק ואומר "אני מקווה שימצאו את הרוצח האמיתי!". זה הדבר היחיד שנראה לי... חשוד, במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתייחסו לעקבות נעליים בתא (שהם לא של זדורוב) התירוץ היה שעברו שם ים של אנשים מצוותים שונים, ואי אפשר לדעת מי עבר שם ולמי שייכות התביעות נעליים.

קודם כל זאת כבר שערוריה אדירה ומחדל של המשטרה.

במדינת במאה ה21 לא יודעים לנהל זירת רצח בצורה מקצועית ?

דבר ראשון ששוטר מגיע לזירת רצח זה לחסום כניסה של כווווולם עד שיגיע צוות מז"פ.

ומז"פ דבר ראשון מצלמים את הזירה ואוספים ראיות.

והם אמורים לעשות זאת עם כפפות וכיסוי לנעליים.

עד כדי כך משטרת לא מקצועית ?

מה זה אומר לגבי המשטרה ?

מה זה אומר לגבי האנשים שעובדים שם ?

מה זה אומר לגבי החשיבה וההתנהלות שלהם ?

הדרך שהם רגילים לעשות דברים והרציונליזציה שלהם.

תגידו לי אתם, האם אני פרנואיד או שיש לנו משטרה שאינה ראויה ?

איך אפשר לתת לחבורה של בריונים עם אינטליגנציה קרימינלית מהרחוב לנהל תיקים וחקירות בעלי חשיבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...