meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

אכן כך :P

פשוט מעניין האם כדאי לקחת את הסיכון הזה ולנסות לספר להם כי זה זבל סיני. סביר להניח שהם יבקשו חשבונית של המחיר שלא אוכל לספק.

מה כבר הם יוכלו לעשות? מס שקר? :)

בנוסף המכשיר ארוז בקופסא, מה שמעלה את הסיכויים להיתפסות במכס.

נקווה לטוב :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן כך :P

פשוט מעניין האם כדאי לקחת את הסיכון הזה ולנסות לספר להם כי זה זבל סיני. סביר להניח שהם יבקשו חשבונית של המחיר שלא אוכל לספק.

מה כבר הם יוכלו לעשות? מס שקר? :)

אין חשבונית? אין חבילה, פשוט ככה.

חוץ מזה, במכס לא עד כדי כך טיפשים. במידה ומחליטים לפתוח את האריזה ולראות שיש שם סלולרי עם מסך מגע, זה אוטומטית לא מתקבל אצלם כ "30 דולר". אולי יש שם חבורת בורים, אבל בכל הנוגע ללקחת כסף- סמוך על זה שבגוגל הם יודעים להשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת :)

למרות שאני מכיר מספר טלפונים בעלי מסך מגע מסין ב50 דולר עם משלוח, מה שאתה אומר הוא דיי הגיוני.

האם חשבונית ישירות מMEIZU עצמה (חתימת החברה המציינת מחיר, משלוח, מוצר וכדומה) תיהיה מספקת או שעליי להביא חשבונית בנוסף?

אם הם יחפשו ממש טוב (בכותלי החיפושים של גוגל) הם יגלו כי ערך המכשיר עומד על 385 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידת מחירים! :yelclap:

http://www.lightake.com/detail.do/sku.Pre_Order_Meizu_M9_3.5__Touch_Screen_1GHz_S5PC110_Android_2.2_GSM_WCDMA_Cell_Phone_w_WiFi_GPS-35218

המחיר חזר לשגרתו בינואר ל449 דולר כולל משלוח בדואר רשום! :xyxthumbs:

אם הייתה לי אפשרות לחזור בזמן הייתי מבטל את הקנייה הישירה שביצעתי עם מיזו וקונה דרך החנות בשביל השירות ואחריותם, אני ממליץ לקפוץ על ההזדמנות הזאת לכל מי שמעוניין במכשיר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיונם של אחרים פקידי מכס מחפשים באינטרנט מוצרים... ודורשים את המחיר המופיע ברשת, ואתה גם יכול לקבל קנס.

אתה יכול לזייף קבלה, זאת ממש לא בעיה, הבעיה היא שהמחיר לא יהיה תואם לזה שיופיע ברשת.

אם תגיד שזה טלפון סיני סיכוי טוב שיגידו לך להביא את המפרט שלו, או שיגידו שלא תקבל אותו עקב בעיות תדרים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הקבלה המקורית של שמהם קניתי את המכשיר, שם מופיעים מחירי המכשירים והעמלות השונות.

השווי שלו בסין הוא 385$

MEIZU ארזה אותם בקופסאות קרטון קטנות ורשמה עליהם ערך של 25 דולר אמריקאי בדואר רשום, אני מקווה שזה יעבור, אם לא לא נורא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון קטן למי שזה מעניין אותו:

לא מעט לא עושות upscale נורמלי על כל המסך, המדהים, אני חייב לציין.

עוצמת מאוד חזקה ואיכותית.

הכיסוי של הסוללה מחוספס קלות, יושב טוב ביד.

רושם ראשוני של חצי שעה של התעסקות לפני שנרדמתי.

המכשיר לשעצמו נוח מאוד ביד, מגיב מאוד מהר, הם עשו עבודה מעולה על הממשק.

אתעסק איתו בסופש, תעלו שאלות פרטניות אם מישהו רוצה לשאול משהו נקודתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות לו root, לקוות שהרומים של הקשקוש הזה הם deodexed, ואז להריץ עליו תיקונים.

במידה והוא לא, אז להחליף פונטים.

מקצת גלישה איתו באינטרנט, הוא מראה עברית ללא בעיה, אבל יש את כל ההיפוכים ואת כל העיוותים של מספרים/אותיות בעברית שיש כרגיל בכל 2.2/2.3, לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...