meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה חברה נורמלית מוכנה לשלוח מוצר שלה עם קבלה עם ערך נמוך יותר וסיווג לא נכון של המכשיר :s05:

+1

אם החברה באמת מוכנה לשלוח לך עם קבלה בעלת ערך נמוך + סיווג לא נכון של המכשיר משהו פה מאוד מוזר- לא מתאים לחברה רצינית להתעסק ב"קטנות" כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, היא חברה רצינית מאוד.

אני עם OMRIJ' date=' שחרר אותך מהיצור הזה, תשים עוד קצת כסף בצד, ועוד שלושה ארבעה חודשים תקנה משהו שבאמת מצדיק הוצאה של 600~700 דולר.

[/quote']

אז זהו העניין, הMeizu עולה 450 דולר ויש פשוט סיכוי שהוא יתפס במכס ואז יעלה 600 דולר, מה הם הסיכויים שהמכשיר יתפס במכס?

אני לא רוצה לחכות עוד שלושה-ארבעה חודשים, כבר חיכיתי חמש שנים ונמאס לי לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, היא חברה רצינית מאוד.

אז זהו העניין, הMeizu עולה 450 דולר ויש פשוט סיכוי שהוא יתפס במכס ואז יעלה 600 דולר, מה הם הסיכויים שהמכשיר יתפס במכס?

אני לא רוצה לחכות עוד שלושה-ארבעה חודשים, כבר חיכיתי חמש שנים ונמאס לי לחכות.

תפיסה במכס-

אם דואר אויר רשום רגיל אז המוכר יכול לעשות ביטוח בנפרד בכמה דולרים למשלוח, ב95% מהמקרים אם החבילה שוקלת פחות מ1 קילו + הערך נמוך מ50 דולר אז המכס אפילו לא פותח לראות. בכל מקרה עדיף שתשלם עוד 2 דולר ותקבל מספר מעקב.

אם ישלחו לך בEMS אז תמיד תשלם עמלות מונפצות + מכס מלא כאשר יש צורך בכך.

אם ישלחו לך בשירות אקספרס אחר יש סיכוי טוב שגם יבדקו את תוכן החבילה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת הוא דיי טופיק.

איך עומדת קניית הMEIZU M9 בחו"ל ב1500 ש"ח עם סיכוי ל2000 ש"ח למקרה של תפיסה במכס מול קניית SAMSUNG S ב2400 ש"ח?

מחזק...

אשמח גם לדעות לגבי השוואות בין המכשירים...

האם ההפרש ביניהם מהותי מבחינת יכולות ופיטשרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על הSGS בכל מקרה, למרות הסיכון עם הGPS, המסך עם הרזולוציה הלא בדיוק תקנית מרתיע אותי בצורה לא קטנה.

הוא יכול להיות הכי טוב בעולם, הוא יכול להיות חזק ומתקדם, ברגע שאתה עובד עם תצוגה לא קונבנציאונלית, אתה מתחיל לאכול כאפות.

את זה אני יכול להגיד מניסיון של מכשירי winmo במסכים מרובעים, ועם הwildfire, שאם לא התאימו את התוכנה נקודתית לתמוך במסכים מרובעים, אתה מקבל שוליים שחורות וכל מיני דברים מוזרים ומרגיזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקראת סוף הרבעון צפויים מספר מכשירים מבוססי tegra

יש לך חודשיים-שלושה לחסוך עוד קצת :cool2:

ה הולך להיות מפלצתי מבחינת גרפיקה ממה שהבנתי, באמת שווה לחכות, אני אפילו וויתרתי על ה HD7 בשביל זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על הSGS בכל מקרה' date=' למרות הסיכון עם הGPS, המסך עם הרזולוציה הלא בדיוק תקנית מרתיע אותי בצורה לא קטנה.

הוא יכול להיות הכי טוב בעולם, הוא יכול להיות חזק ומתקדם, ברגע שאתה עובד עם תצוגה לא קונבנציאונלית, אתה מתחיל לאכול כאפות.

את זה אני יכול להגיד מניסיון של מכשירי winmo במסכים מרובעים, ועם הwildfire, שאם לא התאימו את התוכנה נקודתית לתמוך במסכים מרובעים, אתה מקבל שוליים שחורות וכל מיני דברים מוזרים ומרגיזים.

[/quote']

איזה סיכון יש עם הGPS?

זה מאד חשוב לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...