meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע אחד, אתה אומר לי שהסיכוי של מכשיר הMeizu M9 שערכו הוא 385 דולר שנשלח מסין להתפס במכס שווה לחלוטין לסיכויו של מכשיר Iphone 4 שערכו הוא 599 דולר שנשלח מארה"ב להתפס במכס?

מכשיר: M9, ערך: 385 דולר, מגיע מ: סין

מכשיר 4, ערך: 599 דולר, מגיע מ: ארה"ב

אותו סיכוי? :o

למכס אין מדיניות כלשהי בנגוע לחבילות של ארה"ב בהשוואה לחבילות מסין? אין מדיניות כלשהי לסלולריים מארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני שואל, האם זה משנה.

אתה אומר לי שלמכס אין כלל מדיניות בנוגע לחבילות (קופסאות) מארה"ב? אולי בדיקות תדירות יותר בהשוואה לסין?

זאת אומרת, נזרוק מספרים של 2000 חבילות ביום מסין ו500 מארה"ב, האם המכס יבדוק את אותם חבילות מארה"ב בדיוק באותה הדרך\הקפדניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד, אתה אומר לי שהסיכוי של מכשיר הMeizu M9 שערכו הוא 385 דולר שנשלח מסין להתפס במכס שווה לחלוטין לסיכויו של מכשיר Iphone 4 שערכו הוא 599 דולר שנשלח מארה"ב להתפס במכס?

מכשיר: M9, ערך: 385 דולר, מגיע מ: סין

מכשיר 4, ערך: 599 דולר, מגיע מ: ארה"ב

אותו סיכוי? :o

למכס אין מדיניות כלשהי בנגוע לחבילות של ארה"ב בהשוואה לחבילות מסין? אין מדיניות כלשהי לסלולריים מארה"ב?

כן, זה בדיוק מה שאני אומר לך. במכס אין מדיניות לגבי משלוחים ממדינות כאלו ואחרות.

יש בדיקות מדגמיות, העובדים במכס לא שמים קצוץ על המדינה ממנה נשלחה החבילה. המדיניות היחידה שיש בקשר למדינות היא לא לקבל משלוחים ממדינות מסוימות (מדינות אויב וכו')

מרגע שהערך מעל 50$, לכל החבילות יש סיכוי זהה לגביית מכס. תלוי במצברוח של הפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שאין להם מדיניות, אין להם גם היגיון

חבילה אחת יכולה לעבור מכס, לקבל מס נורמלי והכל בסדר

חבילה אחרת יכולה לעבור מכס ופתאום הערך של החבילה משלש את עצמו.... מכס הם פשוט משחקים גלגל המזל

מדי פעם יוצא "פטור" מדי פעם "10%" מדי פעם "בונוס, 200%" אי אפשר לדעת

ארץ המוצא, תוכן החבילה והעלות שלה לא משנים כלום לחברה אצלנו במכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון :xyxthumbs:

היום שוחררה גרסת הAndroid 2.3 לMeizu M9

עם הגרסא החדשה ניתן לשלוט במהירות המעבד, ולהעלות אותה עד 1.2Ghz :jump:

המערכת עכשיו הרבה יותר חלקה, ועקב המעבר ל2.3, חלק מהתוכנות שלא עבדו פעם כראוי (כמו N64OID) עובדות כעת במלואן, בעוד תוכנות אחרות חדלו מלעבוד (כמו FPSE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, מעניין מה אופי השימוש שלך במכשיר, אני שדרגתי אותו ל2.3 הרעוע משהו הזה, והמכשיר נתקע בכל פעולה חמישית שאני עושה איתו.

עם כל ההילולים למכשיר וכל ההייפ סביבו וה2000 נקודות בquadrant שאני מקבל איתו ...

הוא עולה לאיביי, וישלח לקונה המאושר בעוד שבוע.

זה היה הניסיון הראשון והאחרון עם המכשיר הזה, וככל הנראה עם החברה הזאת.

כבר היה עדיף שהיו משכפלים תוכנה קיימת של אחת מהיצרניות, אני בטוח שזה היה יציב ושמיש יותר.

ה2.3 הזה פשוט בדיחה עצובה להם ולכל המשתמשים שלהם.

הכי מגוחך שיצרתי קשר עם החברה כדי לנסות להגיע לפיתרון ליישור לעברית לכלל הרומים שלהם, וקיבלתי תשובה חזרה של:

"לך חפש ת'חברים ש'ך, ואל תפנה יותר אלינו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאיזה תגובה ציפית?

כרגע אין יבואן רשמי בארץ לשמכשיר (למרות שהיה פעם, באג, לפני כחודשיים גם התעניינה באלקטרה)

המכשיר למעשה נמכר רק בסין, הוא מכשיר לסין שמיועד לשוק הסיני, לכן אל תצפה לתמיכה מלאה בעברית.

בנוסף, לא חוויתי אף קריסה עם ה2.3 החדש. האם זה יכול להיות עקב העובדה שלא פירמטת את המכשיר במהלך העדכון? או שמרת על הBase בגרסת ה119? כל אלה יכולים להביא לקריסות. קודם בדוק האם עקבת על פי נהלי העדכון.

צר לי כי אתה לא מממש את הפוטנציאל המלא של הMeizu M9, אבל אני וגם אחי מאוד נהנים ממנו ונמשיך להנות ממנו לעוד הרבה זמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ראיתי שבאמת פתחת מכירה של המכשיר בEBAY, טוב... בהצלחה :)

רק תזכור ש10% מהמכירה הולך ישירות לEBAY (לקחו לי 100 ש"ח מסך מכירות של 1000 ש"ח שביצעתי)

אני מקווה שיקנו אותו במחיר גבוהה יותר ממה שאתה קנית אותו.

בדיוק אתמול יצאה גרסא עדכנית ויציבה יותר ל2.3 (אל תשכח שה2.3 הקודם היה בטא ראשוני, כרגע ה2.3 השני הוא בטא V2)

יש המון תיקונים, תוכנות כמו IGO, FPSE וNDS4DROID חזרו לפעול ובמלוא הכוח.

אני מאוד נהנה מהטלפון הזה ואני מקווה שכך גם האחרים ממעט הבעלים שלו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

נכון, אין הרבה סיבה לשקול את הMeizu כעת.

בסין הוא עדיין פופולרי כי מחירו טוב (1335) אבל לנו זה כבר פחות משתלם (אבל עדיין יוצא יותר זול מהגלקסי אם לא נתפס במכס)

הרוט היחיד שקיים עכשיו הוא הTEMPROOT החדש ל2.3:

http://www.meizume.com/meizu-m9-rooting-modding/13200-m9-2-3-has-been-rooted-team-lbe.html

לקרוא בעברית תוכל ללא בעייה, הבעייה תיהיה לכתוב SMSים, אני פשוט הבנתי כי אמנם אצלי כאשר אכתוב SMS ואשלב אנגלית ומספרים הSMS יראה רע, אצל המקבל הוא יראה תקין לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם תצליח לפענח בעצמך את מה שאתה כותב ...

אתמול סוף סוף מצאתי את הזמן לעלות אותו לאיביי, מעניין בכמה הוא יעוף בסוף.

הקודם מכר אותו ב385 דולר כולל משלוח, וזה היה בלי האביזרים הנוספים שצירפת בשווי 20 דולר.

הייתי מצפה למשהו כמו 405 דולר.

איזה מכשיר אתה לוקח במקומו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...