meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותו דבר מבחינתי :P

יש כבר התקדמות לגבי רכישה ממקור כלשהו?

למרות שבימים אלה חל ראש השנה הסיני והוא נמשך כחודש לדעתי - דבר שיוצר בעיה.

דיברתי עם וביטלתי איתם את העסקה שתכננתי, החלטתי שאני אקנה מDX, ברגע שיחזור המלאי לשם.

נכון לעכשיו אני קונה מDealextreme

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר מבחינתי :P

דיברתי עם וביטלתי איתם את העסקה שתכננתי, החלטתי שאני אקנה מDX, ברגע שיחזור המלאי לשם.

נכון לעכשיו אני קונה מDealextreme

לך תדע מתי זה יקרה...זה יכול לקחת שבועות עד שהם יספקו את המכשירים לאנשים שהזמינו ויפתחו מלאי חדש לכאלה שטרם.

למה ביטלת את ההזמנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו מהביקורות הבודדות שיצא לי לקרוא נראה לי שאני אוותר על התענוג של לנסות את המכשיר לפני שמישהו רציני יתן עליו ביקורת כמו שצריך.

המכשיר נראה עם פלסטיקה מאוד זולה, חסמו את המארקט ולא הצלחתי למצוא מישהו שהצליח להתקין את המארקט של .

המכשיר האידיאלי בשבילי זה מכשיר בעל מסך 3.2 אינץ, במחיר סביר עם רזולוציה טובה בלי דרישה מטורפת מהמעבד - לא נראה שהולך לצאת משהו כזה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו מהביקורות הבודדות שיצא לי לקרוא נראה לי שאני אוותר על התענוג של לנסות את המכשיר לפני שמישהו רציני יתן עליו ביקורת כמו שצריך.

המכשיר נראה עם פלסטיקה מאוד זולה, חסמו את המארקט ולא הצלחתי למצוא מישהו שהצליח להתקין את המארקט של .

המכשיר האידיאלי בשבילי זה מכשיר בעל מסך 3.2 אינץ, במחיר סביר עם רזולוציה טובה בלי דרישה מטורפת מהמעבד - לא נראה שהולך לצאת משהו כזה בקרוב.

איפה קראת שהוא עם פלסטיקה גרועה? אותו דבר לגבי המארקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המוחלט של המכשירים האלה המארקט חסום, יש לסינים נטייה לייצר חתימות זהות לכל ההפצות שלהם, בנוסח: 01234566789abcdef

ראיתי את זה בשלושה טאבלטים סיניים שעברו דרכי.

הפיתרון הוא לשלוף את הדטהבייס של המכשיר החוצה, לייצר חתימה אמיתית באמצעות מכונת וירטואלית ואז לדחוף אותו בחזרה.

קצת סיפור, קצת התעסקות, אבל סביר להניח שזה יקרה עם כל מכשיר שירכש בסין ברמה זו או אחרת ויגיע עם רום שלא בדיוק "מורשה" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...