meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

MEIZU תמיד היו ותמיד יהיהו אלה שניסו לעשות חיקוי לאייפון

וגם זה מרגיש ככה

עשו לעצמכם טובה תוסיפו איזה 300-400 שקל ולכו תקנו SGS וחסכו לעצמכם כאב ראש אם אתם רוצים מכשיר אנדרויד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום כולם.

באפשרותי לקנות את המכשיר ב410 דולר, כולל משלוח והכל, אבל אני לא בטוח שזאת הבחירה הנכונה, כי עליי יהיה לשלם דרך העברה בנקאית.

איך אני בכלל מבצע העברה בנקאית?

אני כבר לא בטוח האם כדאי לרכוש את המכשיר מסין ולקבל חוסר תמיכה בעברית, אחריות בחו"ל, רזולוציה משונה, וסכנת התפסות במכס שתעלה את מחיר המכשיר ל2000 ש"ח, או לקנות את הסמנוסג S שעולה 2400 ש"ח בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא חברה גדולה ומוכרת כמו Meizu?

כי אמרה שתשלום דרך ידרוש ממני להיפרד מעוד 40 דולרים נוספים.

אם אני קונה בדואר רשום והמכשיר נאבד בדרך, תוכל להחזיר לי את הכסף גם אם זה היה רק דואר רשום?

זה כבר מגיע ל440 דולר למכשיר, מה שמקרב אותו מאוד למחיר של Dealextreme.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על האתר הרשמי של Meizu? והאם המשלוח מבוטח במלוא ערכו או שהם מצהירים סכום נמוך יותר?

אני בכל מקרה הייתי מחכה למלאי נורמלי ולא קונה כאשר קיים מלאי מצומצם והמחירים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

מה לגבי קניית המכשיר ב440 דולר דרך מהחברה? המלאי מיידי :) , וניתן לרשום על החבילה שמדובר במכשיר PDA עם ערך נמוך.

החסרונות בדבר הן שאם קיימת תקלה במכשיר אני משלם את המשלוח ל2 הכיוונים, בניגוד לקנייה בDX שם אני משלם לכיוון אחד שם המחיר הוא 449$.

התלבטויות, התלבטויות... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מוכנה, היא רצתה לשלוח אותו בDHL עם סיווג נכון וערך תקין אבל הודעתי לה שאני מעוניין בדואר רשום, והם מיד הודיעו לי כי אם הדואר נאבד אין ביטוח על כך.

בניגוד לכך, אם אני קונה מDX בדואר רשום האחריות היא עליהם והם מצהירים ערך נמוך :)

אני נוטה כרגע לכיוון DX, למרות שכבר הודפסה הצעת מחיר בשבילי אצל , שם אני יכול לקבל את המכשיר במלאי מיידי.

אתם רואים? המחיר הוא לא כזה נורא, לקנות ישירות מMEIZU אולי יעלה לכם 385 דולר, אבל תצטרכו לשלם עוד 30 דולר לבנק (אם אתם בוחרים בפייפל, אם העברה בנקאית אז זה 10 דולר), ו20 דולר משלוח, ואם הדואר נאבד זה אחריותכם, ואם יש תקלה במכשיר עליכם לשלם את הדרך של המכשיר אל והדרך חזרה.

בקיצור, לא הכי כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מהי עמדתך?

האם עליי לקנות את המכשיר ביחד עם PAYPAL ב440 דולר דרך באספקה מידית אך תנאי אחריות לא מעולים (צורך לשלם את 2 דרכי המשלוח)

או שמא עלי לחכות עד שDX יקבלו את המכשיר במלאי ולקנות אותו דרכם ב449 דולר בתנאי אחריות טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...