meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

זה גרם לי לצחוק כמה דקות:

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?q=MEIZU

מישהו בשם פרד החליט למכור את הMeizu M9 שלו בארץ ב2300 ש"ח, בעוד המחיר המקורי של המכשיר עומד על 1372 ש"ח.

1000 ש"ח רווח.

מישהו ירד מהפסים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

אתה סתם מגזים ושוכח לחלוטין שהוא צריך לשלם על המשלוח ולשלם מסים (כמעט 34 אחוז מערך המכשיר + משלוח). בנוסף לכך, המחיר המומלץ הוא אמנם 399 דולר אך ראיתי שהמכשיר נמכר ב-House Of DAP ב-479 דולר, מה שהופך את המחיר של המכשיר ב-Yad2 להגיוני וסביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה צודק רק אם מדובר על אדם שקנה את המכשיר ברשת (לא נכנסתי ללינק אז אני לא יודע אם כן או לא).

אבל באותה מידה שיש סיכוי שהוא קנה את המכשיר ברשת, יש סיכוי שהוא היה בטיול בסין ונכנס לאחת מחנויות ופשוט קנה את המכשיר בחנות, מה שהופך את המחיר שלו למחיר שוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה חוקית, אפילו אם הוא רכש את המכשיר בסין והביא אותו בכיס לארץ הרי שהוא עדיין חייב במכס ומע"מ.

וחוץ מזה, לא מתאים לכם? אף אחד לא מכריח אתכם לקנות. זה הרי שוק חופשי שם בחוץ, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לזמן יש ערך,

אתה יכול להזמין היום בdx וזה יעלה לך 2,100 ש"ח כולל מע"מ ומכס

אבל תקבל עוד חודש, בשביל לקבל מכשיר היום אולי שווה לכמה אנשים להוסיף כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לזמן יש ערך,

אתה יכול להזמין היום בdx וזה יעלה לך 2,100 ש"ח כולל מע"מ ומכס

אבל תקבל עוד חודש, בשביל לקבל מכשיר היום אולי שווה לכמה אנשים להוסיף כמה מאות שקלים.

אבל באותו מחיר אתה כבר קונה GALAXY S חדש עם אחריות בארץ ותמיכה בעברית ובכל:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=767777

יש גבול עד כמה אפשר למתוח את המחיר.

אל תשכח שיש גם סיכוי שלא נשלם מע"מ\מכס, ושנקנה את המכשיר דרך אדם פרטי\HOD ב399 דולר ולא ב450.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחכה לי לשפן הראשון שיאכל אותה עם הרזולוציה הלא הגיונית של המכשיר הזה...

ואם לא לשפן מהפורום, אז לפחות שפנים ברחבי העולם שידווחו על ממצאים, ואז אולי נחליט על אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי לפני כמה עמודים, מרבית המכשירים שהולכים לצאת בעתיד הקרוב הולכים להיות בעלי רזולוציה גבוה או זהה לזו של הM9 לכן הנושא של רזולוציה לא אהיה אקטואלי בעתיד הקרוב, שכן מלבד כמה ישנות שתצטרך לחפש להן תחליף, רוב האפליקציות החדשות כבר מפותחות במחשבה תחילה בשביל תמיכה ברזולוציה גבוהה יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי טלפונים עם רזולוציה כזאת שמתוכננים בקרוב

סוני/סמסונג/lg/מוטורולה הולכים להוציא מכשירים ברזולוציה סטנדרטית של בזמן הקרוב

רק טבלטים בזמן הקרוב יצאו עם רזולוציה דומה (אבל לא בפורמט כזה אלא 16:9 16:10)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בוויקי באיזה רזולוציות האנדרואיד תומך בגרסא הנוכחית.

מה גם שאם אני לא טועה יש מכשיר של בעל רזולוציה זהה, וגם יש תוכניות למכשירים בעלי רזולוציה גבוה מזו בדרך (אני לא אתחיל להראות לך סתם ככה קונספטים מפורומים כי זה עדיין בלי ביסוס, אבל בכל זות, הכיוון זורם לשם).

וגם אם זה רק טבלטים, זו , כך או אחרת, יש כבר עבודה על הרזולוציה הזו וגבוהות ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שניה כתבת שמרבית המכשירים הולכים לצאת בקרוב עם רזולוציה דומה או גבוהה יותר

בפועל, עכשיו מתקיימת תערוכת ces, הוצגו עשרות ולא ראיתי אחד עם רזולוציה כזאת, אז מה אתה מקשקש?

וכן, תקרא אתה בויקיפדיה, ג'ינג'רברד מוסיפה תמיכה בwxga

אף אחד מהרזולוציות לא זהה (גם לא ביחס) לזו של הm9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...