meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

אחד הטקטיקות שבזכותם הצלחתי להתנער ממכס זה כתובית CLONE.. (חיקוי)

למשל אם אני קונה KM500 ARENA פשוט כותבים לי על הקופסא KM500 CLONE ו47$ אכשיו הקופסא של הטלפון אטומה בניילון ושהמכס ינסה להוכיח שזה הגדם המקורי ולא CLONE כפי שמוצהר על החבילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשמע מוזר שהמכס לא יעשה כמה ג'ובות גם ממוצר שהוא מוגדר כ-CLONE.

לפי השיטה שלך אתה אומר שאפשר להזמין גם מוצרים גדולים ולציין עליהם שהם CLONE והמדינה לא תעשה עליך קופה.

אשמח לראות אם יש פה אדם נוסף שיכול לאשר זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הטקטיקות שבזכותם הצלחתי להתנער ממכס זה כתובית CLONE.. (חיקוי)

למשל אם אני קונה KM500 ARENA פשוט כותבים לי על הקופסא KM500 CLONE ו47$ אכשיו הקופסא של הטלפון אטומה בניילון ושהמכס ינסה להוכיח שזה הגדם המקורי ולא CLONE כפי שמוצהר על החבילה!

אם זה היה בפייסבוק

הייתי עושה דאבק לייק על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מה למדנו עד עכשיו.

זה אחלה מכשיר,כרגע נמכר רק בסין,ניתן לרכוש אותו מDX או מHOD או פוטנציאלית מאיזה אדם בסין (?),והדרך הטובה ביותר לשלם היא או להכריז שזהPDA (?) או להכריז שזה חיקוי (?).

אז יאללה באו נתחיל לתכנן קניה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אחריות - אם קורה משהו אז צריך לשלוח את המכשיר לסין למימוש אחריות ולשלוח חזרה לארץ.

איך הדברים האלה מתבצעים בפעול?

עוד בעיה - כאשר שולחים לך את המוצר חזרה לארץ הוא יכול "להתפס" במכס אפילו שהוא רק חזר מתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מוצרים אדם יכול להכניס לארץ מאותו הסוג מבלי שהמכס יעשה חיים קשים בהכנסתם ארצה?

מזה יכול להכניס - אתה מתכוון למשל תייר שחוזר מחו"ל? מי שנכנס לארץ יכול להכניס גם מזוודה מלאה באייפונים.

יש חוק שאומר משהו בסגנון של: עד X דולר לאדם - צריך לבדוק את ערך של X , נראה לי בסביבות 200$.

מעבר לX צריך להצהיר על כל דבר שנכנס לארץ ואם לא מצהירים ותופסים אותך אתה צריך גם לשלם קנס כספי בנוסף למכס.

בפועל 99% מהאנשים לא מצהירים ומהמכס פשוט לא בודק.

אם מדובר בפלאפון בודד פשוט להוציא מהקופסא ולשים בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נשאלת מהסיבה שאחותי טסה לסין ואני מעוניין ב- M9 ובטוח שפה בפורום, באנדרואיד וגדג'טים אפשר למצוא עוד חבר'ה שמחפשים דרך להביא את המכשיר ארצה. מכמות מסויימת המכס יסתכל על המוצרים האלה בתור מוצרים שבנאדם מביא ארצה למטרות רווח. מעניין אותי לדעת מה התהליך שיהיה צריך לעבור, כמה זמן יקח ומה יהיה עלותו מבחינת כספית.

בכל מקרה עם מזל עדיף לא להתעסק ואין טעם להגיע למצב שאח"כ אפשר יהיה רק להצטער עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נשאלת מהסיבה שאחותי טסה לסין ואני מעוניין ב- M9 ובטוח שפה בפורום, באנדרואיד וגדג'טים אפשר למצוא עוד חבר'ה שמחפשים דרך להביא את המכשיר ארצה. מכמות מסויימת המכס יסתכל על המוצרים האלה בתור מוצרים שבנאדם מביא ארצה למטרות רווח. מעניין אותי לדעת מה התהליך שיהיה צריך לעבור, כמה זמן יקח ומה יהיה עלותו מבחינת כספית.

בכל מקרה עם מזל עדיף לא להתעסק ואין טעם להגיע למצב שאח"כ אפשר יהיה רק להצטער עליו.

לא הייתי נכנס לזה, ואם יתפסו את אחותך? היא תצטרך לשלם גם את המכס+מעמ + קנס בהתחשב שהמכס יכול להגיע ל34 אחוז זו הוצאה לא קטנה על כמות של מכשירים.

בכל מקרה לא הייתי מביא יותר מ3, אני לא יודע כמה רווח כבר אפשר לעשות מזה פה בארץ(תראה שאין יותר מידי אנשים במתעניינים בפוסט הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח היחידי שאני מעוניין בו זה להוזיל את המחיר פר מכשיר באותה החנות שיקנה.

כמובן אם להווה משהו בארץ לעשות את זה בצורה הכי חוקית ואמינה שניתן.

בחיים לא יצא לי להזמין שום דבר מחו"ל ובמיוחד למטרות רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בHD2?

לא רע, אבל אני רוצה גם להתחדש :P

למה שפשוט לא תשים על הHD2 שלך של DHD וגמור עניין ?

מה זה בדיוק?

רציתי להתקין אנדרויד על המכשיר אבל לא מצאתי מדריך טוב (מה שיש ב XDA מסובך מהתחת) וגם שמעתי שדרך כרטיס זה לא תמיד טוב, ויש לי כרטיס SDHC רגיל שמגיע עם הכרטיס....אז הוא לא נראה לי מהיר מספיק.

וחוצמזה, המכשיר הזה נראה תומך בהכל כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...